Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sağol canm amin inş atlatrım bu tehlikeli zamanları sonra 9 aycık beklerim:) cnm inş sanada nasip olur okudum olmuşsun bu grubun artk mayıs ayı olsun inş mayıs ayında alırız hepinizin güzel haberlerini :)
Kuzucum sen tahlilini yaptırın mı 2.kere kontrollünü oldun mu bakem yavru ceylan

Yaa ben bunu anlamıyorum işte. kimbilir ne kadar uğraştılar ve hala uğraşıyorlar, uğraşıyoruz gebe kaldıktan sonra burada şikayet olmuyor bence, eminim ki burada bir çok kişi gelsin de her şeyine razıyım diyordur..

inşallah tatlım sağol.ilk 3 ay biraz zor geçermiş öyle derler hep.yürüyüş yapmaya başlasan aslında ne güzel olur.
İşte başlym dyrm eşim dyr yapma şuan tehlikeli zaman dyr havalar güzel oldu bebişinn kesesini kalp atşnı duyuym başlarm yürüyüşe:)

sağsağlim kucağınıza alırsınız inş canı benim oda tedirgindir şimdi :)
Tedirgin tabi İlaçlarmı içmedimdye nasl kızdı folik asitleri içmeyi unttm kızdı bana:) amin cnm zaman uzun taaa aralk ayı baya zaman var önümde ama brnm bu gidişle karnm erken ckar görümcemn nişanı var yaz ayında karnm çkmş olur elbise almak cok istyr hamiş elbisesi kalbim temzmiş kız tuttu

Bu sabah kalktım dün akşamdan beri bulantım var hala devam ediyoru tükürdü azıma resmen işe yarasında neyse diorum
Evet mide bulantısı cok yapıyo iştahda açıyor. Bende iki gündür aşırı duygu hali var bide kasıklarımda ağırlık kiti konmul gibi o da bugün başladı yürürken otururken hissediyorum resmen :) ama aynen dediğin gibi canım sonu güzel olsun yeterki

bizede bol bol dua et kuzum hamşlerin duası kabul olur :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…