🍀 Nisan ve mayıs ayı gebelik planlayanlar 🍀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ayyy seni en iyi ben anlarım gel sarılalım kuzum hele özel dedin yaktın ciğerimi 🤣🤣🤣
Ben çocuktan sonra bıraktım vallahi hiç bana göre değilmiş çok yanlış bir meslek seçmişim diyorum ve Allahım beni çalışmak zorunda bırakma diye dua ediyorum hep 🤣
Allah bol bol sabır versin kuzucum 😘
Oooo öğretmenliği bırakanlar klubüymüş de haberim yokmuş aşkolar benide ekleyin 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Bence hicbirsey kullanma kuzum stresten uzak ol yeter
Ya geçtiğimiz aylarda hiç stresli değildim. İlk ay ovülasyon kullandım o beni çok strese soktu 🥲 onu kullanmadığımda iyiydim, öyle hangi gün ilişki olmuş ne zaman olmamış ne zaman yumurtlama olmuş onu bile takip etmedim. Ama üzdü yine de

Ya geçtiğimiz aylarda hiç stresli değildim. İlk ay ovülasyon kullandım o beni çok strese soktu 🥲 onu kullanmadığımda iyiydim, öyle hangi gün ilişki olmuş ne zaman olmamış ne zaman yumurtlama olmuş onu bile takip etmedim. Ama üzdü yine de
Ya canim benim boyle devam et bazen herseyi akşina birakmak lazim bende cok sey kullandim pek ise yaramadi saldim gitti artik rabbim nasip etsin bol bol dua ediyorum. 😇

Söylenecek çok söz var da 😂😂😂
Var var olmaz mı sövmeye gider ama ben edepli bir kadınım hahahah😂 ayrıca ramazaaan🤐
Ayyy seni en iyi ben anlarım gel sarılalım kuzum hele özel dedin yaktın ciğerimi 🤣🤣🤣
Ben çocuktan sonra bıraktım vallahi hiç bana göre değilmiş çok yanlış bir meslek seçmişim diyorum ve Allahım beni çalışmak zorunda bırakma diye dua ediyorum hep 🤣
Allah bol bol sabır versin kuzucum 😘
Sarılalım sıkı sıkı bırakma beni hatta banada dua et de kocama bol kazanç versin rabbim çıkınca geri dönmeyeyim keyfi şekilde 😂 ya bilmiyorum ne zamana bırakırım ama bi kusasım geliyo bu ara ☺😂

Var var olmaz mı sövmeye gider ama ben edepli bir kadınım hahahah😂 ayrıca ramazaaan🤐

Sarılalım sıkı sıkı bırakma beni hatta banada dua et de kocama bol kazanç versin rabbim çıkınca geri dönmeyeyim keyfi şekilde 😂 ya bilmiyorum ne zamana bırakırım ama bi kusasım geliyo bu ara ☺😂
Etmem mi kendime ederken sana da bol bol ederim bundan sonra bebişim 😂
Allah sabır versin ya zor gerçekten 🙏🏻

30 gün sonra sövelim hatırlat 😂😂😂

Reglim 4 gün gecikti erken gebelik testi yaptım negatif çikti sonradan pozitif gören oldu muu, belki geç döllenmedir diye avutuyorum kendimi ama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X