Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ben ofiste butun gün otur teleofn bak sürekli buraya yazıorm yoksa napardım boş boş düşünmek istemiorm. sizin gibi kararlı insanlar benı testten uzak tutuo.çünkü şuan çok erken biliorm:)
Aynen erken cnm benm pembe leke geldgi gün kan verdm 2 cktı düşünyrmsn 8 gün varken herkes dedi tekrr git adet günü gdym diyrm o zaman belki 60 felan olur kat kat atyr ya ondan değeri :) beklyrm bende aynrn yoksa insan durmadan test yapar dme:) ne gzl çalşysn bende çalşsam hiç aklma gelmez zaten çalşmam lazm :)

Aynen erken cnm benm pembe leke geldgi gün kan verdm 2 cktı düşünyrmsn 8 gün varken herkes dedi tekrr git adet günü gdym diyrm o zaman belki 60 felan olur kat kat atyr ya ondan değeri :) beklyrm bende aynrn yoksa insan durmadan test yapar dme:) ne gzl çalşysn bende çalşsam hiç aklma gelmez zaten çalşmam lazm :)
sende dayanamışsın 8 gün kala kan vermıssın :KK70: senın durumundayım şuan valla. ama bence değerının 2 olmsı çok normal sonuçta adetıne çok var bu hormonda 2 günde bir artıo anca yani

sende dayanamışsın 8 gün kala kan vermıssın :KK70: senın durumundayım şuan valla. ama bence değerının 2 olmsı çok normal sonuçta adetıne çok var bu hormonda 2 günde bir artıo anca yani
Canım beni şüphelendiren 8 gün kala 2 çıkması düşünebiliyormusun normalde 0 larda çıkmazı lazmken 2 çıkıyor 3 sayı sonra hamileyim demek. Oluyor 5 ten yukarı hamile demekk ya eğer varsa diyorum şimdi değerim artmştır diyorum bakalm beklyrm adet günü olmazsam kan veririm inş ckar:)

senın adetın kaç günde oluodu merak ettm düzenlimi

Canm benm döngüm 30-31 sürüyor

k-k-jpg.1629198

Kızlar size bir örnek buyrun

X