Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
InshAllah))))))))belirti varmi hic?
Ya şöyle ki normalde 5 aydır adet yaklaştıkça hep vücudumda belirti arayan ben bu ay gerçekten çok düşünmemeye başladım. Ama dünden beri ara ara şiddetli bi baş ağrısı oluyor. Bikaç defa kasıklarıma ve karnımın alt bölgesine saniyelik bi sızı geldi. Yine dünden beri göğüs uçlarım acıyor. Ve son olarak da mesleğim dolayısıyla nöbetlerim oluyor dün gece de nöbetim vardı ve bu sabah eve enkaz gibi geldim resmen, normalde nöbet çıkışı gezmeye giden dayanıklı bi tipim halbuki, yani bu da belirti sayılıyorsa yorgunluk, halsizlik :) inşallah psikolojik değildir, psikolojiyse de böyle psikoloji olmaz olsun

Umitlendirmek istemiyorum ama bende gebeliyimde oyleydim cok hafif agrilarim bashladi adete 4-5gun kala goguslerim boshaldi ama adet gunu agrim kesildi inshAllah hamilesindir yaa)))

Peki hic test yaptinmi?

Ya ben hastanede çalışıyorum hemşireyim. Bhcg istediğim her dakika arkadaşlarıma yaptırabilirim. Fakat bu ay gerçekten beklemek istiyorum. Adet bi geçsin hatta bi 5-6 gün geçsin öyle baktırcam inşallah

Ya ben hastanede çalışıyorum hemşireyim. Bhcg istediğim her dakika arkadaşlarıma yaptırabilirim. Fakat bu ay gerçekten beklemek istiyorum. Adet bi geçsin hatta bi 5-6 gün geçsin öyle baktırcam inşallah
Nobet dediginde anlamishdim zaten:)

Kiz ben hemshire olsaydim hergun bhcg yaptirirdim herhalde

Yukarıda bi arkadaş yazmıştı ya 5 ayda yorulduk herhalde diye. Aynı durumdayız bizde. Ne yapalım nasibimizde ne varsa onu yaşarız. Her nasip vaktine esirmiş. Bu sözü eşim çok söyler :)
Sendemi 5aylik evlimisin?))))bende hep soylerim Allahim bir zamana yazmish bizede o zamana kadar sabrla beklemek dusher)

Yukarıda bi arkadaş yazmıştı ya 5 ayda yorulduk herhalde diye. Aynı durumdayız bizde. Ne yapalım nasibimizde ne varsa onu yaşarız. Her nasip vaktine esirmiş. Bu sözü eşim çok söyler :)

Evet ben yazmıştım kuzum yorulmaktan ziyade birliktelik artık görev ve sorumluluk haline geldi..herşey için.

Arkadaslar merhaba. Ben İzmirden yaziyorum. Uzun suredir cocuk sahibi olmak istiyorum. İzmirli hanimlardan jinekolog tavsiyesi alabilir miyim?Gunlerdir arastiriyorum. Bize tecrubelerinizi yazarsaniz cok sevinirim.Isteyen herkese nasip olsun Ins. Guzel haberlerle..

Ayyy canim cok gecmish olsun Allah bidaha yashatmasindemekki kurtajla dushuk+kurtaj farkli bense 2kez regl dum 2 sindede 2ay gecikti ilacla oldum...sende neden boyle oluyor doktor ne soyluyor???

hıc bişi bulamadılar araştırmaya da gıttık hiç bişi yok dedıler rabbım oyle hayırlısını görmus demekkı amın kımseye yaşatmasın allah cok zor

Evet ben yazmıştım kuzum yorulmaktan ziyade birliktelik artık görev ve sorumluluk haline geldi..herşey için.
Valla ben saldım vardır bi hayır diye. Allah razı olsun eşim dizginliyor bu konuda beni. Biz çocuk için evlenmedik, Rabbim bize bahşederse amenna diyor. 1 senede olmaz ise o zaman jinekoloğa falan gidicez. Sizde böyle düşünün takmayın kafaya çok inşallah. Ki ben inanıyorum ki bi gün buraya heyy hanımlar hamileyim yazıcam buraya. İnancım bu konuda sonsuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…