Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa ben bunu anlamıyorum işte. kimbilir ne kadar uğraştılar ve hala uğraşıyorlar, uğraşıyoruz gebe kaldıktan sonra burada şikayet olmuyor bence, eminim ki burada bir çok kişi gelsin de her şeyine razıyım diyordur..

:KK71:sağsağlim kucağınıza alırsınız inş canı benim oda tedirgindir şimdi :)
Tedirgin tabi İlaçlarmı içmedimdye nasl kızdı folik asitleri içmeyi unttm kızdı bana:) amin cnm zaman uzun taaa aralk ayı baya zaman var önümde ama brnm bu gidişle karnm erken ckar görümcemn nişanı var yaz ayında karnm çkmş olur elbise almak cok istyr hamiş elbisesi kalbim temzmiş kız tuttu:KK70:

Bu sabah kalktım dün akşamdan beri bulantım var hala devam ediyoru tükürdü azıma resmen işe yarasında neyse diorum
Evet mide bulantısı cok yapıyo iştahda açıyor. Bende iki gündür aşırı duygu hali var bide kasıklarımda ağırlık kiti konmul gibi o da bugün başladı yürürken otururken hissediyorum resmen :) ama aynen dediğin gibi canım sonu güzel olsun yeterki

Tedirgin tabi İlaçlarmı içmedimdye nasl kızdı folik asitleri içmeyi unttm kızdı bana:) amin cnm zaman uzun taaa aralk ayı baya zaman var önümde ama brnm bu gidişle karnm erken ckar görümcemn nişanı var yaz ayında karnm çkmş olur elbise almak cok istyr hamiş elbisesi kalbim temzmiş kız tuttu:KK70:
:-) bizede bol bol dua et kuzum hamşlerin duası kabul olur :):KK200:

X