Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
biz yumurtlama haftasından 2 gün önce başlayıp 2 gün sonrasında bırakmıştık.sonra plansız da oldu onun haricinde bişi yapmadık ama yine de takılıyo insanın kafasına ya olmazsa diye.allah hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize.

amin canım bence bu ay sende kurallar kulak asmadan gönlünce yaşa ilişkini eminin kısa zamanda gelecekti bebişimiz kaç aydır bekliyorsun sen :)

Canım ben seni tebrik edemdim ya.inşAllah sağlıkla sahetle kucağına alırsın ve buyutursun canım.Allah hepimize kismet etsin bu sevinci)
Sağol canm amin inş atlatrım bu tehlikeli zamanları sonra 9 aycık beklerim:) cnm inş sanada nasip olur okudum olmuşsun bu grubun artk mayıs ayı olsun inş mayıs ayında alırız hepinizin güzel haberlerini :)

Ben hala olmadim adet...hicbir belirtimde yok bat normalde bugündü ama ben 25martta yumurtlamistim yani coktaan gelmesi lazim degilmi bi hesaplarmisiniz lutfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…