Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Rica ederim 🙂😍Yaaa adet olmadın o zaman. İdrarda bakmadan mı test verdin
İdrar doğru cikmiyor genelde bende hamileyken bakmıştım negatif çıkmıştı. Arkadaşım aklıma girdi dandik test aldım ama çıkmadı. Belirtilerim var diye kan verdim. Normalde 2 hafta gecikmesini beklerim. Bir de ayın 3 u miyom ameliyatım var. Yarın negatif çıksa da 29 u tekrar vericem. Ameliyattan önce kesinleştirmek lazim. Tüp bebek ilaçları miyomu buyutuyormus bilgi verilmemisti bana. Hamile kalırsam inşallah ameliyat olmak istemiyorum.

Eklentiler

• IMG_0519.jpeg
    IMG_0519.jpeg
    57,4 KB · Görüntüleme: 28
Keşke bebetıme falan alsaydın kı
İnanin acele işim vardı bianda aldım ve cıktım arabada baktım testin markasına bile ama adet agrım vardı dun bacaklarıma vuruyordu resmen tüm gün ayaktaydım birde bugun ise agrım hafifledi agrı baslayınca en gec bir saate sökülürdüm bekledim yok özür dilerim yakıskan gibi uzayan akıntımda var gögüslerim aynı devam acaba testlerin hassasiyetlerimi farkli

İnanin acele işim vardı bianda aldım ve cıktım arabada baktım testin markasına bile ama adet agrım vardı dun bacaklarıma vuruyordu resmen tüm gün ayaktaydım birde bugun ise agrım hafifledi agrı baslayınca en gec bir saate sökülürdüm bekledim yok özür dilerim yakıskan gibi uzayan akıntımda var gögüslerim aynı devam acaba testlerin hassasiyetlerimi farkli
Evet evet olabılıyot farklı bu testler kafayı yedırır bı kan verebilir sen netleşir

Evet evet olabılıyot farklı bu testler kafayı yedırır bı kan verebilir sen netleşir
Eşimin işi dolayısıyla suan gitmem cok zor dun hastanedeydim ama ramdevum yokdu o yuzdende veremedim eşimlede birsey paylasmıyorum icim içimi yiyor resmen salı gunune kadar adet olmaz isem ozaman doktor randevusunua gidicem inşallah

Eşimin işi dolayısıyla suan gitmem cok zor dun hastanedeydim ama ramdevum yokdu o yuzdende veremedim eşimlede birsey paylasmıyorum icim içimi yiyor resmen salı gunune kadar adet olmaz isem ozaman doktor randevusunua gidicem inşallah
İnşallah o zaman yarın yenıden dene bakalım ama yakın eczane varsa bşka bir test ile

Dunki testlerin markası farklıydı hani gercektende kızarıklık var ikinci cizgide yoksa ümitlenmezdim ama bugun ise yine gölge seklinde bu ise artı med
Pkolu_anneadayi Pkolu_anneadayi merhaba kızlar günaydın artimed'de yanlış çıkarıyor ve bebetime da. 10 gün önce benim bebetime silik çıktı hep yani pozitif'e negatif çıktığı da var bebetimeda

Pkolu_anneadayi Pkolu_anneadayi merhaba kızlar günaydın artimed'de yanlış çıkarıyor ve bebetime da. 10 gün önce benim bebetime silik çıktı hep yani pozitif'e negatif çıktığı da var bebetimeda
Benım tek bebetıme de doğru sonuç cıktı canısı bu gebelıgımde diğerleri çöp bebetıme de de idrar alma çubuğu sert olan ise yarıyor yumuşak olan çöp

X