Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kuzu günaydın. ben internetteki sorundan dolayı giremedim uzun zamandır neler olmuş neler. bu ayda yok bebiş. ovulasyon testi pozitif oldu 2 gün üstüste denedik. yine olmadı. kısmet değil herhalde daha :/ inşallah burda bekleyenlerden hayırlı haberler alırız. ben artık salmaya karar verdim stres stres mahfoldum resmen. belki de ondan olmuyor ne bileyim kafam çok karışık
Elbette stressden olmuyo hepimiz ayni durumdayiz hakkimizda hayirlisi❤

Su an itibariyle 1.48 dkkada belirmeye baslayan 2.cizgi, 5 dk sonrasi tam belirdi yukleme yapamiyorum fotomun boyutuyla ilgili fakat 2 gunluk gecikmeden sonra yapayim dedim ama hala hic belirtim yok adet olma belirtisi hafif oluyor gibi saniyelik hemen geciyor kan 8testi yaptirmadan sevinmek istemiyorum ama icimde bi hos yani :KK66:) benim durumum gibi olan ve gebeligi isteyen herkese Allah hayirli vakitte kabul etsin dualarini insallah
Ay inshAllah:anneadayı:

Hamile kalan arkdaşları tebrik ederim darısı bizlerin başına inşallah benim de 4 günüm kaldı test sipariş verdim internet üzerinden bebe time isminde daha gelmedi yarın gelir sanırım yarın yaparsam çıkarmı cuma günü adetim başlaması gerekiyo yalnız şu sorunlarım var göğüs şişmesi yok sadece sızlar arada bu genelde bende olduğu için anlam veremyorum sürekli sağ kasığım ağrır bazen sol genelde sağ da oluyor batmalar göbek deliğim bazen ağrır yada karnım ve adet olacakmışım gibi alt bölgem de ağrı olur batmalar falan bu genlde de olduğu için acaba adetim mi başlayacak diyorum cevaplarsnız sevinirim ve son bi soru cuma adetim gelmezse pazartesi kan verdirmeye gidersem inşallah kan değer kaç olması gerekiyo ?

Kuzum inshAllah tutunmushtur bebeyin:))))))) belirtilere takilma cunku hamilelikle adet ayni zaten o yuzden belirtiler 3 aydan sonra bashlar soyluyor doktorlar:)))) kan degerine gelince ayni olacak die bishey yok her kesde bir rakam oluyor yumurtlama tutunma farkli oldugu icin rakamlarda farkli oluyo:)

Hoşgeldin canım iyiyim sen nasılsın? Bugün verdim sağlık ocağına yarın çıkar herhalde sonuçlar
Shukur kuzum sonuclar guzel cikacak sende heyecan dorukta biliyorum ama heyecanlanma guzel olacak:KK19:burda bir cok arkadash akshama oyrendi belki sitede cikar cikmazmi??? Benindelirtiniz yine:KK70:

Hamile kalan arkdaşları tebrik ederim darısı bizlerin başına inşallah benim de 4 günüm kaldı test sipariş verdim internet üzerinden bebe time isminde daha gelmedi yarın gelir sanırım yarın yaparsam çıkarmı cuma günü adetim başlaması gerekiyo yalnız şu sorunlarım var göğüs şişmesi yok sadece sızlar arada bu genelde bende olduğu için anlam veremyorum sürekli sağ kasığım ağrır bazen sol genelde sağ da oluyor batmalar göbek deliğim bazen ağrır yada karnım ve adet olacakmışım gibi alt bölgem de ağrı olur batmalar falan bu genlde de olduğu için acaba adetim mi başlayacak diyorum cevaplarsnız sevinirim ve son bi soru cuma adetim gelmezse pazartesi kan verdirmeye gidersem inşallah kan değer kaç olması gerekiyo ?
kuzum bebetime için olumsuz yorumlar görmüştüm ama dene yinede kuzum :)

Shukur kuzum sonuclar guzel cikacak sende heyecan dorukta biliyorum ama heyecanlanma guzel olacak:KK19:burda bir cok arkadash akshama oyrendi belki sitede cikar cikmazmi??? Benindelirtiniz yine:KK70:
Amin canım inşallah ya heyecandan çok merak var ya çok değişik duygular :) ya hastane olsa 3 ten sonra çıkıyor ama sağlık ocağı ya çıkmaz belki bilemiyorum ki

Amin canım inşallah ya heyecandan çok merak var ya çok değişik duygular :) ya hastane olsa 3 ten sonra çıkıyor ama sağlık ocağı ya çıkmaz belki bilemiyorum ki
Kendilerimi soyledi yarina cikar die????yoksa senin bildiyin kadarmi???? Internet sitesi varmi???yada bosh ver gec olsun guc olmasin yarina ne kaldi gunu yariladik:KK49:

Kendilerimi soyledi yarina cikar die????yoksa senin bildiyin kadarmi???? Internet sitesi varmi???yada bosh ver gec olsun guc olmasin yarina ne kaldi gunu yariladik:KK49:
İnternet sitesini filan aldım da kadın yarın sabah çıkar dedi ben de internetten ne zaman öğrenirim diye sormadım valla ya. Ay güzel çıksın da beklerim yarına kadar :)

X