Nisanda Bahar :)

günaydın kızlar dün menümü yazamadım :KK43:

dünkü menüm ; sabah : 2 dilim ekmek , peynir 1kk , 5-6 zeytin
öğlen : 1 kase yoğurt , 4 kaşık ıspanak , 1 dilim ekmek
akşam : 1 tane kücük poğaça ve salep :KK61:

amin canim bende cok korkuyorum hele biz hollandada yasiyoz burda hersey serbest :KK43: cocuguna bisey bile diyemiyon oyle simarik yetisiyolarki hele bir cocuguna ceza ver bir okulda yada hollandalilara desinki bana ailem ceza veriyor ne olursa farketmiyor hemen gelip aliyolar cocuklari senden:KK43::KK43: birde yabanciyizya ozellikle yapiyolar :KK57:
gecen yil bir arkadasim cocuguna telefon faturasi cok gelmis diye ceza olarak telefonu bir haftaligina elinden aldi kiz okulda hollandali arkadasina soylemis oda hemen annesine, anneside polise arkadasimin 3 cocugunuda polis gelip aldi :KK42: Allahtan cocuklar ailesini istediler biri 3 ay 2.si 5 ay ve arkadasin ceza verdigi cocuk ailesini istedigi halde 8 ay vermediler

Canim benim gorumcemde ingilterrde yasiyo oda bisey diyemiyo cocuklarina oglu ergenlige giriyoo haliyle cocuk cok asabi psikolga bile goturemiyorlar cocuk yanlis bisey soylerde elimizden alirlar diyre

Kesinliklr 321, post: 39625716, member: 650803"]Sporu ihmal etmeyelim kızlar o alsizliği götürecek olan da spor[/QUOTE]
Kesinlikle beni uzun süre tok bile tutuyor ama gel gör ki istek sıfır

BN biUOTE="adanamerkez, post: 39625683, member: 542624"]ay bende ya uyu uyu kış uykusuna yatmak istiyorum hiç uykusunu alamazmı bir insan :)
evet ya o da zorunlu diye :)[/QUOTE]
Bn bi kaç gündür uyku problemi yaşıyordum 4-5 saat uyuyordum ama şu 1-2 gündür uyku ya doyamıyorum

BN biUOTE="adanamerkez, post: 39625683, member: 542624"]ay bende ya uyu uyu kış uykusuna yatmak istiyorum hiç uykusunu alamazmı bir insan :)
evet ya o da zorunlu diye :)
Bn bi kaç gündür uyku problemi yaşıyordum 4-5 saat uyuyordum ama şu 1-2 gündür uyku ya doyamıyorum[/QUOTE]
normalde 7-8 saat uyuyorum bazen 10-12 saat uyuyorum neredeyse yinede alamıyorum uykumu akşam9.30da gözler kapanıyor :KK70: ama bilgisayar başında çalışmakdan gözlerim yoruluyor ondandır heralde :KK70:

Gelelim menümeee..
Sabah 07:30 da bir bardak süt bir incir bir hurma.
akşam yemeğim saat 15:30 da patlıcan yemeği ve yoğurt.
Spoooorrrrr.
45 dakika yürüyüş
45 dakika leslie 3 mil
15 dakika bacak kalça hareketi
50 sguat.

Merhaba Kızlarr
Mirjam çocuk erken uyuyormuş şanslısın
Benimki 11 civarı uyuyor bende pil bitiyor
Spor önerin için sağol inş yapıcam Bugğn
Bende sabahtan beri temizlik yapıyorum yardımcı geldi ama benim işim ayrı tabi hiç oturmadım
Bugün bir ara komşum geldi çok zayıflamışsın dedi mutlu oldum :))
Ben bu haftadan umutluyum
Halsizlik oluyor kızlar aç kalıyoruz malum aman pes etmeyin özellikle bekarlar sözüm size :KK66:
Ervam sen gece öyle deyince hemen haberlere baktım yine mi birşey oldu diye, ortalık çok kötü Oğluma şimdiden öğrettim özel bölge bu benim özelim diyor:) Allah korusun bozuk zihniyetler çocuk erkek dinlemiyor :KK43:

X