Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adete bir hafta var sminmsn kız ckcagna yerleşmede herkesin hemen ckyr mu:)) bak heyecn oldu yne:)
Offfff kuzum yashlandimmmmmm kafan rahatsa yapma gercekten soyluyorum)))))))rahat dehilse stress yapiyorsan yap ciksa sevinirsin cikmasada zaten 1 haftan var onu dushunecen)))

Benimde son 4 gün kızlar, olmadığının ferahlığı var içimde beklenti olmayınca böyle oluyor demekki, ama sizin heyceanınızı izliyorum ne güzel, rabbim inşallah güzel haberler almayı nasip etsin, valla sizi okuyunca sizin için bende heyecanlanıyorum :))))

Offfff kuzum yashlandimmmmmm kafan rahatsa yapma gercekten soyluyorum)))))))rahat dehilse stress yapiyorsan yap ciksa sevinirsin cikmasada zaten 1 haftan var onu dushunecen)))
Kız kocamda merk edyr olmaxı kan yaparz kanda kesin çıkar herlde yerleşme olsada değil mi :)

kızlar merhaba sizi okudukça bende heyecanladıım iyice benimde yumurtlamam dün bitti birer gün arayla birliktelik oldu ama bugün kasıklarım çok ağırıyor. hala yumurtluyormuyum acaba

ha birde akıntı canım bu ay yumurtlama döneminden sonra akıntı geçti 3 4 gün sonra tekrar beyaz uzayan akıntılar başladı bu belirtimi bilmiyorum
aynen ya benimde 1 yada 2 gun durdu dedim kuru gunlere girdim. son zamanlarda baya akintim var bazen islatiyor ama her wc girdigimde mutlaka geliyor. dun o akintinin icinde nokta gibi kirmizi bisiler gordum ama kucuk kucuk seffaflik daha fazlaydi. sence belirti mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…