Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ramesy nasilsin tatlim en son erken gebelik testi yapmishdin:))))) adetinden gectimi??? Sen cizginin inceliyine dikkat etme erken gebelik testlerinin cizgisi oyle oluyo normal testden yap o zaman anlarsin cizgi silikmi yoksa koyumu tamammi??sabah ilk idrarinla normal test yap❤

Hamileydim ve 3.kez kimyasal oldu malesef.

Hamileydim ve 3.kez kimyasal oldu malesef.
Ayyyy cok gecmish olsun kismet degilmish uzulme:// sen iyi bi doktora gorun iyice muayine ol sora hamile kal yipranmishsin shimdi sen :/ seni cok iyi anliyorum.... Kendiliyinden temizlendimi yoksa doktorami gittin???

Belirtiler bi nevi umuttu aslında ama sonra sonra takmamaya başlamıştım ve adet sancıları başlayınca bilemedim minik_prince bu arada başka bir arkadaş önerisiyle almıştım bebe time inşallah yanıltmaz zaten birer günle yapcmm 5 tane aldım fiyatı uygun görünce yarın gelirse salı perşmbe cuma zaten adetm o yüzden erken gebelik testleri önemsemedim zaten çıkarsa adetimde yasa bir gün kala çıkar diye düşünüym olmadı kan veririm ama sanki günler durmuş geçmek bilmiyo yumurta zamanında öyle değildi günleri durduramıyodm anlamam için:) bende hergün dua ediyorum Rabbim duyar elbet

InshshAllah kuzum

Ayyyy cok gecmish olsun kismet degilmish uzulme:// sen iyi bi doktora gorun iyice muayine ol sora hamile kal yipranmishsin shimdi sen :/ seni cok iyi anliyorum.... Kendiliyinden temizlendimi yoksa doktorami gittin???

Gittim bugün doktora. Hcg pazar günü 3.71 'di. Bu hafta tekrar yaptir dedi doktorum. Rahim filmi ve sperm testi istedi. Bu hafta onlari yaptiricaz bakalım. Teşekkür ederim

Gittim bugün doktora. Hcg pazar günü 3.71 'di. Bu hafta tekrar yaptir dedi doktorum. Rahim filmi ve sperm testi istedi. Bu hafta onlari yaptiricaz bakalım. Teşekkür ederim
Aynen hepsini yaptir saglikli hamile kal yoksa boyle insan daha cok yipranir:/bende dushuk yaptikdan sonra doktorom izin vermemishdi bense doktor kimki yapacam dedim Allahtan kocam mantikli oldu ve bekliyelim dedi tedavimi oldum shimdi deniyorum sende oyle yap

Doktoruma güveniyorum o nederse onu yapicam. Korunmaya gerek yok dedi. Çünkü rahim temiz çıktı. Bundan sonra doktor kontrolünde tedaviye devam edicez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…