Nişanlım özgürlüğümü kısıtlıyor, tepkileri beni endişelendiriyor.

Ben ona sakalaşıp ederken yanağına küçük küçük şamarlar atıyorum, veya sinir ettiğinde koluna falan vuruyorum, o manada dedim.

iyi de öyle şaka yapana bende döverim seni derim.
sinirlenince kola vurulabiliyorsa bir yumrukta çakılabilir demek..
eyeliner konusunda haklısınız.

haklısınız dediklerinize karşı verecek cevap dahi bulamıyorum, geleceğim için korkuyorum, ki evlendiğimde ailemden çok uzakta olacağım.. bu dahada kötü olucak

Evlenince buralara çok konu açarsınız kesinlikle iyice emin olmadan evlenme ama sen dinlemiyeceksin ve evleniceksin buraya yazdım yaşlarda kucuk sanirim konuşma tarzından saygı olmayınca sevgide biter ...

niye intihar ediyorsunuz ki boşanın

İlişkiniz bayağı enteresan geldi. Sanki ikiniz de şiddete meyillisiniz.
Bunun yanında bedeninizle ilgili bir konuda nişanlınız/eşiniz dahi olsa sizden başka hiç kimse karar veremez bunu unutmayın. Hiç kimseye bu müdahale cesaretini vermeyin.

Aşırı kıskançlığı bende şimdiden çok çekiyorum, giyinmeme karışır, evden çıkıp tek başıma yürüyerek anneanneme gidemem mesela, ilerde evlendiğimizde camları ben değil o silecekmiş, ben cam silerken sokaktan geçen adamlar beni dikizlermiş. Bazen kıskançlığı çok daraltıyor boğuyor beni, geleceğim için çok endişeleniyorum

degistirmeye kalkandan hayir gelmez. iki yildir, sizi tanidigindan beri boyleymissiniz zaten. ne var eyeliner da?
soylemleri de hic hos degil.

Ayrılmanız için 100 sebep olsun mu istiyorsun hala ne bekliyorsunuz?

Oooo, sorun büyük. Burnunu çıkartamayacaksın camdan dışarı. Bu adamlar değişmiyor biliyor musun? Doktora bile yollamaz seni, görür her yerini doktor diye.

İlerde çok pişman olursun lütfen yapma geçmiyor asla düzelmiyor arkadaşım da böyleydi geçer sanarken şiddetlenerek arttı kucağında 2 çocukla ev hapsi yaşıyor şimdi henüz evlenmeden bitir gitsin bu adam kusura bakma ama manyak

niye intihar ediyorsunuz ki boşanın
sadece eyeliner surme basini kapat vs meselesi degil ki bu. bu tip adamlar ömür törpüsü oluyor. psikolojisini mahvediyor kadinin. eze eze.. oz guvenini elinden ala ala.. kendini degersiz hissedene kadar ugrasiyorlar. sonra kendine olan inancin kalmiyor. bosanmaya bile enerji bulamiyorsun.

Tek başınıza anneannenize gidemeyeceksiniz nasıl gidecekmişsiniz peki çözüm neymiş?

Evlenip dayak yerseniz o polisle mahkemeyle ugrasiriz laflarinin hicbirini yapamazsiniz siz buna eminim. Hadi İyiyi dusunelim dayak yemeseniz de şuan yasadiginizdan cok daha fazla kisitlanan bir hayatiniz olacak ve devam edeceksiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…