Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Ohh kizlar bugün evimi birguzel temizledim bırtek banyom ve yatak odam kaldı odamın da cogu bitti sayılır yarında oralarını yaparım rahat rahat 12 gün yatarım :KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

Godescim Buda benim içimden geldi :))))

Canım inan bende çıldırmak üzereyim o kadar sıkıldımki herşeyden pc başına oturuyorum yapacak bişey bulamaıyorum sonra sinirle kalnıyorum tekrar falan abuk bir durum.
Valla oynatmaya az kaldı :KK52::KK52::KK52:
Canım ne zaman gitcen doktora ve güzel haberler vericen.

godesim valla beklemedeyim arada kahverengi akıntılarım oluyo diye geçen acile gitmiştim progestan verdi yolladı bebişimi bilem göremedim =((ama bu cuma 5.30 da randevum var şuan 9+3 üz maşallahh=)büyümüşmüyüz yoksa aynımıyız bana sanki zaman geçmiyor gibi geliyoda inş.2li testde iyi çıkar fakat onu hangi hafta isyeyecek bilmiyorum heran bir korku içindeyim bakalım hayırlısı okuldada zaten hiççççç oturamıyorum allaha bıraktım gibi bişey yani =))öptm....

Hepinizi çok Seviyorum
$Turkuazca_anne10034.jpg

sağol teyzesii amin inşallah, evlatlarımıza allah uzun sağlıklı ömürler versin adlarıyla inşallah. tamam canım odsı güzelce yerleşsin, perdesi halısı falan gelsin öylece çekicem, koyucam tatlım. sende aldın demek allahım iyi günlerde kullanmasını nasip etsin Berat'ımızında:nazar::emir_bebek::nazar: eee sende gelince resmini koyarsın odanın merak ettirme sende..

godescim kızımın teyzesi sağol canım benim, darısı ennnnn ama ennnnnnnnnnnnnnnn yakın zamanda sana olsun inşallah. evet 2. Ecemiz geliyor, en sonunda bu isimi benimsedik eşimle birlikte. hem her zaman hep e harfiyle başlasın istiyorduk, öyle de olacak inşallah. pazartesi dra gidicez bakalım dra aşağı yukarı doğum tarihini sorucam, az kaldı artık geceleri uyuyamıyorum, nefesim daralıyo, içime aniden sıkıntılar giriyor, neyse yüzdüm kuyruğuna geldim artık son bir ayımızda sağsağlim geçer inşallah.

Amiinnnn diyorum. Dünde bir arkadaşımın hamile haberini aldım hemde doğal yolla öyle mutlu oldumki. Yiyecek ekmeği olan geliyor valla kimseye sormadan. herşey kısmet işi bende sabırla bekliyorum inşallah gelecek miniğim:)))
Ayy valla az kaldı canım yaa boncuklu gözlü bir prenses bekliyom senden aynı annesi gibi:) Valla ece ismini zaten çok severim sende hep e ile başlayan istiyordun zaten aile eeee oldunuz hahahaha. Maşallah size.. Ay git bakalım doktor ne diyecek valla son günler canım bana sanki zaman çok cabuk geçmiş gibi geliyor ama birde sana sormak lazım tabiki de:)))

Ohh kizlar bugün evimi birguzel temizledim bırtek banyom ve yatak odam kaldı odamın da cogu bitti sayılır yarında oralarını yaparım rahat rahat 12 gün yatarım :KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

Godescim Buda benim içimden geldi :))))

Hamarat hanım o kadar yorma kendini yaaa. Canım benim zaten 3 gün yatman yeterli oda sürekli değil tabi kan dolaşımınında olması gerek. O yüzden bir daha iş yapayacakmışın gibi strese girme :))
Hadi kap gel sende yıldızını canım. Bugün hastanelerden arayacaklardı seni bilgi ver olurmu :)

godesim valla beklemedeyim arada kahverengi akıntılarım oluyo diye geçen acile gitmiştim progestan verdi yolladı bebişimi bilem göremedim =((ama bu cuma 5.30 da randevum var şuan 9+3 üz maşallahh=)büyümüşmüyüz yoksa aynımıyız bana sanki zaman geçmiyor gibi geliyoda inş.2li testde iyi çıkar fakat onu hangi hafta isyeyecek bilmiyorum heran bir korku içindeyim bakalım hayırlısı okuldada zaten hiççççç oturamıyorum allaha bıraktım gibi bişey yani =))öptm....

Ah canım benim korkular hiç bitmiyorki bak byy sor elf sor kaçç aylık oldular hala korku içindeler olmazsa olmaz galiba bu endişeleri geçirmek o yüzden sende Allaha bırakar en iyisini yapmışsın. Zaten ne yaparsan yap herşey olacağına varıyor. CAnım 9+3 kocaman olmuş valla miniğmiz kocaman maşallahhhh ona :nazar: İnşallah başında sıkıntı yaşadın tatlım ama bundan sonrası çok güzel geçer.

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

alın bakalım benden deeeeeee...

sizi özlüyorum yawwww bu arada çok hoşuma gitti topiğimiz sanki hamileler topiği gibi olmuş ..bi kaç kişi kaldı onlar da sıradalar zati:):KK49:godesim zeyno sinem inşallah hep dua ediyorum...sıradasınız ama sıralama nasıl bilmiyom:)şu anda sineme odaklanmış durumndayım..hadi hayırlısı..

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

alın bakalım benden deeeeeee...

sizi özlüyorum yawwww bu arada çok hoşuma gitti topiğimiz sanki hamileler topiği gibi olmuş ..bi kaç kişi kaldı onlar da sıradalar zati:):KK49:godesim zeyno sinem inşallah hep dua ediyorum...sıradasınız ama sıralama nasıl bilmiyom:)şu anda sineme odaklanmış durumndayım..hadi hayırlısı..

Canım artist oğlun kopardı bizi. Yerim onu ben artist artist. Siz iyi olun yeter ben biliyorumki hep burdasın ruhen. Yada ben öyle hissediyorum bilmiyorum. Allah inşallah kabul eder dualarımızı canım. Evet şimdi sıra sinemde ama biriside bir bomba patlatabilri tabi hiç belli olmaz bu işler :)
Öpüyom seni kocaman. Kendinize iyi bakın. Boncuk arkadaşım benim.:KK54:

canım nete girip de buraya bakmadan çıktığım bi gün kesinlikle yok..çok merak diyorum hepinizi...çok fazla yazamıyorum sadece ..çok fırsat olmuyo veletten dolayı..hep yanınızdayım yani çok doğru hissediyosun...oğluşum öpüyo teyzeleri hepnizi....

godescim çok saol inşallah sonuda iyi olur buarada kızlar dokdorada gözüktüm 9+5 gün ama 10 haftalık ultrasona göre dedi 34 mm olmuş=)) fakat kızlar elifcim hayal byy ya 10. haftada hala pek belli deil yüzü falan hatları=)ultrasonda ayakları elleride zar zor gözüküyo sizdedemi öyleydi yaffff :44:hiçbişede hissetmiyom normalmi sizce yaa 2li test içinde 15 gün sonraya çağırdı raporu verdim :KK9:öptm :KK69:

günaydın kızlar nasılsınız
ben çook mutluyum bugün kızımı emzirmeye gidicem 1 de hastanede olmam lazım
ona ilkkez dokunucam ilkkez kokluycam ilkkez ilkkez ilkkez çok mutluyum
ve yarında emzirircem inşallah bir engel çıkmazsa emmeyi ve emdirmeyi becerirsek doktorun gözüne girersek :) pazartesi vericekler kızımı evde bir bayram havası son hazırlıklar ve dün beşiğinide aldık eksiği kalmadı kızımın
çok şükür rabbime sabrettim hep inşallah herşey böyle güzel ilerliycek ve pazartesi tam anlamıyla kavuşucaz

godescim çok saol inşallah sonuda iyi olur buarada kızlar dokdorada gözüktüm 9+5 gün ama 10 haftalık ultrasona göre dedi 34 mm olmuş=)) fakat kızlar elifcim hayal byy ya 10. haftada hala pek belli deil yüzü falan hatları=)ultrasonda ayakları elleride zar zor gözüküyo sizdedemi öyleydi yaffff :44:hiçbişede hissetmiyom normalmi sizce yaa 2li test içinde 15 gün sonraya çağırdı raporu verdim :KK9:öptm :KK69:

Canım maşallah herşeyin yolunda olmasına çok sevindim ya. Çok şükür. Ttalım anormal bir durum olsaydı zaten doktorun söylerdi sana. Bence içini rahat tut. ALlahın iziyle 15 gün sonra inşallah 2'li testinde güzel çıkacak. Hamilelğin tadını çıkarmaya çalış canım.

Son düzenleme:
günaydın kızlar nasılsınız
ben çook mutluyum bugün kızımı emzirmeye gidicem 1 de hastanede olmam lazım
ona ilkkez dokunucam ilkkez kokluycam ilkkez ilkkez ilkkez çok mutluyum
ve yarında emzirircem inşallah bir engel çıkmazsa emmeyi ve emdirmeyi becerirsek doktorun gözüne girersek :) pazartesi vericekler kızımı evde bir bayram havası son hazırlıklar ve dün beşiğinide aldık eksiği kalmadı kızımın
çok şükür rabbime sabrettim hep inşallah herşey böyle güzel ilerliycek ve pazartesi tam anlamıyla kavuşucaz

:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
Ay maşallah maşallah yaaa canım benim çok sevindim. Demek prensesi emzirmeye gidiyorsun çok şükür yaa sabrettin canım ve mukafatı kocaman olucak. Zaten kucağına aldığın an tün sıkıntıları acıları geri bırakacaksın çok şükürki. Demek pazartesi eviniz şenlenecek size kocaman maşallahhhh:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Pelin kuzum kaç kilo oldu annesi cabucacık toparlamış maşallah eee nede olsa anne sütüyle besleniyor tabikide.
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
Ay maşallah maşallah yaaa canım benim çok sevindim. Demek prensesi emzirmeye gidiyorsun çok şükür yaa sabrettin canım ve mukafatı kocaman olucak. Zaten kucağına aldığın an tün sıkıntıları acıları geri bırakacaksın çok şükürki. Demek pazartesi eviniz şenlenecek size kocaman maşallahhhh:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Pelin kuzum kaç kilo oldu annesi cabucacık toparlamış maşallah eee nede olsa anne sütüyle besleniyor tabikide.
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

canım çok teşekkür ederim sana rabbim sanada nasip etsin gönülden yürekten istiyorum dualarım seninle .
canım pelin ilk 1750 doğdu sonra her bebek gibi kilo verdi 1500 indi en son dün 1710 idi ama ker geçen gün ilerliyor kilosu takibindeyim doktorumuz kiloyu dert etmiyor sadece emmeyi öğrenmesini bekliyor 2 emiyor hemen uyuyormuş çenesi yoruluyormuş daha doğmasına 1 ay var minicik şeyden neler bekliyoruz :) emmeyi beceremezse aç kalacağı için veremiyorlar emin olup öyle veriyorlar :)
ama 2 gün önceki gittiğimde bir baktım bizim kız ellerini cup cup emiyor mama saatiymiş tam açtı ama nasıl aç cuk cuk parmaklarını emiyordu demekki ilerleme var :)

canım çok teşekkür ederim sana rabbim sanada nasip etsin gönülden yürekten istiyorum dualarım seninle .
canım pelin ilk 1750 doğdu sonra her bebek gibi kilo verdi 1500 indi en son dün 1710 idi ama ker geçen gün ilerliyor kilosu takibindeyim doktorumuz kiloyu dert etmiyor sadece emmeyi öğrenmesini bekliyor 2 emiyor hemen uyuyormuş çenesi yoruluyormuş daha doğmasına 1 ay var minicik şeyden neler bekliyoruz :) emmeyi beceremezse aç kalacağı için veremiyorlar emin olup öyle veriyorlar :)
ama 2 gün önceki gittiğimde bir baktım bizim kız ellerini cup cup emiyor mama saatiymiş tam açtı ama nasıl aç cuk cuk parmaklarını emiyordu demekki ilerleme var :)

Ayyyy canım çok sevindim maşallah pelin kuzuma. ALlah bir boyu mutlu etsin sizi inşallah. Şİmdi annesinin kucağına gelince alacak o sıcaklığı ve senin yanına gelmek için elinden gelen tüm cabayı harcayacak minik kuzum. Allah en kısa zamanda sizi kavuştursun ve bitsin hasret artık tatlım.
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Son düzenleme:
Ayyyy canım çok sevindim maşallah pelin kuzuma. ALlah bir boyu mutlu etsin sizi inşallah. Şİmdi annesinin kucağına gelince alacak o sıcaklığı ve senin yanına gelmek için elinden gelen tüm cabayı harcayacak minik kuzum. Allah en kısa zamanda sizi kavuştursun ve bitsin hasret artık tatlım.
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

vay anasını ya bu nasıl iş :KK19:
doktorumuz pazartesi ve salı emzirmeye gel ogün karar vericez dedi beyefendi fikir değiştirmiş tahminen hafta ortası gelicek pelin off of :KK59:

5 dk baktım çıktım kızıma döndüm geldim ellemedim koklamadım :KK43::KK43::KK43:

yukarda yazdılarını gördüm çok sevindim aşaya indim baktım off:KK43:
bugun olmazsa yarın muhakka gelcek evinize canım
kaç gündür sabrediyorsun bikaç gün daha sabır...
Allah daha büyük dert vermesin eninde sonunda koklayacaksın elleyeceksin sarılacak öpeceksin inşallah:KK54:

yukarda yazdılarını gördüm çok sevindim aşaya indim baktım off:KK43:
bugun olmazsa yarın muhakka gelcek evinize canım
kaç gündür sabrediyorsun bikaç gün daha sabır...
Allah daha büyük dert vermesin eninde sonunda koklayacaksın elleyeceksin sarılacak öpeceksin inşallah:KK54:

canım saol öyle ama hayal kırıklığı yaşattılar işte neyse hayırlısı diyelim allahım sabır versinde dayanıyım gece merak ve sevinçten 5 dk uyuyamadım dön sola dön sağa :KK43:

Hamarat hanım o kadar yorma kendini yaaa. Canım benim zaten 3 gün yatman yeterli oda sürekli değil tabi kan dolaşımınında olması gerek. O yüzden bir daha iş yapayacakmışın gibi strese girme :))
Hadi kap gel sende yıldızını canım. Bugün hastanelerden arayacaklardı seni bilgi ver olurmu :)

Canım ya elimde değil bir çorap dahil bırakmadım kafam rahat olsun eşimde yaptırmaz
Bugün aradım 7 tane 1. Kalidete varımıs yarın transfer ederiz dediler bakalım hayırlıs

İklimcim senin adına çok sevindim darısı godese bana ve diger kızlara :nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
X