Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
NorthCarolina hosh geldin canimburda hamish kalanlari oraya ekliyorumbatin ne zaman???ne zamandir deniyorsunn??kac zamandir evlisin vee yashin kac??
Oy canim cok cok tesekkur ederim

Ikinci cocuk icin esim pek hevesli degildi ama oglusumun (8yasinda) artik kardes istedigine dair soylemleri, benim uzaya firlayan annelik hormonlarim ve gun gece KKda takilmalarim, cevrede es dostun yeni dogan bebislerine heveslenmelerimizle vs vs bin sukurler olsun o da artik pozitif bakiyor bebis fikrine

Allahim insallah cok aratmadan nasip eder hayirlisiyla.. Oglusum korunmayi biraktigim ilk ay olmustu.
Hayirlisi olsun hepimiz icin

InshAllah kuzum:)))bat ne zaman soyle listeye ekliyeyim seni:)

ayten_rafo benide listeye ekleyin böyle kalabalık bekleyince daha eğlenceli olur.zaten içimdeki his mayısa kaldım diyor bi süpriz olmazsa 1 ay daha takılırım burda :) ben şimdi namaz kılıp hepiniciğinize dua edim

bu ay olmazsa ovülasyon testi yapcam yada kadın doğumcuya gidip yumurtalarıma baktırcam yumurtlamam oldugu zamanı söylesin istiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…