Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kuzu
Öyle yapıyorum zaten canım duamızda hep takdir mevlamın tabi
kuzum benim ablamdada vardı çikolata kisti ne tedaviler ilaçlar tüp bebekler hiçbirşey fayda etmedi artık tam ümidi kesip tedaviyi bırakmıştıki hamile olduğunu öğrendik hemde doğal yoldan :))

kuzu

kuzum benim ablamdada vardı çikolata kisti ne tedaviler ilaçlar tüp bebekler hiçbirşey fayda etmedi artık tam ümidi kesip tedaviyi bırakmıştıki hamile olduğunu öğrendik hemde doğal yoldan :))
evet çok duyuyoruz böyle örnekler canım, zamanı var gerçekten beklemek sabretmek gerek, ama işte bizler olsun yorulmadan istiyoruz, gel gör ki imtihan bu zor olacak ki imtihan olacak benim bir oğlum var hamd olsun Allah ona sağlık versin ama iknici olmuyor nasip bakalım

inşallah yakın zamanda nasip eder Rabbim gerçekten hakkıyla anne babalık yapabilecek kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah

oğlun kaç yaşında canım ablam ilk bebeğinden 5 sene sonra ikinciye hamile kaldı

Slm kızlar ya bende dün netten ovulasyon testi sipariş ettim reglemde dün bitti ama eşimle dün atıştık biraz bu hafta için çok heyecanliydim bütün hevesim kaçtı benim ya offff

Slm kızlar ya bende dün netten ovulasyon testi sipariş ettim reglemde dün bitti ama eşimle dün atıştık biraz bu hafta için çok heyecanliydim bütün hevesim kaçtı benim ya offff
Butun kizlarda ayni durum galiba hepimiz eshlerimizle atishiyoruz nedense)))kuzum moralini bozma ben oyle durumda oldugumda tek fikirleshdiyim shey bebeyimin olmasi tartishmadan daha vacib diib kocamin gonlunu alib calishmalara start veriyorum sende oyle yap bence))))

Çok isteyince olmuyor..

“Neyi çok istersen, onunla imtihan olursun” diye boşuna denmemiş.

Hakkımızda hayırlısı. Dua ve teslimiyet.. elimizden gelen.

Ay bilmiyorum valla akşam gelsin bakalım onun benim gönlümü alması lazım ayrıca çocuk meselesine hep biz yogunlasiyoruz sanki kendime yapıyorum sadece off çok gerginim bugün bakalım gelince nasıl davranacak.

Ay bilmiyorum valla akşam gelsin bakalım onun benim gönlümü alması lazım ayrıca çocuk meselesine hep biz yogunlasiyoruz sanki kendime yapıyorum sadece off çok gerginim bugün bakalım gelince nasıl davranacak.
Hepimiz ayni akildayiz vAllahibende dikkat ettim gercektende kadinlar daha cok yogunlashiyor)))kocam soyluyorki inan bizler sizlerden cok istiyoruz sadece biz icimizde yashiyoruz sizin gibi hircinlashmiyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…