Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
aysadçım adet tarihini yaz gülüm ekliiyim 2. hamilemiz sensin opuyorumnanaktan

aysad canım tebrikler Allah tamamına erdirsin İnşallah, Darısı da bizim başımıza AMİN.

merhabalar . dün kontrolüm vardı , doktorum herşey ii dedi 2 yumurtam var 1 tanesi istenilen boyutta sanırım olunca 1 tane yumurtada yeter fazlasına gerek yok.kaydirigubbakcemile3 bu gece 3 de çatlatma iğnem var .06.05.2010 saat 2 de aşılamam ..benim içinde dua edin arkadaşlar ,,Rabbim emeklerimizi boşa çıkartmasın inş.

merhabalar . dün kontrolüm vardı , doktorum herşey ii dedi 2 yumurtam var 1 tanesi istenilen boyutta sanırım olunca 1 tane yumurtada yeter fazlasına gerek yok.kaydirigubbakcemile3 bu gece 3 de çatlatma iğnem var .06.05.2010 saat 2 de aşılamam ..benim içinde dua edin arkadaşlar ,,Rabbim emeklerimizi boşa çıkartmasın inş.

hadi hayırlısı. bu ara birkaç kişi buradan ardarda aşılama olacağız.

aysadcım cok sevindim allah tamamını erdirsin canım kaçıncı aşılama sonucu buu..

ayy buna cook sevindim aramızda bırının olmasına sana sorum olcak aşkım
ilk aşılma arada nekadr var ben olmadı 2. başladım ara vermeden
sendemı ole yaptın tutması için bu ay bişeler yaptınmı mesela ayaga kalmama falan gibi
ben bu ay olursam cokta tenpolu gecicek dügün v.s falan lar var ben gitmicem hep yatıcam sizce mantıklımı ne olur cevaplayın

X