Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa kuzumm sorma sorma buraya girememek yasaklanmak ne kotuymus meger. Hala bi de senn canimizzz goz agrimizz hamisimizx keseyi bile girdun de bi tebrik edemedik. Guzel annemizzz ❤
Sorma kuzum ya gittiniz duydum engelinizi çok üzüldüm yalnız kaldım burada çok olmadım siz olmayınca tadı yok canm arkadaşlarım bundan snra artk teyzesi kalp atşını duyarm o zaman tebrik edersin kuzum❤️ Sen naptn kızzz başladn çalşmalara dedgm gibi yapysn deme:KK66:

Benim ilk denemem canım yumurta oluşturucu
Banada doktor ilk seferinde verdi çok kötü oldum , bi sorunun mu vardı da verdi. Yoksa direk hızlandırsin diye mı.klomen kist olusturabiliyo bunu bi çok yerde okuyabilirsin adet geciktiriyo çok attim oldu ve aşırı yoğun kopkoyu resmen , ve hamile de değilim.eger bişeyin yoksa bidahaki aylara tavsiyem doğal yoldan deneyin ne kadar çok hormon ilacı okadar bozuyor vücut dengesini.meselea bu ilacı 5 aydan fazla kulandirtmiyoar.birde vücut dışardan yumurta oluşturmaya alışınca tembellesip ilacı bırakınca kendi yumurta buyutemiyomus.ben kullandım ama pişmanım şuan bu ay kullanmiyorum

Galiba guzel devan ediyor 2gun sonra tekrar baktirip artis oranina bi bak bakalim canimm :))

Önce bi maşallahh :)))sonrasına güzel kuzum çünkü bat tarihinden 4 gün olmuş 2 ye katladığını düşünürsek gayet güzel bence ama dedikler gibi 2 gün sonra baktır yine olur mu :))

Aynen Bende öyle düşünmüştüm sizlere de sorayım dedim :) teşekkürler canlarım:KK200:

Günaydın canım senin adına gerçekten çok sevindim inşallah mayısta bizde güzel haberler veririz hamilelerin duaları kabul olur lütfen bize de dua edin
Çok sağol cnm inş nasip olur mayıs ayı uğurlu grlir inş hamile kalırsınız sana tavsyrm sık ilişki yap cnm inş tutar

Sorma kuzum ya gittiniz duydum engelinizi çok üzüldüm yalnız kaldım burada çok olmadım siz olmayınca tadı yok canm arkadaşlarım bundan snra artk teyzesi kalp atşını duyarm o zaman tebrik edersin kuzum❤️ Sen naptn kızzz başladn çalşmalara dedgm gibi yapysn deme:KK66:
Yaaa caniiimm benim yaa Allah saglicakla kucagina aldirsin insallah :)) bizimle fotonu da paylascan miiii minigimizi goz agrimizi gorebilcez miii :)) valla ben dedigimi yapmaya caliscam da daha benim esim illa olsun mantiginda olmadigi icin o ne kadar calismayi destekler bilmiyorum. Onemli olan da o :)))

Yaaa caniiimm benim yaa Allah saglicakla kucagina aldirsin insallah :)) bizimle fotonu da paylascan miiii minigimizi goz agrimizi gorebilcez miii :)) valla ben dedigimi yapmaya caliscam da daha benim esim illa olsun mantiginda olmadigi icin o ne kadar calismayi destekler bilmiyorum. Onemli olan da o :)))
Amin canm inş aralık ayında alrm yavrumu kucagma rabbimin izniyle tabi kuzum bir görsem ultrasonda fotosnu atcam sana şuan sadce kese var:KK200:
İnş hamilesndrde cnm sende benden snra ki diğer ay doğurursn:)
Kuzum benm eşim hiçbrşey demiyrdu ondan sık ilşki oluyordu

Banada doktor ilk seferinde verdi çok kötü oldum , bi sorunun mu vardı da verdi. Yoksa direk hızlandırsin diye mı.klomen kist olusturabiliyo bunu bi çok yerde okuyabilirsin adet geciktiriyo çok attim oldu ve aşırı yoğun kopkoyu resmen , ve hamile de değilim.eger bişeyin yoksa bidahaki aylara tavsiyem doğal yoldan deneyin ne kadar çok hormon ilacı okadar bozuyor vücut dengesini.meselea bu ilacı 5 aydan fazla kulandirtmiyoar.birde vücut dışardan yumurta oluşturmaya alışınca tembellesip ilacı bırakınca kendi yumurta buyutemiyomus.ben kullandım ama pişmanım şuan bu ay kullanmiyorum
Anladım ama bende pco var ve ilaçsız asla adet olamıyorum

Amin canm inş aralık ayında alrm yavrumu kucagma rabbimin izniyle tabi kuzum bir görsem ultrasonda fotosnu atcam sana şuan sadce kese var:KK200:
İnş hamilesndrde cnm sende benden snra ki diğer ay doğurursn:)
Kuzum benm eşim hiçbrşey demiyrdu ondan sık ilşki oluyordu
Benim daha yumurtlama gunume.bilee cook.var portakal kabugundaki vitamin bile yok :))) sabirsizlikla bekliyorum canim benimmm ❤❤

Çok teşekkürler canım:) Evet adetten 3 gün önce 8 di. Ya çok korkuyorum kimyasal olur diye:KK43: ne zamana kadar kimyasal olma riski var canım biliyor Musun ?
Cnm hiç korkma senn normal gebelik ben köyasal yaşadgm zaman 9 du snra8 oldu ve adet oldm kmyasalda böle güzel artmıyor giç korkma cnm bekle snra dr git ultrasonda gör keseni cnm:)

Ay gerçekten mi kız valla beni çok sevindirdin. Yarın gidicem randevu aldım kuzum :KK200:
Ne demek cn mbiliyrm benm gibi güzel srtmş hatrlarsana 6 gün önce 2 ydi snra 146 ckmştı artmştı ne güzel tutunmş mingn cnm ultrasonda gözkmez şimdi daha küçük cnm dr sana folik asit versin onu mutluka kullan cnm önemli

X