Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hahahahahahahaha haftaya güne böyle güzel mi başlanır :)))) korkma gayet güzel çıkar arkadaşım hayırlısı ile kimyasal her zaman olcak die birşeyde yok kötüyü düşünme ama hemen teste git :)) güzel haberi al

Ay insallahhhh cuma gidecegim o güne kadardayanabilirim umarim bi saglikli olduhunu duyayim butun belirtilerimi yazacagim uzun uzun ay insallah herkes boyle mutluluk yasar bu ay . Mayisi bekleyenler de mayista insallah :)))

iyi haftalar kızlar.. Benimde 2 gün kaldı bata ama adet sancıları başladı hiç ümidim yok bu ay gebe kalan arkadaşlar sağlıkla bebeğinizi kucağınıza almanız dileğiyle, bizlerde hamiş olalım inşallah en yakın zamanda

beklenen adet tarihi arkadaşım estagfurullah :)
Anaaam yawrum sagol Allah razi olsun senden. Okuyom okuyom bir türlü anlayamadim. Herkesin dilinde bir batben de bugün dellendim hamile kalsam ne guzel olur dedim. Halbuki daha 8 buçuk aylik oğlumyaş 30 olunca dank etti sanirım. Adet tarihimin uzerinden de 6 gün gevince bir heves test yaptım ama cıkmadı

Olur inshAllah kuzum:)))))))batin ne zamandiki soyle listeye ekleyeyim senide

Ola bilir tatlim:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…