Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Mayis icin doktora geldim bakalım ne diyecek bugun. Muhtemelen yine klomen verecek hayırlısı..

Gönlümüzden geçen hakkımızda hayırlısıyla olsun. Saglıkla sıhhatle gelsin bebelerimiz.
Amin canım benimde dün tarlusal bitti adet olmayı bekliyorum 3. Gün gitcem ne yapacak hiç bilmiyorum

Nasıl olunca hamile oluyon kuzum ben anlmdm bnm de ağrılarım varda bende bakaym bi
Ya bana hamile kaldığım da geçen ay yaptırmışlardı keza ablamda da tuttu sonra bir çok insanda denk geldik ama en önemlisi kendimde tutturdum ..
Yatağa uzan sırt üstü kollar yukarı ayaklar aşşağı gerince kendini kasığa sancı giriyor tabi hareket düzgün yapmakta lazım kuzum dene bakalım yapabilcen mi :)

merhaba kızlar,
valla günler nasıl geçecek bilmiyorum.reglimin 4üncü günündeyim daha :işsiz:
bat ım 4 mayıs :olamaz:
bir de bu işin deneme kısmındaki stresi ve bilinçaltındaki baskısı var onu nasıl aşıcaz hiç bilmiyorum:KK17:
var mı benim gibi düşünen?

merhaba kızlar,
bir de bu işin deneme kısmındaki stresi ve bilinçaltındaki baskısı var onu nasıl aşıcaz hiç bilmiyorum:KK17:
Benimde 5 mayıs)))canım bence biraz uzum süre yapmayın böyle 5 6 gün.öyle unutur insan bence

merhaba kızlar,
kuzum ben bu ay herşeyi bırakıcam ne yumurtlama takibi ne gün aşırı ilişki herşeyi akışına bırakıcam eşimle ailemle vakit geçirip kafamı başka şeylerle meşgul edecem hatta bugünden sonra siteye bile girmicem başkalrının belirtilerini okuyup kendimde varmı diye bakıp strese sokmucam vücudumu olursa olur olmazsa vardır elbet vakti hayırlısı olsun bir söz vardır takdir tedbiri yener diye yani kısaca rabbimin takdirini bıraktım en hayırlı zamanda gönderecktir bebişlerimizi :)

X