Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya iste aslinda su konusmalar bile etkilio bizi oglenden beri migdem bulanio. Ya piskolojik etkiden ya piskolojik etkiden :)) oynatmaya az kaldi :)) hem yok yok bu ondan belirtindegil diyip hem de o mu acaba diye ayni anda dusunmek :))

Ya iste aslinda su konusmalar bile etkilio bizi oglenden beri migdem bulanio. Ya piskolojik etkiden ya piskolojik etkiden :)) oynatmaya az kaldi :)) hem yok yok bu ondan belirtindegil diyip hem de o mu acaba diye ayni anda dusunmek :))
bencede kesin ondan çünkü nedense son yarım saattir benim de bulanıyo, belkide güneşte cok kaldım ondandır

Aynen canım benm dün gece olan şey şükür şimdi yok canm psikolojik olablr belki biz öle sanıyoruz ama dünden beri ağrım çok oluyor şimdi yok bilmiyorum kafam karıştı senle aynı batımız bakalm kız hamlesndr belki:) erken döllenmede olmş olablr belki

Sanmiyorum kuzucum ya dedim ya cok umudum olmadigindan daha rahat bekliyorum ben batimi :) insannneyi neye sorcagini sasiriyor bugununde cogu gecti sukur zaman daraliyor hayirlisiylaa

Bulantın mı var sen hamilesindir o zaman cnm bence ben değil aensin bak gör
Yok canim ya nreden dersen ogleden sonra aksama dogrbaslayip bikacsaat suruyo. Sabah tik yok masallah :)) hemde bu kadar erken olmasi imkansiz bisey :)) midem de bi srunda olabilir veya mevsim gecisi falan diye dusunuyorum. Gercekten umudum.yok. Allah hepimize bu ay nasip ederi insallah :)

Sanmiyorum kuzucum ya dedim ya cok umudum olmadigindan daha rahat bekliyorum ben batimi :) insannneyi neye sorcagini sasiriyor bugununde cogu gecti sukur zaman daraliyor hayirlisiylaa
Benm bugun misafr vardı hiç aklma gelmedi düşünmedim bile 4 günde bir geçse atlatsam rahatlcm cnm :) niye ole düşünüyosun belki vardr yarn test yapalm mı kız hadi heyecn olsun :)

inşallah hamilesindir canım pembemsi kanamalara yerleşme diolar ama .. güzel haberlerınızı görmek istiorm artık.bende sizinle beraber sayıorum
İnş canm biZde senn haberni alırız cnm hamiş haberini inşş sabret yoksa kafayı yersn ben kaynanamlara yada misafir gelyr gün geöyr yoksa takarm kafaya:)

İnş canm biZde senn haberni alırız cnm hamiş haberini inşş sabret yoksa kafayı yersn ben kaynanamlara yada misafir gelyr gün geöyr yoksa takarm kafaya:)
ben ofiste butun gün otur teleofn bak sürekli buraya yazıorm yoksa napardım boş boş düşünmek istemiorm. sizin gibi kararlı insanlar benı testten uzak tutuo.çünkü şuan çok erken biliorm:)

ben ofiste butun gün otur teleofn bak sürekli buraya yazıorm yoksa napardım boş boş düşünmek istemiorm. sizin gibi kararlı insanlar benı testten uzak tutuo.çünkü şuan çok erken biliorm:)
valla benimde bugun cok yogundu eve gidince zaten düşünmüyorum yemekti toplamasıydı tv derken , ama sabahları ilk işim yine buraya bakmak oluyo boş kaldımmı malesef :)))
bsebse minik_prince Sezerbusra21

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…