Nisanda Bahar :)

Bugünkü menüm sabah bir dilim ekmekle iki zeytin iki parça peynir iki Çatal Omlet
Akşam bir tabak ıspanak ve salata birde yarım kase mercimek çorba
İş güç olumca menü karışıyor malesef
Ama açım açsam yanlış yapmadım diyorum :)
6 gibi bir elma yiyip bitiricem bugünü inşallah
Rmys canım sen neler yapıyorısn

Kolay gelsin cnm... o temizlik beni de bekliyoo.. aa ne guzel tatlim zayifladigini duymak insana daha bi enerji veriyo..

Canimm yaa dun geceden beri gercekten cok canim sıkıldi sabah esim sordu ne oluyo sana diye bi kac haberi okudum oda cok cani sıkıldi benim de kizin akli biraz yetsin bende ogreticem hemen bide ilk olarak hayir demeyi ogreticem oda cokkk cokk onemli kizim 10 aylik ama ben operken bile kizimi öpebilrmiyim dyip oyle opuyorum amacimm o simdiden bilincaltina yerlessin istiyorum..
Cokk korkuyorumm kizim icin.. bazende pisman oluyorum onu bu dunyaya getirdigim icin ona kotuluk yaptigimi hissediyorum ama geride rabbime karsi geldigimi dusunup tövbe ediyorum kafammm cokk KARISIKK... geceden beri..

mrb arkadaslar bugun yedıklerım sabah hastaneye gderken hıç bıse yıyemeden cıktım saat 10 gıbı kahve bı çikolata yedım (217 kalori ) öglen 2 kaşık pirinç pilavı ve 1 kepçe kuru fasulye yedım 1 dılım ekmek le bırlıkte. spor yapmadım bugun zaten grıp baya bı halsız bırktı benı. yaklasık 1.5 lıtre su içtim şu ana kadar. yatana kadar 1lıtre daha içerim.
acıkırsam elma ya da salatalık yemeyı planlıyorum
nisandabahar benım grup arkadasım grımıyo uzun zamandır sanırım. gunduz evde olmadıgım için sohbetınıze katılamıyorum ama mumkun oldugunca akşamları yazmaya çalısıyorum :)

Grubumuz çok cansız kızlar yaaa bazen kendi kendime yazıp çıkıyorum hani olumlu olumsuz eleştirsek birbirimizi yanlışlarımızı öğrensek özellikle ben kendi adıma çok mutlu olurum biri bana şunu yemeseydin keşke dese yada şu şöyle daha iyi olurdu diye bilgi verse

Çok abarttım mı? Bi bakın kızlar
Sahurda:1 haşlanmış yumurta
1 dilim k.k.ekmeği
1 kase maydanozlu lor peyniri
1 ceviz,2 hurma,2 zeytin
İftarda:1 kase tarhana çorbası
1 tabak pırasa yemeği
1 kase yoğurt
Ara öğünde:büyük bir yeşil elma
2.ara öğün:1 kaşık siyah kuru üzüm
1 paket altınbaşak
2 kuru erik
2 litre su gene spor yok

selam kizlar bugunku menum sabah; iki dilim kepek ekmegi, zeytin, biraz peynir ve yesil cay
ogle; bir kace yesil mercimek corbasi yarim kase yogurt
ara; 1 armut
aksam; yine 1 kase yesil mercimek, 2 kasik yogurt bir kac parca patates
icecekler 2,5 litre su ve 2 bardak yesil cay
spor 6 km yuruyus yaptim tabi simdiye kadar birazdanda yaklasik 1 saat slim in 6 yapmayi dusunuyorum

Afiyet olsun menü harikaa

canim bence bunlari sporla desteklemelisin daha faydali olur

[QUOTE="mirjam, post: 39633659, member: atların ki]canim bence bunlari sporla desteklemelisin daha faydali olur[/QUOTE]
Ben çok güzel spor yapardım hele bir ip atlarım ki ama 2-3 gündür uyku düzenim bozuk ondan galiba hiç halim yok

tesekur ederim canim kilomu bilmiyorum ama spor ise yariyor en azindan sikilastigimi hissediyorum 40 beden aldigim pantolonun icine bugun girebildim ama fermulari henuz kapanmiyor ama yakida oda olacak insallah
İnşallaH canım kilo verince insanların şaşkınlığı bide giyemediğin kıyafetlerin tam olması tarifi mümkün olmayan bi mutluluk bence

[QUOTE="mirjam, post: 39633659, member: atların ki]canim bence bunlari sporla desteklemelisin daha faydali olur
Ben çok güzel spor yapardım hele bir ip atlarım ki ama 2-3 gündür uyku düzenim bozuk ondan galiba hiç halim yok[/QUOTE]

canim duzenli olarak yapmaya calis herseyini spor yaparsan kendini daha dinc hissedersin cunku benimde 3 tane kronik hastaligim var ve ucude yorgunluk yapiyor endometriozis, kansizlik, ve hipotroid ama ne zaman spor yapsam kendimi daha iyi hissediyorum

Kesinlikle 9rjam, post: 39633819, member: 481017"]Ben çok güzel spor yapardım hele bir ip atlarım ki ama 2-3 gündür uyku düzenim bozuk ondan galiba hiç halim yok[/QUOTE]
canim duzenli olarak yapmaya calis herseyini spor yaparsan kendini daha dinc hissedersin cunku benimde 3 tane kronik hastaligim var ve ucude yorgunluk yapiyor endometriozis, kansizlik, ve hipotroid ama ne zaman spor yapsam kendimi daha iyi hissediyorum[/QUOTE]
Kesinlille öyle yarın yapmaya çalısıcam inşallah ben kaçıyorum iyi geceler canım

kızlarrrrrr misafirler yeni gitti..sabahtan beriii misafir ağırlıyorum..maşallah bugünde gelen gelene :)
Sabah: 10.000 adımımı attıktan sonra
1 tahıl tost ekmeği arasına yumurtamı alıp, yeşilçayımla + zeytin + lor peynir + tere
saat 3 gibi arpa şehriyeli çorba + 2 dilim yulaf ekmeği
2 galeta + 1 havuç + 1 greyfurt + 1 portakal + 1 fincen sade türk kahvesi
şu an çokkk aç hissediyorum kendimi..ama dayanacam ..sabaha az kaldı
bugün misafirlere ikramımı görseydinizzzzz, kendimi aştımmmm..kendi ellerimle tatlıılar, pastalar, böreklerrr servisledim..içim gittiii.bende kepekli galetayla onlara eşlik ettim..
birazdan da leslie 3 mil yapmayı planlıyorum..bakalımmm..çok yorgunum..bungün bende erkenciyimm kızlarrr.yarın grşrz...

Slm kızlar
sabah 1 yumurta domates azıcık ta kaymakLa bal yedim öğle meyve yedim aksamda 4 kaşık pilav salata 1 bardak ayran içtim şimdide çayımı içiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…