Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
umutlandirma ya yok artik ben regl bekliyorum nasip kismet tabi adet gelmedikce %1 de olsa vardir umit

Poztif olalım bacım keşke kızlarda olsaydı özledm :) benm geçseydi ben halen inanrdm senn normaalde gecikmyrsa adetin demekki vardr cnm:)
gecikmez cok nadir 1-2 gun anca o da cok nadir. evet ya kizlarda olsaydi keskee 23 nisan cok uzun ama ya buse olsaydi simdi ozlemeyin kizlar pozitif olun derdi can ya

Kızlar benimde bugün sağ kasik tarafımda ağrı var yumurtlama geçen haftadan başlıyordu değerlendiriyoruz bugün baya ağrı yumurtlama mi neki sizce?
akintin da fazlalastiysa yumurtlama belirtisidir canim sag tupten atiliyor demek. iyi degerlendir hayirli haberlerini bekliyoruz insallah

gecikmez cok nadir 1-2 gun anca o da cok nadir. evet ya kizlarda olsaydi keskee 23 nisan cok uzun ama ya buse olsaydi simdi ozlemeyin kizlar pozitif olun derdi can ya
Aynen cnm ya şimdi onlar konşyorlardr sosyal ağdan neyse cok konşmayalm bizide banlamasnlar :) inş yarnda olmazsan tekrr test yap cnm ckar belki

Aynen cnm ya şimdi onlar konşyorlardr sosyal ağdan neyse cok konşmayalm bizide banlamasnlar :) inş yarnda olmazsan tekrr test yap cnm ckar belki
saglik ocaginda genel kan alimi var ya hani. ondan yaptiricaz yarin ikizimle. genel bi kan verim dedim bakim neyim eksik neyim fazla. folik asit isticem. bu kan vermede beta hcg cikiyo mu onu ayri mi yaptiriyosun bilgin var mi? ayriysa hic yaptirmam sevmiyorum saglik ocagini dedikodu kazani

akintin da fazlalastiysa yumurtlama belirtisidir canim sag tupten atiliyor demek. iyi degerlendir hayirli haberlerini bekliyoruz insallah
Programa göre dündü yumurtlama günüm değerlendirdik ama bugün ovulasyon testide yaptım silikti ikinci çizgi dün daha iyiydi sanki.kafam karıştı gün aşırı devammi etmeli ya?

Canm druna sölersn hepsi çıkabilir bende geçen ay folik asite başladm belki ondanda olmş olablr sen nye başlamadn kuzum ya folik asite geç kalmşssn düşündgn zaman başlanıyormuş

İyi yazmışım aa değilsin mi dicektim :))) yapamamışssındır dedim :)) girdiyse ağrı gebesindir kuzum şaşmıyor çünkü bu olay iyi düşünelim iyi si olsun :)))
Nasıl olunca hamile oluyon kuzum ben anlmdm bnm de ağrılarım varda bende bakaym bi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…