Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu haftaicindeydi ama unuttum gununu kuzum :)) veririm bende siparisi yavastan insallah :)) aynen ya bat oldu yada olmadi baska sey demek yok:)
Hadi belli oldu cnm sennde yedleşme ya kahverengi yada pembe olur benmki ğembe odlu senn kahverengi inş sennde çıkr cnm yavaştan alma dövcem harbi ver siparişi artk :)))

Hmmmmm sen bana yazma ben ancak senin yazdiklarini okuyum :KK12:bulmushsun kendine yeni arkadashlar napacan beni:KK12:nasilsin prensesim??????
Sen goz agrisisin kiiiiiz :) sen bizim bastacimizsin deliii hep de soyluyoruz zatenn askolsunn :KK19:sana bu aralar gezmek iyi gelio kafani dagitiyo cok sikda giremedin ya bi iki gundur o yuzdenn:KK15:

Kızlar idrara güvenmeyin kan herzaman doğruyu söyler geç döllenme vs gibi durumlarda ayrıca hormonun idrara geçmesi hemen olmuyor arkadaşım regl den 4 gün sonra idrarda gördü :))
İnanmayın şu idrar testlerine sakin olun bebelerim gelecek onlar yavaş yavaş gelecekler :)))) rabbim verecek hepimize ebemizi görücez rahat olun siz :))

Hadi belli oldu cnm sennde yedleşme ya kahverengi yada pembe olur benmki ğembe odlu senn kahverengi inş sennde çıkr cnm yavaştan alma dövcem harbi ver siparişi artk :)))
:))) Vurma be ablaaa yapmaaa :))) ne bilim ben pek bi odun gibi oldum bekliyorum ama bi caba da yok :) sen simdi bizi dovme bool.bool dinlen bakalim :)) gelsin hamilelik agrilari sikintilari :)

Hanımlar belirtilerimi yazıyım:)

Gögüslerimde batma hissi dolgunluk vardı :halay:

Arada alt taraftan ağrı hiissedyrmdum adet olcakmşım gibi ağrı:dondurma:
:anneadayı:
Gaz. Sorunum vardı hemde çook :eek:

Dün yoğurlu makarna yiyecektm tadı çok değişik geldi yiyemedm bir türlü :kusmuk:

Ve dün farkettim kirpiklerm baya yapışmş kendilerne bu kadar canlarım. İnş sizlere faydam dokunmuştur
:KK54::KK200::anneadayı::emir_bebek:

Kızlar idrara güvenmeyin kan herzaman doğruyu söyler geç döllenme vs gibi durumlarda ayrıca hormonun idrara geçmesi hemen olmuyor arkadaşım regl den 4 gün sonra idrarda gördü :))
İnanmayın şu idrar testlerine sakin olun bebelerim gelecek onlar yavaş yavaş gelecekler :)))) rabbim verecek hepimize ebemizi görücez rahat olun siz :))
Cok sukur benim kafada 1i dahaaa :))

:))) Vurma be ablaaa yapmaaa :))) ne bilim ben pek bi odun gibi oldum bekliyorum ama bi caba da yok :) sen simdi bizi dovme bool.bool dinlen bakalim :)) gelsin hamilelik agrilari sikintilari :)
Farkettm hiç heyecan yok maşallah:) ben kendmi şartlamştm üç gün kala yapıcam test ve inanyrdm çıkcak dedim cıktı sende öle düşün kıızz:)

Kız ayaktayken ağrım oluyor otryrm bende mide bulantısında napcm bilmyrm:)

Hanımlar belirtilerimi yazıyım:)

Gögüslerimde batma hissi dolgunluk vardı :halay:

Arada alt taraftan ağrı hiissedyrmdum adet olcakmşım gibi ağrı:dondurma:
:anneadayı:
Gaz. Sorunum vardı hemde çook :eek:

Dün yoğurlu makarna yiyecektm tadı çok değişik geldi yiyemedm bir türlü :kusmuk:

Ve dün farkettim kirpiklerm baya yapışmş kendilerne bu kadar canlarım. İnş sizlere faydam dokunmuştur
:KK54::KK200::anneadayı::emir_bebek:
Kirpiklerim yapismamis adet agrilarimda gitmis herseyi masallah ayni istahla okuz gibi yiyorum tat degisikligi yok gaz sorunuma gelirsek normal bende de olan bi durum :)))))) kiz sen her belirtiyi tutturmussun zaten :))

Farkettm hiç heyecan yok maşallah:) ben kendmi şartlamştm üç gün kala yapıcam test ve inanyrdm çıkcak dedim cıktı sende öle düşün kıızz:)

Kız ayaktayken ağrım oluyor otryrm bende mide bulantısında napcm bilmyrm:)
Sen artik kendine dikkat ediceeen bol bol meyve sebze kuri meyveler yicen. Dinlencen cok ayakta kalmican. Bulantina yapcak bisi yok :))

Kirpiklerim yapismamis adet agrilarimda gitmis herseyi masallah ayni istahla okuz gibi yiyorum tat degisikligi yok gaz sorunuma gelirsek normal bende de olan bi durum :)))))) kiz sen her belirtiyi tutturmussun zaten :))
Sennde gögslernde ağrı vardr herkesin aynı olcak diye birşey yokki birtanem :) kız bilerek yapmadm ya kendliğinde oldu:)

X