Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tmm canım insallah devami gelir kotu seylere gidiyor iste aklim :KK66: yine insan tam olarak gormek istiyor ama erken daha 4+2de sayiliyormusum dr beklicez dedi
minik_prince minik_prince
Birgun topike gireceksinizki ayten elinde kemer sizi bekliyorum yeter artik yaaaaa doktor bile rahatlatmaya caliyor sense aklim kotu sheylere gidiyor gitmesin ben o akli alirim ordan:KK20::sinirli:

Haklisin kuzucuk k.bakma daha ne istiyorum degil mi :KK66: hersey cok guzel ve yolunda gidecek Allahın izniyle hep birlikte topan topan gezeceğiz bu ay olamayanlarda mayısta aramıza katılacak :KK66:(;

@incikupeli Dildildil Dildildil J Jeobus prenseslerimizzzzzz hayirli olsun Allah sagsalim kucaginiza almayi nasip etsin inshAllah:KK36:listeye ekleyeyimmi sizi kizzzzz???????:-)

Ekle tabi canim. Kimyasal geçirdikten sonra aylarca girmedim siteye aklımdan sildim fazla düşünmedim. O nedenle grubun kuruluşundan haberim geç oldu yoksa en başa ekletirdim. Ama daha doktora gitmedim ağırdan alıyorum. Kesin belli olursa inşallah detaylı yazicam belirtileri.

Haklisin kuzucuk k.bakma daha ne istiyorum degil mi :KK66: hersey cok guzel ve yolunda gidecek Allahın izniyle hep birlikte topan topan gezeceğiz bu ay olamayanlarda mayısta aramıza katılacak :KK66:(;
Evet aynen boyle guzel dushun yureyini ferah tut❤aklini boshalt guzel haberlerin devamini bekliyorum:KK19:

Yok canim o ne demek siz hamish olunda ha ben eklemishim eklememishim:KK19:ne zaman gidecen doktora??hershey guzel olacak:KK200:yureginizi ferah tutun incikupeliyede soylemishtim merak etmeyin hershey yolunda testlere baktim guzel haberlerin devamini bekliyorum inshAllah:KK19:adetin gectiyse kan testi yaptir bence:anneadayı:

Adetim geçeli bugün 5.gun oldu. Ozellikle gec gidiyorum doktora. Aralikta kimyasal olduğunda surekli beta takibi yapmak çok yıpratıcı. 2ayda sıfırlandı beta bende. O yüzden gec gidiyorum war mi yok mu bir kerede belli olsun.

Adetim geçeli bugün 5.gun oldu. Ozellikle gec gidiyorum doktora. Aralikta kimyasal olduğunda surekli beta takibi yapmak çok yıpratıcı. 2ayda sıfırlandı beta bende. O yüzden gec gidiyorum war mi yok mu bir kerede belli olsun.
Cok gecmish olsun tatlim:KK51:senin yureyin nasil rahat olacaksa oyle yap ama merak etme derim sana yuksek olacak :anneadayı:

Merhabalar hanımlar
Umarım bende bu ay hamile kalabilirim 2 aydır korunmuyoruz hep bi belirti oluyordu ama sonra kırmızıları görüyordum. Adetim dün bitti bakalım günleri değerlendireceğiz inşallah :anneadayı:

Merhabalar hanımlar
Umarım bende bu ay hamile kalabilirim 2 aydır korunmuyoruz hep bi belirti oluyordu ama sonra kırmızıları görüyordum. Adetim dün bitti bakalım günleri değerlendireceğiz inşallah :anneadayı:
InshAllah kuzum hepimiz bekliyoruz mayista guzel haberler veririz birbirimize inshAllah:))))yeni bat ne zaman?

X