Nisanda Bahar :)

kızlarr sanırımmm ben nerde hata yaptığımı buldummmm..şu yulaf ve tahıllı ekmeğe sardığım günden beriii afedersiniz ama wc ye sadece çok su içtiğimden uğruyorummm..sanırım bende etki göstermiyorrr..yarın son bir parça kaldı..tahıllı ..kahvaltıda yerimmm..artık sabahları kepekli galeta yicemmm
Yani yulaf ve tahıl kabızlık mı yaptı

Ben de arkadaşlarla dışarı çıktım bugün yemekler çikolatalar havalarda uçuştu onlar biliyor diyette olduğumu ısrar etmediler sağolsunlar.
Ben ne yedim içtim pekiiiii süt:KK76::KK76:
Bana da yüzünden gitmiş dedikleri zaman çok sinir oluyorum valla bacakların incelmiş basen gitmiş desinler:63::63:

yaaa motivasyonumun içine etti resmennnn..çokkk mutsuzummm.. Allahınnn cezasıııı:mad: kızlar kusura bakmayın ağzımı bozuyorum birazzz..sinirdennnnn..kendisi sıskanın tekii yaaa..hayat ona güzel tabiii

yaaa motivasyonumun içine etti resmennnn..çokkk mutsuzummm.. Allahınnn cezasıııı:mad: kızlar kusura bakmayın ağzımı bozuyorum birazzz..sinirdennnnn..kendisi sıskanın tekii yaaa..hayat ona güzel tabiii
Hiç bozma moralini onun yorum yapması bile senin zayıfladığını farkedip kıskandığı anlamına gelir:KK76::KK76:

Yaa bende de şöyle bi şey var kepek ekmeği yediğimde kabızlık oluyor. Ekmek yemezsem sorunum yok.

son olarak yarın sabah kahvaltıda yicemm..bir de günde 4 tane filan yiyorum..onun yerine daha faydalı şeyler yerim yaaa..aldım eev bitirecem diye canım çıktı..yarın kurtuluyorum:KK76::kk77: kepekli galeta yerim bir tane o da kahvaltıda

son olarak yarın sabah kahvaltıda yicemm..bir de günde 4 tane filan yiyorum..onun yerine daha faydalı şeyler yerim yaaa..aldım eev bitirecem diye canım çıktı..yarın kurtuluyorum:KK76::kk77: kepekli galeta yerim bir tane o da kahvaltıda
Evet öyle yap tatlım.

Ya evdekiler hiç destek olmuyor bana. Şuna bakın allah aşkına patatesli börek peynirli gözleme ve pizza. Hepsi bugün evde mevcuttu insaf ya insaf nefsime hükmediyorum ama zorlanıyorum valla.

Ya evdekiler hiç destek olmuyor bana. Şuna bakın allah aşkına patatesli börek peynirli gözleme ve pizza. Hepsi bugün evde mevcuttu insaf ya insaf nefsime hükmediyorum ama zorlanıyorum valla.

cnmmm senin ki yine iyi..ben kendi ellerimle hazırlayıpp ikram ediyorumm bunlarııı..ya ben napimmmm:mad::mad::mad:

X