Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
2000 Euro transfer ilaçlar 2000 toplam 7000 tl buluyo ama ilaçlara bişeyler yaparlar Zehra Hanım'a giderdin ilaçlarda bayaa indirim yapıyo zehra hanım semra hanımın kız kardesi bolge sorulmusu babaları eniştemizin arkadaşı baya ilgilendi sag olsun

ooooyyy çok para yaaa..tabi bebişlere feda olsun...olanlar için neyse de olmayann napcak bu parayı nası bulcak ne zor rabbim

kızzllaaarrr dün kaynatmışsınız kıızzz..ayy bende olsaydım keşkemmm..sinemcim bugün transferin var o zman çok mutlu oldum hadi bakalııım geri sayım başladııı..

iklim canım o nasıl bi hayalkırıklığı biliyorum bende yaşadım çünkü çok ağlamıştım..emzirmeye zaten vermiyolardı ilk günler ..küvezin yanına alıp elini sevdiriyolardı accık.bi keresinde küvezin yanına bile almadılar camın arkasından baktırdılar azıcık mahvolmuştum..bi de kadının biri doğum yapmış bebeğe bakabilirmiyim hayırlı olsun dedim yok bakamazsın dedi bana mosmor oldum iyice moralim bozulmuştu:)çok şükür geçti o günler senin de geçecek..

canım sorma hala hayalim kırılmakta bu akşam gittik gördük pelini hem pazartesi gelicekmiyim emzirmeye diye sordum doktor bilgi vermemiş sabah arayıp sorucam :KK43: hala belli değil yani :KK43:
bizi sadece küvezin yanına alıyorlar küveze bakıp 5 dkda dönüyoruz elletmiyorlar bile ki bir ton maske takıp öyle alıyorlar içeri ..
başkalarının bebeklerine bakmakta yasak üstelik sadece peline bakabiliyoruz ..
sende yaşamışsın iyi anlarsın beni bende sen gibi alıp evime gelicem inş
kadının sana dediğide çooook ayıpmış yahu ne insanlar var..
böyle işte cnm ya zormuş gücüm tükeniyor artık

2000 Euro transfer ilaçlar 2000 toplam 7000 tl buluyo ama ilaçlara bişeyler yaparlar Zehra Hanım'a giderdin ilaçlarda bayaa indirim yapıyo zehra hanım semra hanımın kız kardesi bolge sorulmusu babaları eniştemizin arkadaşı baya ilgilendi sag olsun

öğrendiğim iyi oldu canım. Ona göre kendini ayarlarım bende.
Valla yeterki gelsin bebeklerimiz yoksa paranın inan hiç önemi yok. Zaten bugüne kadar bir dünya para harcadık helali hoş olsun ama artık dahada bekletmesinler. Yoksa geldiklerinde çekecekleri var. Sabah öğlen akşam bir posta yemek sonrası dayak :KK60::KK60::KK60:

ooooyyy çok para yaaa..tabi bebişlere feda olsun...olanlar için neyse de olmayann napcak bu parayı nası bulcak ne zor rabbim

Ah canım ahhh. Feda olsun tabide ama inan kolayda para kazanılmıyor gerçekten. ALlah bol kazanç versin valla ne diyim. Yoksa bir yere kadar deneme gücü oluyor.

canım sorma hala hayalim kırılmakta bu akşam gittik gördük pelini hem pazartesi gelicekmiyim emzirmeye diye sordum doktor bilgi vermemiş sabah arayıp sorucam :KK43: hala belli değil yani :KK43:
bizi sadece küvezin yanına alıyorlar küveze bakıp 5 dkda dönüyoruz elletmiyorlar bile ki bir ton maske takıp öyle alıyorlar içeri ..
böyle işte cnm ya zormuş gücüm tükeniyor artık

Canımsın yaa azcık daha sabır tatlım yaaa. Ondan sonra cimcimen hep seninle sizinle olacak..

Son düzenleme:
Geçmişe bir göz attım ama kafam arapsaçına döndü :KK1:
SİNEMCİM Hayırlı uğurlu olsun:nazar::nazar::nazar: İnşallah bebişlerin sana sımsıkı tutunur tatlım. Ama anlamadığım bi konu var. Ben Türkiyede sadece bir tane
Embriyo konuluyor sanıyordum, yanlış mı hatırlıyorum??? :26:
GODESİM Aren neler yapıyor?? Sende selam söyle..
:KK16:İKLİMİM Allah yardımcınız olsun. İnşallah en kısa zamanda Yavrunuzu kucağınıza alıp doya doya koklarsınız.. :KK70:

Günaydın kizlar
Uyku tutmadı erken yattım oda olabilir
Evet canım bir tane transfer efiliyomus benim 1. Kalitede 1 tanesi 2. Okadar değil esim bunu duydu parası fazladn neyse falan dedi dedi Zehra hanimada çok dedi ama büyük ihtimal Dr bana dedi gebe kalmani artırmak için
Mesela benle beraber orta yaşlı biri vardı onada 2 tane koydular sizin anlicaniz orta yaslara ve tutmama gibi tehlikesi olanlara 2 tane koyuyalar
Ben aklıma oraları getirmiyorum inşallah tutucak Allah'a tevekkül ediyorum Allah büyük ikiside tuticak

Son düzenleme:
böyle işte cnm ya zormuş gücüm tükeniyor artık[/

Canım sen sabret pelinin tatlı uykudauyaninca bol bol emziricen Allah'a sığın elimizden başka bise gelmiyo

Son düzenleme:
:KK30:
Geçmişe bir göz attım ama kafam arapsaçına döndü :KK1:
SİNEMCİM Hayırlı uğurlu olsun:nazar::nazar::nazar: İnşallah bebişlerin sana sımsıkı tutunur tatlım. Ama anlamadığım bi konu var. Ben Türkiyede sadece bir tane
Embriyo konuluyor sanıyordum, yanlış mı hatırlıyorum??? :26:
GODESİM Aren neler yapıyor?? Sende selam söyle..
:KK16:İKLİMİM Allah yardımcınız olsun. İnşallah en kısa zamanda Yavrunuzu kucağınıza alıp doya doya koklarsınız.. :KK70:

böyle işte cnm ya zormuş gücüm tükeniyor artık[/

Canım sen sabret pelinin tatlı uykudauyaninca bol bol emziricen Allah'a sığın elimizden başka bise gelmiyo

canlarım çok teşekkür ederim dayanıcam allah büyük ne yapalım içim parça parça ama dayanıcam

kızlar şimdi yoğun bakımdan aradılar sevinçten ağlıyorum su anda
bugünn 1 de kızımın yanında olucakmışım emzirmek için ve 4 te ve 7 dede orda bulunucakmışım emzirmek için ve yarın taburcu düşünüyorlarmış inşallah herşey yolunda gider ve yarın alırım artık kızımı :KK43:

bugünn 1 de kızımın yanında olucakmışım emzirmek için ve 4 te ve 7 dede orda bulunucakmışım emzirmek için ve yarın taburcu düşünüyorlarmış inşallah herşey yolunda gider ve yarın alırım artık kızımı :KK43:

çooook sevindim canım
inan sen yazarken bile benim gözlerim doluyo :KK43:
bu kadar hasret yeter artık ama dimi
eve geldiğinde çok dikkat et canım
konu komsu zırt pırt dokunup sıkmak kucağına almak ister o daha çok küçük :KK58:
hadi gözün aydın çok mutlu oldum:KK70:

Hadi gözün Aydın canım tip ilerlemiş tabi herseyden önce Rabbim çok büyük dahada mutlu edicek insallah

ooohh bee canım nası sevindim şimdi emzirmişsindir bebişini sen gelir gelmez yaz bize taammı tatlım merak ediyorum duygularını...

Günaydın kizlar
Uyku tutmadı erken yattım oda olabilir
Evet canım bir tane transfer efiliyomus benim 1. Kalitede 1 tanesi 2. Okadar değil esim bunu duydu parası fazladn neyse falan dedi dedi Zehra hanimada çok dedi ama büyük ihtimal Dr bana dedi gebe kalmani artırmak için
Mesela benle beraber orta yaşlı biri vardı onada 2 tane koydular sizin anlicaniz orta yaslara ve tutmama gibi tehlikesi olanlara 2 tane koyuyalar
Ben aklıma oraları getirmiyorum inşallah tutucak Allah'a tevekkül ediyorum Allah büyük ikiside tuticak

inşallah canım inşallah tutcak...sabırsızlıkla bekliyorum 4 ekim tarihini:)rabbim hayırlısını versin...

SİNEMCİM tutacak inşallah. Aklına başka bişey getirme Canımcım.. Allah gönlüne göre versin inşallah...
İKLİM okurken çok duygulandm çok sevindim Tatlım.. Gözünüz Aydın..

Ayyyyy tatlım benim süper bir haber bu yaaa. Lütfen yaz bize merak ediyorum. Tüylerim diken diken oldu valla. Çok şükür bu kötü günlerde geride kalacak.
Artık seni gören cennetlik olacak desene:KK70:

Kizkar nerdesiniz ya çok sancım var regli olcak mis gibiyim iğne vurulmaya gittim geldim esim hernekadar dikkat etsede araba bu illaki azda olsa bı sekilde sallaniyosun
Ve şimdi sag tarafımda adet opcakmusim gibi ağrı var yoksa bisemi oldu off canım sıkıldı yavrucuklara bise olmamstir dımı kızlar

Kizkar nerdesiniz ya çok sancım var regli olcak mis gibiyim iğne vurulmaya gittim geldim esim hernekadar dikkat etsede araba bu illaki azda olsa bı sekilde sallaniyosun
Ve şimdi sag tarafımda adet opcakmusim gibi ağrı var yoksa bisemi oldu off canım sıkıldı yavrucuklara bise olmamstir dımı kızlar

Tatlım korkma o kadar arabanın sarsılmasından bişeycik olmaz. Hafif regli olacakmışın gibi ağrılarda normal canım. Sen kendini yormadığın sürece sorun yok.
Kendinide çok fazla dinleme lütfen :)) yoksa başa çıkamazsın valla.
Bu arada çok sancım var demişşin gerçekten çokmu fazla, yoksa sen kendini çok dinlediğin ve korktuğun içinmi sana çok gibi geliyor. Eğer gerçekten çoksa doktorunu ara sor. Önemli bişey olacağını sanmıyorum ama genede tedbir almakta fayda var.

Gdescim suan iyiym ama gercekten çok ağrım vardı kendimi okadar dinlemiyorum aşılamada he tedirgindim acaba tuttumu diye ama bunda oluştuğu için öyle bı düşünce yok hatta karnımda iki canlı taşıdığımı bile unutuyorum sadece yatmaktan çok sıkılıyorum kyzenim geliyo benle kalmaya onla dahada guzel gecicek inanıyorum

Buarada size kocaman GUNAYDİİİİİİİN

Son düzenleme:
X