Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
vay anasını ya bu nasıl iş
doktorumuz pazartesi ve salı emzirmeye gel ogün karar vericez dedi beyefendi fikir değiştirmiş tahminen hafta ortası gelicek pelin off of

Canım benim nasılda heveslendin haklı olarak ama tabikide pelin iyi olsun 2 gün daha geç versinler canım. Üzme kendini lütfen öenmli olan onun sağlığı.
Az kaldı annesiiiiiiii kavuşmana azcıkdaha sabır... Sonra heeeeepppppppppppppppppp kuzum seninle olacak annesi.

AY yarın kavuşuyon demekki hadi hayırlısı olsun canım. SIkı sıkı tutunsun inşallah.
Allah hepimize bu güzel duyguyu nasip etsin inşallahhh

Sinemcim bu arada 3-4 gün günde bir avuç kabak çekirdeği ve 1-2 dilim ananas yemeni tavsiye ediyorum canım. Tutunmayı kolaylaştırıyormuş.

Ayy canım burda her skntimizi paylaşmak zorunluluğunu hissediyorum canım ya bu ilaçlar beni mahfetti 1. Balon gibiyim sis bol eteklerim üstüme oturiyo. 2. Söylemesi ayıp kabiz olmysum ben ilk defa böyle bise yadıyorum karnım agriyo ama yok off her yerim sis kalçadan 30 iğne 2 ser vuruluyorum kalçalarım agriyo dahada saymakls bitmez

Godescim sende de yan etki yaptimi bide kabak çekirdeğini hergün yesem 4 günde 1 az degilmi

canım kendi derdimden başka birşey görmüyor gözüm eşim diyor boş boş ne bakınıyosun diye sıyırmaya az kaldı
senin durumuna çok sevindim canım hayırlısı olsun inşallah yarın büyük gün yani kaçında test yapıcaksın ogünü sabırsızlıkla bekliyorum

Godescim sende de yan etki yaptimi bide kabak çekirdeğini hergün yesem 4 günde 1 az degilmi

banada demişti godes ablam saolsun kabak çekirdeği ve ananas
kocam almış gelmişti bi ananası yiyemedim 10 günde ama kabak çekirdeğini hergün aklıma geldikçe yedim
sende ye eline alıp alıp nolcek

en yakın şahitim sen oldun evde tektim sana yazarken nede hevesliydim ama sağlık olsun diyelim sağ salim kavuşalımda artık sabırsızlık yapmıycam eşim tembihledi :) az kaldı ya teyzesi ah ahh sonra facede paylaşıcam fotolarını

evet bende foto bekliyorum faceyi açıyorum hemen profile giriyorum bu kız foto falan eklemişmi die
eklersinde bizde merakıımızdan kurtuluruz
prenses Pelini görsün benim beyaz atlı prens oğlumda

Canım o iğneler çok fena ilk tedavimde vardı benimde acayip şişiriyor sancı yapıyor. Artık o iğne yerine jel veriyorlar ama sana iğne vermişler gene. Bİraz sıkıntılı durum canım aynısı bendede oldu. Oturup kalkamıyordum Kabızlığada çare bulman gerek doktora söyle ilaç versin bana vermişlerdi toz karışım. Çok işe yarıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…