Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
yaaa olmadı çünkü cumartesi diye laboratuarda adam yokmuş yaaa gıcık olduk eşim senelik izninde gitmeyi düşünüyor artık yapacak bişi yk daha ii oldu aslında daha ii toparlanmış olur belki yoksa şimdi zaten 3 ayda kimisinde düşüş bile oluyo1 veya2 ay sonra 5 6 ay geçecek gibi bu durumda daha kesin bi sonuç olur hem belki bu arada olurda tutar (peh)

selam kızlar:KK3:
ben doğurmadım daha gezdiriyorum
bu ayın sonunda bekliyorum beklediğim gibi olcakmı bakalım
gecen hafta nst ye girdim bu hafta yine gircem
önümüzdeki haftada çatı muayenesi yapcak sanırım:18:
normal doğurtcak dr beni kesin kararlı. önemli bi sorun olmadıkça sezeryana almam dedi bende tmm dedim napım:KK37: zaman yaklaştıkça arada korkuyo insan ama yeterki kavuşayımda nası olursa olsunda diyorsun.

sude
ben 18. haftada tam olarak hissetmeye başladım. sende yavaş yavaş başlarsın hissetmeye korkmayın hemen panik yapmayın ayol

sinem sende mız mız etme kızzz:KK47: hamileliğimi yaşayamıyorum falan deme. hepsi olucak kusucanda kaçırıcanda.. ne kadar zor elde ettiğinizi düşünün ve herseye moral bozmayın
bu günlerde geliyo geçiyo öyle sürekli sızlayarak geçirmeyin. bizlerden iyi kim bilebilir bunun kıymetini. hemen isyan etmek yok lütfen.

ben bu ay ilk 3 ayda kustuğumdan beter kusuyorm midem bulanıyo ağırlaştım iyice ama hepsi gözüme öyle güzel gözüküyorki hepsine şükrediyorum bu günleri gördüğüm için hep şükrediyorum.Allah isteyen tüm herkese nasip etsin inşşallahhh

neyse benden bu kadar
bu ay sonu doğurmuş olmayı ümit ederk çıkıyorm kızlar
kendiinize iyi bakın:KK3:

hadi bakalım elifcim biz sıramızı savdıkk sıra sende, hadi çatır çatır doğur bakalım:KK42: valla sen bu ay sonu diye kendini şartlama bak 36+5 olmuşsun, benim 37+1 de suyum geldiii:KK52::KK52: yani anlayacağın her an her şey olabiliyor. bu arada normal doğum olacaksa sancın suyun falan gelmezse aralık ayının başlarını bulur, çnkü ay sonunda 38 haftalık olacaksın normal doğum için erken olabilirde. hakkında hayırlısı olsun inan bir şekilde olsunda onu görünce hiçbir şey görmüyor gözünü ben samcılarımı bile unuttum kuşumu görünce bir an önce yataktan kalkmak ona doyasıya bakmak istedim, daha sonda var aşağıda ben ne zaman kalkıcam diye soruyorum hemşirelere düşün yani:))) normal olmazsada sezeryandan korkma yani canım korkulacak bir şey yokmuş.doğuruncada face koy ama resim tosunumuzu merak ettirme teyzelerine. bu arada bende 80 kiloydum hamile kaldığımda 95 kiloyla doğuma girdim, şuanda 83e düştüm:21: hamişe kaldığım kiloma 3 kilom kaldı, ama tabii hedefim 70lere düşmek 75 olsam yeter bana, bu tempoyla oda olacak gibi:)) birde uyuyabildiğin kadar uyu elifcim o uykuları o kadaaarrrrrr çok arayacaksınki günde en fazla 4 saat uyunuyor maleseff bunlara hazırlıklı ol, hele ilk gün hiç uyuyamaıştım 2. gün 2 saat uyumuştum hiç unutmuyorum, ilk bir haftada gece 3 saatti uyku :KK37: hadi canımm kendine iyi bak beratımıda öpüyorum ve dünyamıza her an gelmesini bekliyoruz artıkkk:KK16: :KK16: :KK16:

Iyi aksamlar kizlar. Rica etsem lütfen bana asilama yöntemini anlatirmisiniz? Nasil yapilir? Ne yapilir? Maliyeti ne kadar? Sonuc elde edebilmek ne kadar sürer? Verebileceginiz her türlü bigli yardimimiza dokunacak. Lütfen kizlar. :26:

Arkadasım ben ve diger arkadaslarım asılma yaptıralım bayaa oldu maliyeti hakkında bilgi veremicem
İşlemde reglinin 3 gunü klomen adında ilaç kullandım yumurta çok elde etmek için yumurta 20 ml oldugunda pregnyl adında iğne vuruldum 36 saat sonra esimin spermi bana transfer edildi durum böyle canım
Fiyatı diger aşılama yaptırmış yeni başlık açanlara sorabilirsin

Arkadasım ben ve diger arkadaslarım asılma yaptıralım bayaa oldu maliyeti hakkında bilgi veremicem
İşlemde reglinin 3 gunü klomen adında ilaç kullandım yumurta çok elde etmek için yumurta 20 ml oldugunda pregnyl adında iğne vuruldum 36 saat sonra esimin spermi bana transfer edildi durum böyle canım
Fiyatı diger aşılama yaptırmış yeni başlık açanlara sorabilirsin

Tesekkür ederim. %20 islev olan spermlerle asilama yönteminde olumlu sonuc elde edilir mi acaba?

biraz önce doktordan geldim:KK3:
oğlum 3 kilo :nazar::emir_bebek: doğuma hazır
nstye bağladı dr sancım çıktı hemen alttan muayene etti biraz kanadı ama canım yanmadı
rahim ve çatı normal doğuma müsait dedi
beklemedeyimmmm:KK52::KK52::KK52:

kızlaaaaaarrrrr az önce gittigidiyordan preseed aldım bakalım vesile olacakmı?:emir_bebek:
Preseed ne işe yarıyor canım benim??

Iyi aksamlar kizlar. Rica etsem lütfen bana asilama yöntemini anlatirmisiniz? Nasil yapilir? Ne yapilir? Maliyeti ne kadar? Sonuc elde edebilmek ne kadar sürer? Verebileceginiz her türlü bigli yardimimiza dokunacak. Lütfen kizlar. :26:
Canım ben Aşılama yaptıralı bir seneden fazla bir süre geçti. Bende malesef tutmadı.Aşılama basit bir uygulamadır ve sadece bir kaç dakika sürer. Özel olarak hazırlanmış (yıkanmış) olan sperm ince bir boru aracılığıyla direkt olarak rahmin içine enjekte eder. Böylece spermlerin döllenmenin oluştuğu tüplere daha kolay ulaşması sağlanır. Ama tabiki daha önce Yumurtaların belirli bir büyüklükte olması lazım. Ben birde çatlatma iğnesi kullandım, yumurtam kendiliğinden çatlamadığı için.
biraz önce doktordan geldim:KK3:
oğlum 3 kilo :nazar::emir_bebek: doğuma hazır
nstye bağladı dr sancım çıktı hemen alttan muayene etti biraz kanadı ama canım yanmadı
rahim ve çatı normal doğuma müsait dedi
beklemedeyimmmm:KK52::KK52::KK52:
ALLAH yardımcın olsun Şekerparemmmm... Oğluşunu bir Ikınmada kucağına al inşallah. Öpüyorum sizi..

sperm dostu kayganlaştırıcı jel hareket problemi olanlar felan kullanıyor bunun aracılığıyla hamile kalanda var kalamayanda zararını gören yok ph'sı rahhime uygun spermlerin daha uzun süre yaşamasını falan sağlıyor işte bi deneyim dedim aklımda kalmasın

sperm dostu kayganlaştırıcı jel hareket problemi olanlar felan kullanıyor bunun aracılığıyla hamile kalanda var kalamayanda zararını gören yok ph'sı rahhime uygun spermlerin daha uzun süre yaşamasını falan sağlıyor işte bi deneyim dedim aklımda kalmasın

İnşallah hayırlara vesile olur canım benim..

canlar noldu buraya yaaaa hareketli günlerimizi özledim heyecanla test sonuçları tedavi süreçlerini beklediğimiz günleri özledim yaaa offfff...godes de hiç girmiyo zati:KK43: elifcim canım benim çokl az kaldı yaaa oyyyy hadi sen de doğur da yeni hamişlerimiz gelcek inşşşşşşşş...godes zeyno mutlu haydeeeeeeeeeeeeee sıra geliyo yavrularrrr

slm kızlaarrrrrrr, hakikaten artık ilerlemiyo dondu kaldı burası herkes kendi telaşına düştü:KK55: benim çırpı kızımda büyüyor teyzeleri, kiloya değil boya gidiyor ama:)))) çok şükür bir yaramazlık yok, artık birbirimize alıştık haftaya kırkımızda çıkıyor, ama biz kırk falan beklemedik geziyoruz, geçen alışverişe çıktık 4 saat gezdik alışveriş yaptık üçümüz bi mama verdim biraz emzirdim uyudu bebek arabasında sallana sallana:)) bi sorunumuz anormal şekilde kusuyor, malesef yapacak birşey yok..

hayalbazcım senin ufaklık ne kadarlık oldu, tam sevilecek zamanında dimi, bir an önce o günleri bekliyorum bende, agucukları atsın diye:))

sinemcim sen nasılsın, bebiş nasıl, daha cinsiyeti belli olmadımı??

eliffffff hadi kızzzzzzzzzzzzzzzzz çok bekletmesin çıkaramican yoksa ıkınarak valla çok tosun olursa:)))

zeynocum canım sende iyisindir inşallah:KK16:

godesim sende iyi bak kendine hepinizi öpüyorummmmmm allaha emanet kızlar..... :KK16: :KK16: :KK16:

iklimmmmm seni unuttum canım sen nasılsın bebiş nasıl, büyüyor mu, kilosunu toparladımı minik kuşu o bu topikin :))) en erkencimiz o bizim :emir_bebek: :)))
birde birşey sorucam sana, sen anne sütü artı mama veriyormusun peline, ben günde 3 kezde mama veriyorum, veriyorsan hangi mamayı günde kaç kez veriyorsun?

Son düzenleme:
anaaaa byyyy canım yaaa sana niye mama veriyosun diye soracam die galiba yanlışlıkla kötü içerik bildire yazdım.yorumum çıkmayınca jetonum düştü:)kusura bakma veletin beni ne hale koyduğunu gör işte...çok tatlı teyzesi ..büyüdükçe anlamaya başladıköa tatlılaşıyolar

Canlarımmmmmm ben iyiyim çok şükür. Bakıp çıkıyorum kimseler bişey yazmayınca.
Hamilelerimiz var, Annelerimiz var, e malum artık eskisi kadar sık uğrayamazsınız güzellerim benim.
Hiç önemli değil, siz ve yavrularınız iyi olun yeter. Godesimi uzun süredir göremiyorum burada.
Elif seninkinin keyfi yerinde ohhhhh... gelmeye niyeti yok :emir_bebek:
Ben büyük ihtimal yıl sonu Türkiyeye gelicem. İki hafta Tatil yapıp dönücem. Yani Tatil derken,
akraba ziyareti. Çok özledim hepsinide. Sonra tekrar bu soğuk ülkeye döndüğümde Allah nasip kısmet
ederse Tedaviye başlamak istiyorum. Bir sene boş durdum bekledim. Bişey yapmadım Bebek için.
2012 de Mutlu, Godes ve Bende sıra İNŞALLAH:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
Vallahi Canlarım yaşım ilerledikce midir nedir bilemedim. Daha da bir duygusal oldum ben ya.
Bebek konusunda dahada bir hassas oldum. Artık sanki İnsan içine girince, herkes bana bakıyor Anne olamadığım
için gibi geliyor bana. Hiç böyle hissetmezdim daha önceleri. Şu an benim bütün Evli Arkadaşlarım Anne.
Eşiminde bütün Arkadaşları Baba veya Baba Adayı. İster istemez iyice geri çektik kendimizi. Kimseylede görüştüğümüz yok.
Neyse Canlar bir geldim pir geldim. İçimi dökmüş oldum. Belki okursunuz belki okumazsınız :KK1:
Ama Rabbim olmayanlarada versin diye Dua edin ne olur Canlarım benim. ALLAH ANNE OLMAYI HERKESE NASİP ETSİN.
İnsanı ve kendisi soğuk Almanyadan sevgilerle Zeynonuz :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

iklimmmmm seni unuttum canım sen nasılsın bebiş nasıl, büyüyor mu, kilosunu toparladımı minik kuşu o bu topikin :))) en erkencimiz o bizim :emir_bebek: :)))
birde birşey sorucam sana, sen anne sütü artı mama veriyormusun peline, ben günde 3 kezde mama veriyorum, veriyorsan hangi mamayı günde kaç kez veriyorsun?

iyiyim canım kızı uyuttumda çorba tariflerine bakıyım dedim yazını gördüm.iyi bizim fındık ayda 1 kilo alıyor 2 saatte bir emziriyorum mama falan vermiyorum dr emmeye devam dedi allaha şükür yolunda herşey bu arada bizimkide kusuyor dr kusması iyi dedi fazlalığını sıkıntısını gideriyor ..
canım bizim tek derdimiz gaz ama 3. bir ilaç denedim metsil ismi aman maşallah 2 gündür çok rahatız :nazar:
bu arada dün 3 tane aşı vuruldu minik kuşuma ateşlendi falan dün fitille hallettik şükür..
senin kız nasıl kilo alımı falan toparlamıştır inş

anaaaa byyyy canım yaaa sana niye mama veriyosun diye soracam die galiba yanlışlıkla kötü içerik bildire yazdım.yorumum çıkmayınca jetonum düştü:)kusura bakma veletin beni ne hale koyduğunu gör işte...çok tatlı teyzesi ..büyüdükçe anlamaya başladıköa tatlılaşıyolar

ahhh canım ahhh kafalar iyice gitti valla, allah eksikliklerini vermesin ama gerçekten ömür törpüleri bunlar:KK25: canım yaa hiç sorma ilk başta göğüsüm çok yara oldu kan topladıya emziremedim 4 5 gün hiç sütüm gelmedi, o zaman çok kilo kaybetti bebek, alması gerekirken verdi. dr mama söyledi, şuanda çok şükür açıldı geliyo sütüm ama normal şekilde, yinede aşırı bir sütüm yok ve bebek çok aç olduğu zaman doymuyo sadece memeyle ağlıyo bir süre emdikten sonra, mecburen günde 3 kezde olsa mama takviyesi yapıyorum arada kalan saat aralıklarındada emziriyorum. olsun bunada şükür allahtan biberona alışmadı memeyide mutlaka arıyor.
maşallah kuzuma eminim kimbilir ne şirinlikler yapıyordur öp yerime :KK16::emir_bebek:

X