Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzm benm hamileliğimi öğrendkten snra öle oldu olablir benmde arada sağ bazen sol ağrım oluyor kask agrısı gibi agrı bende yaşıyordum ilk üç. Ayda normal cnm ama senn erken değil mi yada benm gibi olduysa hamileysen erkendn göstermiş olabilir miniğin canm:)

Yok kuzum daha 1 haftam var bendeki sıkıntı o bide daha önce gebeliklerimde 2 3 gün kala oluyordu böyle ama bugün regl sancısı resmen batma soldan daha çok ta bilemedim ki bende sanmam kuzum çok erken daha ki

Gerek kalmaz inshAllah kuzum eklerim shimdi bizde her zaman birbirimiz icin dua ediyoruz senin icinde ederizaynen cok eglenceli

Yok kuzum daha 1 haftam var bendeki sıkıntı o bide daha önce gebeliklerimde 2 3 gün kala oluyordu böyle ama bugün regl sancısı resmen batma soldan daha çok ta bilemedim ki bende sanmam kuzum çok erken daha ki
Hayir kuzucuklar hicde erken degil 1 hafta var yaa 1hafta uzun bi sure degil bize guzel haber geliyor galibaaaa

Bence çok takılma canım cunki kafada oluyo bunlar hep bence
Psikolojiğe kesinlikle katılıyorum ama benim ki değil olursa 3. Gebeliğim olucak kuzum benim 2 si düşükle sonuçlandı malesef benide şaşırtan erken olması ilk defa oldu birde çatlatma iğnesi vuruldum ya acep ondan mı diorum ama 9 gün olcak olalı nerdeyse görcez yaşayıp kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…