Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ha birde akıntı canım bu ay yumurtlama döneminden sonra akıntı geçti 3 4 gün sonra tekrar beyaz uzayan akıntılar başladı bu belirtimi bilmiyorum
Kuzum o beyaz uzayan akinti yumurtlama :)))sen bilmiyorsun galiba yumurtlama doneminde o uzun akinti oluyor insanda o gunlerde ilishkiye girilmeli

Kuzum o beyaz uzayan akinti yumurtlama :)))sen bilmiyorsun galiba yumurtlama doneminde o uzun akinti oluyor insanda o gunlerde ilishkiye girilmeli
yok kuzum yumurtlama döneminde beyaz uzayan akıntı ıslaklık durumunu yaşadım daha sonra akıntılar bitti aradan 4 gün falan geçti yumutlama dönemindeki kadar yoğun değil ama tekrar başladı

yok kuzum yumurtlama döneminde beyaz uzayan akıntı ıslaklık durumunu yaşadım daha sonra akıntılar bitti aradan 4 gün falan geçti yumutlama dönemindeki kadar yoğun değil ama tekrar başladı
Evet ya o bendede oldu anlamadim nedenini:))))

bir kaç yeri arayıp sorcam şimdi ne kadar sürede çıkar diye.bide sabahtan verirsem kan iş yerinde öğrenirim.ama akşam verirsem öğrendiğimde eşim de yanımda olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…