Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Saol canım vet tupbebekte ilk denemem ist oturuyorum edimdede bendede problem yok kısmet çok dua ediyorum inşallah 4 Ekim'de dahada mutlu olurum

Canım jel değil iğne vuruluyorum folik asit cirqspin hii bide seker hapikilo almama için gebelik testinden sonra jeli kulanicakmsim

Tatlım kabızlık durum nedir. Lütfen ona dikkat olurmu önemli. Kayısı falan ye muhakak. Kendini zorlamaman gerek çünkü...

Canım ya bugün ağrım var fazla hareket edemiyorum dondurulmagelince yokmuş yani o kalitede yokmuş bende anlamadım. Dün 7 tane dediler bugün sadece 2 tane var dediler Birr'i 1. Kalite ikinci koyukan ona yakın dedi öyle yani benim salı toplandı bugün 5. Gün Ekim 4 de hcg bakilixak erken degilmi godes

sinemcim transferini semra hanımmı yaptı yoksa başka doktormu.
.

Canım bunlar ekip orak calisiyolar senin anlican bana her seherinde farklı Dr baktı kontrolü yapiyolar semra hanım hergun12 14 aradı değerlendiriyor diger Dr larla neticeye variyo onlarda uyguluyr
Benim ilk görüşmem semra hanımla oldu durumunuz hakkında bilgi verdi yapicaklarini söyledi yumurtalarım tolanicak duruma gelince muayne etti eminim son neticeyide oo değerlendirdi durum bu
Kabizligim bugün iyimi esim kaysı incir kabak çekirdeği önümden aldığı yok

Canım benimde öyle oluyor önemli olan 4. günden 5. güne geçerken artık blast aşamasına geliyor o zamanda bozulmalar olabiliyor. Normal yani kalmaması. Zaten gerek kalmayacak bebişlerin seninle ve hiç bırakmayacaklar.
Canım heryer farklı söylüyor benim doktorum 10. gün test yap diyor. Önceki doktorum 12. gün dmeişti. Ama ben hep 9. günde yaparım o ayrı. Zaten 9. günde belli olduğu için sorun yok yani.

Canım biliyorum zaten bu işler ekip işi. Mearktan sordum sadece benden bir sonraki denemeyi orada yaptırcağaım için bilgi alıyom senden Birde toplam ne kadar mal oldu şimdi. Benim önceki yerlerde 4750 çivarında hep tuttu..

Canım bugun 5. Gün yani bise olmaz dimi yaa gides ben gala inanamıyorum ağrım sızım var hi hastayip diyorum yani alışamadım unutoyirum sonra dank ediyo bebisler aklıma geliyo sen bilirsin bunlar şimdi icinde canlı sağlıklı bildigin bebek mı şimdi soktayim kafam basmiyo

Son düzenleme:

Aynen öyle bebek tatlım valla. Şİmdi normal hamilelikte spermler yumurtayla tüplerde buluşuyor dölleniyor ve 4-5 güne rahime düşüp tutunuyor. Bizimkiler yorulmadan direk rahime konuyor bu kadar. Seni çok iyi anlıyorum canım tamamen bebileirne odaklan moralini yüksek tut yeter.

Ayy öyle demek odaklannammi esim gidip gelip gobisten opuyo yanlz hep onlar bebekler diye çoğulcu konuşuyoruz inşallah kucamzada almayı nasip eder Rabbim kalırsam sürekli sana dua edicem halmmasamda eder ana hani hamilelerin duası daha makbulmus
Hii buarada sana bedüm mail geri dondumuvyada yaptinmi

Ay canım tek yada ikiz farketmez hayırlısı neyse o olsun inşallah. Allah razı olsun tüm dularımız kabul olsun inşallah. Bu arada o mail adresini yapamadım yeni bir kullanıcı adı açıp ordan atim dedim. Şİmdi eşim görürse kızar diye korktum. O inanmaz öyle şeylere. Bütün şifrelerimi biliyor çünkü.

Hiimm anladım tabi hersey Allah'tan ama bu isten sonra biliuosun aklımda yoktu ve bal suan karnindalar
Bende hoşlanmam ama burda maddi istek yok kişisel özel bilgi yok sadece isime dua etmesi beni kokutmuyo
Gerçi son
Mail attığımda bana cevap yazmadım bıktı heralde tedaviye başladım diye dua istiyorum dedim
Belkide bikere cecap yazdı itaraf editim 2 kere yolladım bu 3 tu ayy nebiliyim insan zor durumda kalınca nspxani bilmiyor bana 2 ikilinde dediğini soyledi 3 gerek duymadı

2000 Euro transfer ilaçlar 2000 toplam 7000 tl buluyo ama ilaçlara bişeyler yaparlar Zehra Hanım'a giderdin ilaçlarda bayaa indirim yapıyo zehra hanım semra hanımın kız kardesi bolge sorulmusu babaları eniştemizin arkadaşı baya ilgilendi sag olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…