Nisanda Bahar :)

Merhaba arkadaşlar ben bir türlü adapte olamadim diyete çok yediğim için menu paylaşmaya utanıyorum sizlere bakıyorum çok az yiyorsunuz.
Baharda geldi Mart ayı bana uğurlu gelir inşallah bundan sonrada yediklerimi yazarım 1 Mart itibaren. ..

[QUOTE="S2000, post: 39664343, member: 80772. O Canım 5 kilon kalmış verirsin neyi
Benimde 70 olmam lazım 14 kilo var:110:[/QUOTE]
Sende verirsin basarıcaaaz gidecek o kilolar O kadar :KK19:

Napa="adanamerkez, post: 39666532, member: 542624"]valla bende anlamadım kaçamak bile yapmıyor çoğu kişi :KK43:[/QUOTE]
Aynen olsun devaaam bahane değil bu :KK19:

sabahhh güya arkadaşım kahvaltıyaaaaa gelcek diyeeeee önceden mercimek çorbası içmiştimm yaaa çok yemeyim diye...2 aydır yemediğim her seyii yedimmm maşalllahhh..çikolatalar, helvalarrr,reçellerrrr devamını yazmak istemiyorummm..şu an kendimden utanıyorumömmm..nasıl bir iki lafa kanıppp moral bozukluğula yemeğe saldırıyorum hemen..şu an midem çokkk kötüüüü patlayacağımm..sabah 71 dim..şimdi gidip tartıldımmm şimdide dolu mideyle 73 çıktımmmm...reziiiilll towerinnnn..kızlarrr ben foruma veda ediyorumm izninizle bir süreee..

sabahhh güya arkadaşım kahvaltıyaaaaa gelcek diyeeeee önceden mercimek çorbası içmiştimm yaaa çok yemeyim diye...2 aydır yemediğim her seyii yedimmm maşalllahhh..çikolatalar, helvalarrr,reçellerrrr devamını yazmak istemiyorummm..şu an kendimden utanıyorumömmm..nasıl bir iki lafa kanıppp moral bozukluğula yemeğe saldırıyorum hemen..şu an midem çokkk kötüüüü patlayacağımm..sabah 71 dim..şimdi gidip tartıldımmm şimdide dolu mideyle 73 çıktımmmm...reziiiilll towerinnnn..kızlarrr ben foruma veda ediyorumm izninizle bir süreee..
Hoppala olur mu böyle yavvv...

bende ayni durumdayim towerincim :KK61:gecen hafta verdigim 300grcik geri gelmis ben hic bisey anlamiyorum tamam hafta sonu kacamak yaptim ama hafta ici yani bugun 5. gun inanin yedigime ictigime sporuma cok dikkat ediyorum :cry: ama yetmemis :KK42:nasil olur anlamiyorum sIkIlasma var ama kilo gitmiyor bu nasil istir anlamadim:KK57::KK57::KK57:birdaha kimsenin lafina bakip yok yuzun cokmus su bu duymayacam artik:KK47::KK47::KK47:
neyse asla vazgecmiyecem gidecek bu kilolar
Tabiki vazgeçmek yok hırslı azimli olucaz allahın izniyle başarıcaz.

[QUOTEöypemm321, post: 39670322, member: 650803"]Bazı dönemler oluyor tatlım bozma moralini bu durumu moral bozup yıldırmasın seni aksine hırs yap.[/QUOTE]
Aynen öyle yaptım mayısta 65 görücem inşallah

asla :KK43:

aynen ekmeksiz ızgara :)

kızlar bende +200 okadar bozdum iyi dengelemişim yine ama size söyleyim kabızlık çok etkiliyor kızlar :KK43:

ayrıca herkesin kilo alma sebebi grupların birbirini takip etmemesi gibi ben yazmaya utanıyorum yediğmi ama hesap vercek arkadaşlarım yok :KK43:
Yavrum ben öğleden sonra hep burdayım aslında iyi veya kötü yaz sen ben yardımcı olurum.
Hem sende bana yorum getirirsin çok güzel olur.

[QUOTEöypemm321, post: 39670322, member: 650803"]Bazı dönemler oluyor tatlım bozma moralini bu durumu moral bozup yıldırmasın seni aksine hırs yap.
Aynen öyle yaptım mayısta 65 görücem inşallah[/QUOTE]
Senle hedefimiz aynı zaten kilomuzda nerdeyse aynı sayılır.

Kizlarr brnde hüsranlarsayim 1 kulocuk almisim cokkkk uzgunum anlamasigim nokta herseye cok dikkat ediyorum ama tik yok en kisa zamanda insülin ve troit testi yaptiricam
Onlara baktır bide hangi gıdayı ne ile yiyoruz o da çok önemli tatlım.
Mesela et ile yoğurt ayran değil yeşillik yenmeli, mercimek çorbası örneğin karbonhidrat olduğu için ekmek yenmemeli gibi.

[QUOTrakibi21, post: 39670660, member: 650803"]Evet öylemiş inşallah mayısta 65 oluruz insallah[/QUOTE]
Yarışalım mı senle:KK76::KK76:[/QUOTE]
Olur rakibim olursa daha güzel olur :KK19:

[QUOTrakibi21, post: 39670660, member: 650803"]Evet öylemiş inşallah mayısta 65 oluruz insallah
Yarışalım mı senle:KK76::KK76:[/QUOTE]
Olur rakibim olursa daha güzel olur :KK19:[/QUOTE]
Menülerimizi eleştiririz sporlarımızı kontrol ederiz sorumluluk olunca daha dikkatli oluyor insan.

X