Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
her an adet olacakmış gibi ağrılar duydum birkaç hamileden. olabilir ama adet belirtisi de olabilir. şu vakitte kendini hiç dinleme net söylüyorum
Doğru diosun da 1 hafta kala regl şaşırtıcı ondan paylaştım sizinle birde kuzum bakalım elbet çıkacak kokusu hayırlısı ne ise o olsun

Yok kuzum daha 1 haftam var bendeki sıkıntı o bide daha önce gebeliklerimde 2 3 gün kala oluyordu böyle ama bugün regl sancısı resmen batma soldan daha çok ta bilemedim ki bende sanmam kuzum çok erken daha ki
Yinede bu işler belli olmaz canım sen dikkat et bebek vardr:)

Hangi topic ya bu maşalllahhh :)) çoğul gebelikte öyleymiş kuzum valla :)
Ay inshAllah bizede kismet olur yaaa bende ikiz istiyorum Allah kismet edersebilmemki tatlim ben hep topiclerde geziyorum tanidiklarimdan haber varmi yokmu die tesadufen karshima cikti

Aa çok geçmiş olsun kuzum benim inşallah rabbim hepimize nasip eder , ya işte ne bileyim cevremde hamile ilan kime sorsam hiç bi belittim yoktu diyor genelde

Gunaaydinn guzel prensessleeerr :)) yeni gunumjz guzel mutluluk dolu olsunnn ❤❤stres yapmadan kafaya takmadan bu guzel bahar gunlerinin tadini ccikararak guzel haberler almaya devam edelimmm:))
Pozitiflik kraliçemiz ona layık bir girişle günaydınlarını sunmuş bize her gruba bitane lazım bence buseden taktikler alın pozitif olun kızlar hava mis enerjiler yüksek ohh :-*

Aa çok geçmiş olsun kuzum benim inşallah rabbim hepimize nasip eder , ya işte ne bileyim cevremde hamile ilan kime sorsam hiç bi belittim yoktu diyor genelde
:))) günaydın kuzum teşekkür ederim son olur Umarım bende hep az da olsa oldu belirti bu kasık ağrısıda olmuştu lakin 3 gün kala falan erken olunca bende bi şaştım doluluk var kasıklarımda görcez yaşayıp :)) inşalllah hepimiz tez zamanda alırız gğzel haberleri :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…