Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
YA KAFam karıştı erken yumurtlama oluyosa diyelim bugün oldu inş gelecek gümlerden olur hiç çalışmadım neyse olursa ben bugün ilişkiye girsem ve devam etsem 3 gün hamile olasılığım ben kadar olur ki çok düşük yani ben umudumu tümden kaybederim eğer bugün yumurtluyorsa

Az kalmış bizde daha o işi yapacazz
Yap yap:)))))ben en son 2ay adet gormedim doktora gittim yumurtlamishim ama ilishki yashamamishdim shimdi onun icin adet gunune kadar ilishkide olacam gevikince yapmiyorumki ya hamish kalmishsam ama shimdi geciksemde yapacam

Hım inşallah sağ Salim rabbim kucağına bebek nasip eder mutlu haberlerimizi burda paylaşmak nasip olur

Kiz benimde kafami karishtirdinsen 1 gun arayla ya hergun ilishkiye gir:))))

Bak canim benim ilk gebeligimde bir uygulama var onla kalmishdim:)))))shimdide doktora gityiyimde o uygulamayla bire bir ayni cikti istersen sanada tavsiye ederim:))))

ÖYLE YAPim bari 8 10 12 14 16 18 yaptım diyelim 13 çift çıkarsa yada 10 da çift çıkarsa hamile kalınır mı ki ??

Hangisi ? Bende program var çok tandır kullandığım için kafasına göre yapıo 29 günde hesaplıyor bazen çıkıyo bazen çıkmıyo benden başka indirdim 28 gün otomatiksiz yaptım 4 dünde çıkıyo yumurtlama eğer bunu diyorsan

Bu kuzum ama bende shimdi adet duzensizleshdiyinden biraz kafasi karishtiama boyle adeti duzenli olanlara bire bir cikiyor inan

TAmam kalkmam o gün artık sabah ezanına kadr. Bide ilk ilişkiye giremedim yapamadım 6.5 ay sonra ilişkiye girebildim doktor falan görmedim kafamda bitti herşey yani 1 Aydan beri ilişkiye girebiliyorum bu ay 2 ay oldu ona rağmen hamile kalırmı bir insan geçen ay Emin’im erken yumurtladım 11-12 kaşıklarımı ağrımıştı girmedim ağrı geçsin öyle girerim dedim o zaman da takvimde 4 gün sonra yumurtlama gösteriyodu ama geç geldiği için adetim ben bir gün sonra ve diğer günler çalıştım olmadı bu seferkaçırmak istemiyorum

Cok gecmish olsun tatlim.....kasik agrin oldugunda mutlaka gir erken oldukda tutma shansi daha cok merak etme:)))

Ay inşallah walla ümitlendim şuan. Eşim gelsin hemen başlıcam yemek de yemicem :))) gece 1 yaşam 2 gibi girilsede olur mu ki ya kusura bakma seni de sorularla boğuyorum rabbim sana en kısa zamanda beklediğin güzel haberini göndersin inşallah güzel bebek nasip etsin sağlıklı huzurlu çok iyi geldin bana gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…