Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
saol canım izlicem hemen çok merak ettim.

Doktor bana klomen kullandırdı ya ilk söylediği şey çoğul gebelik riskin var olmuştu :))))
Ay inshAllah kuzumyok yaaa benim doktorlarimin agzindan lafi kelbetinle aliyorsun oda ezik uzuk kendi kendine bakiyor yaziyor boyle ama baya var jinekoloqa gitmediyim jinekoloqluk bir problemim yok ben anca endikronoloqa yani hormon doktoroma gidiyorum

Klomen i neden kullanıyorsunuz birde kaçıncı denemeniz doktor bana da vermişti çünkü anlam veremedim ben @Asdfnm
Yumurtlama sayım düşük olduğu içim ve 2 kimyasalım var geçmişten artık tedavi olayına girdik ilk klomen tedavisi idi onunla başladık iğnemi vuruldum geçen hafta İşte şuan beklemedeyim

Walla senle ayniyiz. Beta takibi yapmamak tekrar yipranmamak icin tuttum kendimi. Ama daha fazla dayanamadım gittim kan verdim. Sonuclar 1-2 saate çıkar. Insallah iyi haberleri alırız hepimiz

Hayırlısıyla versin eli ayağı düzgün kaç verirse versin razıyız :))) bi git ama kadın doktoruna da gebelik düşünüyorum de yönlendirsin olmaz mı :))

Kizlarr ben kan testi yaptırdım sonucu alicam 1 saate falan çok korkuyorumm. Daha once kimyasalda beta 144 leri falan gördüğüm için. Bat geçeli 5 gün oldu. Insallah biraz yüksek değerler çıkar.

Yumurtlama sayım düşük olduğu içim ve 2 kimyasalım var geçmişten artık tedavi olayına girdik ilk klomen tedavisi idi onunla başladık iğnemi vuruldum geçen hafta İşte şuan beklemedeyim
O zaman tamam canım, ben böyle daha ilk seferde verilmesine karşıyım sadece ay inşallah tutar benim görümcem de catlatma iğnesiyle kaldı ikincisi de kendiliğinden oldu sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…