Nisanda Bahar :)

merhabalar kizlar kusura bakmayin iki gundur gribim:KK1::KK1::KK1: o yuzden fazla katilamadim nisanda baharim benide eklemeyi unutma vazgecmis degilim verecem bu fazlaliklari insallah:KK45: bu arada cuma gunu oglusumun dogum gunu cuma yada cumartesi kutlamayi dusunuyoruz sadece ogun icin sizden izin istiyorum :KK23:fazla abartmadan kacamak yaparim heralde:KK23::KK23::oops::oops:

merhabalar kizlar kusura bakmayin iki gundur gribim:KK1::KK1::KK1: o yuzden fazla katilamadim nisanda baharim benide eklemeyi unutma vazgecmis degilim verecem bu fazlaliklari insallah:KK45: bu arada cuma gunu oglusumun dogum gunu cuma yada cumartesi kutlamayi dusunuyoruz sadece ogun icin sizden izin istiyorum :KK23:fazla abartmadan kacamak yaparim heralde:KK23::KK23::oops::oops:
Canimmm ya unuturmuyuz hic senii cok gecmis olsun bi oglun bi sen dikkat edin havalar cok soguk:KK1:
Ama dikkat et fazlada kacirmaa :KK50:

Günaydın kızlar
Şuan itibariyle kişi alımı durdu
Towerin cuma demiştik ama yeterli kişi olduk bence
Şimdi tablo düzenleyip cuma tartı Sonuçları'ndan sonra ikişer Kişilik eşleşme yapıp yarışı başlatıcam
Kilosu yakın Olanları eşleştirelim
Örneğin towerin ve su
Rmys sen tartı sonucuna bakamayacaksın seni dahil edelim mi?

Herkes Eşiyle diyetini sporunu takip edip ekip ruhuyla devam edecek

Hatta sempatik olsun gruplarımıza bi isim koyalım:)
Canim dahil et sende ben tartilmaya calisirim hastanede falan var nasil olsa

Gecmis olsun canim

Günaydın kızlar
Şuan itibariyle kişi alımı durdu
Towerin cuma demiştik ama yeterli kişi olduk bence
Şimdi tablo düzenleyip cuma tartı Sonuçları'ndan sonra ikişer Kişilik eşleşme yapıp yarışı başlatıcam
Kilosu yakın Olanları eşleştirelim
Örneğin towerin ve su
Rmys sen tartı sonucuna bakamayacaksın seni dahil edelim mi?

Herkes Eşiyle diyetini sporunu takip edip ekip ruhuyla devam edecek

Hatta sempatik olsun gruplarımıza bi isim koyalım:)
Çok iyi olur valla tatlım bu eşleşme.

Ben akşam yemeğimi de yediğim için menümü yazıyorum:KK56:
Sabah 1 dilim tahıl ekmeği bir domates bir biber.
Akşam yemeğim de 1 tane lahana sarması üç kaşık da bamya yemeği.

Mirjam geçmiş olsun
Haftada bir öğün ödül var onu kullanmış olursun:)
Su afiyet olsun canım ne kadar az yiyorsun harika cidden

Rmys Senide dahil ettim oğlan uyusun listeyi yapıcam

cok tesekurler canimcim bana zaten oglusumdan gecti ama olsun oglusum iyi olsunda ben ayaktada geciririm gribi sorun degil:KK1::KK1::KK1:
oyle tabi bebislerin iyi olmasi cok cok onemli benimkide bugun cok halsiz hic keyfi yok sesi cikmiyo hic cok canim sıkılıyo..
Ama bebislerimiz icin bizimde iyi olmamiz gerekiyo

oyle tabi bebislerin iyi olmasi cok cok onemli benimkide bugun cok halsiz hic keyfi yok sesi cikmiyo hic cok canim sıkılıyo..
Ama bebislerimiz icin bizimde iyi olmamiz gerekiyo
ay insallah hastalanmaz canim gece iyi uyudumu benim oglum gece iyi uyumadiysa oyle oluyor buarada benimkiside bir huysuz oldu sorma kizmayi ogrendi koydugum heryasaga kizarak tepki veriyor benim mutfak oturma odasinda mutfak dolaplarini aciyor artik bende yasakliyorum kendi dilinde bana bagirarak biseyler soyluyo sasiriyom galiba gorumcemin cocuklarindan ogrendi zaten her hastalik cocuklarin huyunu degistiriyor

ay insallah hastalanmaz canim gece iyi uyudumu benim oglum gece iyi uyumadiysa oyle oluyor buarada benimkiside bir huysuz oldu sorma kizmayi ogrendi koydugum heryasaga kizarak tepki veriyor benim mutfak oturma odasinda mutfak dolaplarini aciyor artik bende yasakliyorum kendi dilinde bana bagirarak biseyler soyluyo sasiriyom galiba gorumcemin cocuklarindan ogrendi zaten her hastalik cocuklarin huyunu degistiriyor

Inslh canim ya dun aksam kv ve annemler vardi benim cadida kendini acayip sevdiriyo aksamda costuu yine acaba nazar mi degdi diyorum babasi bol bol dua okumus ama..gece iyi uyudu ama bilmiyirum canim cok sıkıliyo..

Kesinlikle cnm hastalik huylarini degistiriyo bende kizdigim zaman kendiside bana tepki gosteriyo

1. nisandabahar**hedef:69------30Ocak:84.8------6Şubat:82.2--13Şubat:81.2
  2. su321***********hedef:65-------30Ocak:73.0------6Şubat:72.8--13Şubat:70.8
  3. rmys4203******hedef:64-------30Ocak:83--------6Şubat81.3---13Şubat:80
  4. towerin*********hedef:65------30Ocak: 75--------6Şubat:73-----13Şubat:71.8
  5. S2000**********hedef:70-------30Ocak:85--------6Şubat:84.2--13Şubat:83.3
  6. ogrtmn5********hedef:79--------30Ocak:89--------6Şubat:86-----13Şubat:85
  7. buglemm80*****hedef:60----------------------------6Şubat:86 ???
  8. ervaamm*******hedef:70-----------------------------6Şubat:80----13Şubat:79
  9. Balamirtaha****hedef:62----------------------------6Şubat:76.6
  10. mirjam*********hedef:64-----------------------------6Şubat:77-----13Şubat:74.5
  11. paramedikk****hedef:68-----------------------------6Şubat:98 ???
  12. adanamerkez**hedef:70------------------------------6Şubat:93.3--13Şubat:91.9
  13. kakaovailya***hedef:67 -----------------------------------------------13Şubat:77.7
  14. saliha00*******hedef:???------------------------------------------------13Şubat:88

1. eski listemiz

1. S2000 S2000 kilo bilrimi yapıyorsun canım fakat günlük yazmıyorsun, henüz bebeğin çok küçük bu yüzden sana müsamaha gösterip listeye dahil edicem...

1. O ogrtmn5 hergün menü yazıp liste belirticez canım bundan sonraki düzen bu
B buglemm80 bir yazdın bir gittin çıkarıyorum gruptan

P paramedikk sana dün yazdım hergün menü belirtecek misin diye cevap alamadım ayrıca kilo bilrimini geciktirme konusuna dikkat etmedik
adanamerkez adanamerkez sende ne zamandır yazmıyorsun...

X