Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Guanydin hanimlar guzel gunler :)) ya ben dayanamiyorum hemen doktora gitmek istiyorum lutfen durdurun beni meraktan catliyorum ama garanti olmadan gitmek istemiyorum. Cok sukur bir sikayetim de yok hersey yolinda gibi. Gidip tekrar 3 gun 5 gun hcg baktirmak istemiyorum. Testim bugun boyle.sizcd gitsem kese gorunur mu beklemeli miyim daha

Eklentiler

• 20180417_095946.jpg
    14,4 KB · Görüntüleme: 36
Nası güzel haber bu :)))) sakin ol arkadaşım sakinnnn :))) beta 600 üstü olması lazım en az die biliyorum :)))

Ben adetin 3.günü başladım klomene daha sonra 9.günden itibaren 9 11 12 14 günlerinde girdim ultrasona 12.gğnden itibaren 22mm olmuştum bence daha erken git kaçıncı günü başladın klomene ?

ya çok beğendim zaten severim ceyda düvenciyi.iyi ki paylaştın diğer videoları da izlicem hemen
Evet kuzum çok pozitif anlatiyo bende hep izliyorum 4 .haftasindan sonra olan videoları izlemedim hiç olursa bebisim hafta hafta izlicem. Özellikle çok iyi anlatan bi doktor var bu süreci dr.opr.banu ciftci hafta hafta gebelik yaz 1.haftadan 4.haftaya kadar izle 1 hafta dediği adetin bittiği haftadan daha vücut gebeliğe hazırlıyor kendimi ve insan çok iyi anliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…