Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

İnşallah bende inanamıyorum kalp atısı dinlemeden de zor inanmam bağlamak bıle istemiyorum kendimi bana da kılo veremezsen ben bılr dogururum sen doguraman dıyen bır doktor vardı 🥲🥲🥲 halbuki oğlum da bu kılolarda gelmişti bana anlamıyorum bu doktorlar neden böyle bende ilk bu cızgı ile fark ettim sonrası geldi bence bugün kan ver testler insanı krize sokuyor
Dayanamadım az önce test aldım yaptım artı med ama gölge bile cıkmadı 🥹

Artımed albı oncomend bunlara çok guvenım yok ama
Salı gunune bosluk buldum randevu aldım burda saglık ocagındada salı gunu oluyor doktora gitmek daha mantıklı dıye dusundum artık salı gunune kdar test yaparım biraz arastırdım sabah yaptıgım testin hassasiyeti yuksekmıs inş benimledir meleğim test yaptıkca atarım inşallah burayada ☺️

Tabi tabi gelişmeye çalıştığı için ağrı yapar. Ben bazen yarım saat kendime gelemem 😅😅😅. Ocak ayında incir havuc kürü yapmıştım adet bitimi hemen. Uygulamaya göre olan tarihten 3-4 gün erken yumurtlamıştım. Hatta onun etkisi şubatta da devam etti ay kısa da olunca iki kere adet olmuş gibi oldum hem 30 ocak 3 şubat gibi hem de şubat 26 sı gibi 😅 bi işe de yaramayınca bıraktım allah var karnım kazınırsa atıyorum ağzıma bir iki tane. Tok tutuyo o huyunu seviyorum incirin 😅😅
Yaaa aslında erken gebe kalmıs oluyor insan kalmış olsan. İncir kesinlikle tok tutuyor insülinm düşük hemen agzıma attığım kuru meyvelerden sık sık ackırım çünkü açlıgım 2saatı gecsın basım fena döner 😱🙂

Salı gunune bosluk buldum randevu aldım burda saglık ocagındada salı gunu oluyor doktora gitmek daha mantıklı dıye dusundum artık salı gunune kdar test yaparım biraz arastırdım sabah yaptıgım testin hassasiyeti yuksekmıs inş benimledir meleğim test yaptıkca atarım inşallah burayada ☺️
İnşallah canım yarın sabah yenıden yap at buraya bende yarın kan vercem inş ıkımız de hayırlı sonuçlar alırız 😍🍓

Kızlar ben elendim bu ay ama zaten pek belirti de yoktu. Sadece klasik karın ağrısı vardı ve son 2-3 gündir göğüs hassasiyeti oldu.
Bugün doğum günümdü belki bir sürpriz olur diye sabah test yapsam mı dedim (bat’a 3 var) sonra gecikirsem yaparım diye vazgeçtim. Ofise gittim ve öğlen regl oldum.
sdaak sdaak beni güncelleyebilir misin rica etsem? SAT 16 Mayıs BAT 15 Haziran
Nice mutlu yıllar dilerim yeni yaşınız bebeğinizi de getirsin 🥰

Yaaa aslında erken gebe kalmıs oluyor insan kalmış olsan. İncir kesinlikle tok tutuyor insülinm düşük hemen agzıma attığım kuru meyvelerden sık sık ackırım çünkü açlıgım 2saatı gecsın basım fena döner 😱🙂
Aynen geç döllenmenin tezatı erken döllenme gibi olurmuş tutsaymış da kısmet değilmiş😅. İnsülin direnci büyük sıkıntı bende cok uğraştım bir bucuk iki yıl önce

Hahahah az daha bekle de cinsiyeti öğrenelim 🤣🤣🤣🤣🤣 sağol bitanem toparladım biraz iyiyim
Hep iyi ol kuzum🌹
Hahaha olmadı doğumda öğreniyim hdjajan
Şey aklıma geldi galiba burda okumuştum. Kadın doğuma kadar anlamamış hamile olduğunu. Kiloluymuş karnı çıktığınıda anlamamış. Doğum sancısı başlayınca, ağrım var diye hastaneye gitmiş orda öğrenmiş doğum yaptığın ne güzel süprüz değil mi 😅🤣🤣🤣🤣

Aynen geç döllenmenin tezatı erken döllenme gibi olurmuş tutsaymış da kısmet değilmiş😅. İnsülin direnci büyük sıkıntı bende cok uğraştım bir bucuk iki yıl önce
Aslında benimki dırenc degl d vitamine baglı insülin hormonu aşırı düşüklüğü henüz dırenc tespiti yk şekerm normal cktı. Meger insülini şeker dışında böbrek ve d vitamini de etkiliyormuş 🙈 çok gecmıs olsun sana da canım şimdi iyisindir ınsallah

X