Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay inşallah walla ümitlendim şuan. Eşim gelsin hemen başlıcam yemek de yemicem :))) gece 1 yaşam 2 gibi girilsede olur mu ki ya kusura bakma seni de sorularla boğuyorum rabbim sana en kısa zamanda beklediğin güzel haberini göndersin inşallah güzel bebek nasip etsin sağlıklı huzurlu çok iyi geldin bana gerçekten
Delimisin kiz ne istiyorsan sor:))))sanada guzelim:)))canim bizde gece 3-4gibi oluyoruz:-)fark etmez

7AC63D13-598B-46D8-93FD-A0014EC04A3A.png
Ha tamam bu yeni yükledim eskilerini de girdim bilsin diye 5 gösteriyo

Aynidir:-)bende takvimim yazilmish her neyse bosh ver fark yokdur herhalde sen ilshkini ihmal etme tutacak:KK71:

İşte bugün başlasam arayla şöyle olur 8-10-12-14-15-16-18 yaparım artık yani 2si 13 e denk geliyo yapmicam o gün sence olur mu ? Bide ovulasyon testi pozitif çıkarsa 13 de tahmin olarak sanmıyom ama belli olmaz 12 ve 14 ilişkiye girsem olur mu

Hatta gece girerim muhtemelen eşim evde değil işinden dolayı geç gelecek yine 9 olmuş olur o zaman devam ederim yine arayla ay niye kafamızdaki göre hamile kalamıyoruz :silah:

İşte bugün başlasam arayla şöyle olur 8-10-12-14-15-16-18 yaparım artık yani 2si 13 e denk geliyo yapmicam o gün sence olur mu ? Bide ovulasyon testi pozitif çıkarsa 13 de tahmin olarak sanmıyom ama belli olmaz 12 ve 14 ilişkiye girsem olur mu
Canim eger bir isteksizlik sikinti olmazsa 13undede ol yureyinde kalmasin arka arkaya ol sora insanin aklina geliyorki 13ude olsaydim kashki onun icjn 13ude ol

Öyle yapim bakalım testlere göre Bakarım inşallah rabbim güzel haberler nasip eder şurayı bi atlatsak tamamdır en azından uğraştım dersin

Tatlım benm çıkmam lazım yine görüşrüz destek sohbet için ve güzel gönlünü benimle paylaştığın için herşey için çok sağol

X