Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım anca eve geldim maalesef benim sonuç negatif adet olunca 3. Gün gel dedi ama devam etsem mi ki 2. Tedaviye
Sakın üzülme kuzum ayrıca devam et dediğim gibi kimseyi negatif etkilememek için bir şey demedim ama ilkinde tutma oranı daha az istersen bir ay dinlen kafan rahat takıl ama tedavinden vazgeçme hep diorum allah ne zaman isterse ...

Kızlar geçen cuma kürtaj olmuştum biliyorsunuz. Bugün bhcg 258 çıktı karnımdan baktı bir şey görünmedi .sonuçları kendi doktoruma attım cevap vermedi daha . Bilgisi olan var mı nasıl sizce sonuç. Ne zaman sıfırlanır

Kızlar geçen cuma kürtaj olmuştum biliyorsunuz. Bugün bhcg 258 çıktı karnımdan baktı bir şey görünmedi .sonuçları kendi doktoruma attım cevap vermedi daha . Bilgisi olan var mı nasıl sizce sonuç. Ne zaman sıfırlanır
Nasilki hamile oldugumuzda kana gecmesi icin zaman lazim bundada oyle bebis olmadigi saglikli sevimli gupguzel sirin mi sirin bi bebegin baska zaman gelecegini kan anca farkina variyo.Duser merak etme ve o bebek o gobise gelecekkkk En Büyük KK:anneadayı:

Cnm o sen adet olduktan sonra sifirlaniyor.kanamayla tum degerlerin normale donucek merak etme.

3 güne düşer 4 güne düşer bünyenden atmana bağlı kuzum hayırlısı ile tez vakitte gitsin haftaya birdahq baktır tahminimce baya düşmüş olur kanaman başladımı ?

IMG_20180510_175856847.jpg

IMG_20180510_182100060.jpg

Kızlar benim ovu testlsrim ilk yapiyorum 12 ve 13. Günler koyutdu sonra siliklesti bugün tekrar kiyulasmaya basladi bugun 18.gun

Normal canım zamanla düşecek benimde kürtajdan sonra 1500 lerdeydi degerim zamanla düştü

Nasilki hamile oldugumuzda kana gecmesi icin zaman lazim bundada oyle bebis olmadigi saglikli sevimli gupguzel sirin mi sirin bi bebegin baska zaman gelecegini kan anca farkina variyo.Duser merak etme ve o bebek o gobise gelecekkkk En Büyük KK:anneadayı:
Sağol canım inşaallah. :) Allah isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

X