Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde son 4 gün kızlar, olmadığının ferahlığı var içimde beklenti olmayınca böyle oluyor demekki, ama sizin heyceanınızı izliyorum ne güzel, :KK66: rabbim inşallah güzel haberler almayı nasip etsin, valla sizi okuyunca sizin için bende heyecanlanıyorum :))))
Evet insan heyecanlaniyor))))))neden beklentin yok tatlim????

aynen ya benimde 1 yada 2 gun durdu dedim kuru gunlere girdim. son zamanlarda baya akintim var bazen islatiyor ama her wc girdigimde mutlaka geliyor. dun o akintinin icinde nokta gibi kirmizi bisiler gordum ama kucuk kucuk seffaflik daha fazlaydi. sence belirti mi?
bilmiyorum canım ama ben belirti olarak görmüyorum yada belirti sayıp umutlanmak istemiyorum bilemedim yani :110:

Canım bende çikolata kisti var doktor bile ümidi kesti :))))) bende rabbime tevekkül ettim tüp bebek için beklemedeyim, bu arada rabbim kendiliğinden verirse ne mutlu bana
InshAllah tup bebeye ihtiyac kalmaz) kuzum banada doktorom hormonlardan dolayi sen bunlar dushmemish hic bir zaman hamile kalamazsin demishti bende umidimi kesmishdim 10gun icinde kafa rahat ilishkiyede girmishdim hamile kalmishtim:)o yuzden yalniz Allaha dua et doktor hickimse Allah isterse kiste falan bakmaz

InshAllah tup bebeye ihtiyac kalmaz) kuzum banada doktorom hormonlardan dolayi sen bunlar dushmemish hic bir zaman hamile kalamazsin demishti bende umidimi kesmishdim 10gun icinde kafa rahat ilishkiyede girmishdim hamile kalmishtim:)o yuzden yalniz Allaha dua et doktor hickimse Allah isterse kiste falan bakmaz
Öyle yapıyorum zaten canım duamızda hep takdir mevlamın tabi :KK66:

X