Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
iklimcim benim durumda bi değişiklik yok 28 inde çatlatma iğnemi yaptırdım 9-10 nisan normal adet tarihim ama duyduğuma göre çatlatma iğnesinden 14-15 gün sonra adet olunuyormuş eğer öyleyse 12 mayıs olması lazım. en az bir hafta daha var yani.

cicvir anlatsana yaa iyisin dimi canım
bak bu daha ilk aşılamaymış ikinciyi denersin olmadı 3. Denersin ne olcek bak ben hiç farkına varmadan 2. Aşılamamı yaptırcam kısmet be gülüm böyle şeyler vakit zaman şans meselesi
rabbim bizleri görüyor unutmadı bu acıların elbet bi güzel günleri olacak herkesten daha mutlu olcaz biz bebeklerimizi kucağımıza alınca ayrı mutluluk olcak ama olucak merak etme inanalım yeter üzülmek yokk :1hug:

canım ben bugun gördüm kırmızı kartı.nasip değilmiş işte.zaten kanda cıkmayınca anladım geciktiğini.bazen bakıyorum etrafıma cocukları olanlara,hiç ilgilenmiyorlar cocuklarıyla.üstleriyle baslarıyla,kendileriyle.ne bilim bizim olsa heralde nasıl bakarız,nasıl ,ilgileniriz.ben bu ay klomen +catlatma iğnesi yaptırmayı düşünüyorum yumurtalarımı iyi bi takibe almak istiyorum iğneyi vuruyolar ama acaba ben,imki 36 saat sonra catlıyormu daha erkenmi catlıyo dha gecmi yada catlamıyomu?ne bilim bunları ögrenip iyice bide preseed almıstım gecen ay onu kullanıcam bunların yanında.oldu oldu olmadı 2.asılama bidahaki ay düşünüyorum canım senimnde 2. Asılaman tutar inşallah

canım ben bugun gördüm kırmızı kartı.nasip değilmiş işte.zaten kanda cıkmayınca anladım geciktiğini.bazen bakıyorum etrafıma cocukları olanlara,hiç ilgilenmiyorlar cocuklarıyla.üstleriyle baslarıyla,kendileriyle.ne bilim bizim olsa heralde nasıl bakarız,nasıl ,ilgileniriz.ben bu ay klomen +catlatma iğnesi yaptırmayı düşünüyorum yumurtalarımı iyi bi takibe almak istiyorum iğneyi vuruyolar ama acaba ben,imki 36 saat sonra catlıyormu daha erkenmi catlıyo dha gecmi yada catlamıyomu?ne bilim bunları ögrenip iyice bide preseed almıstım gecen ay onu kullanıcam bunların yanında.oldu oldu olmadı 2.asılama bidahaki ay düşünüyorum canım senimnde 2. Asılaman tutar inşallah

inşallah canım bende bunu denedikten sonra bi daha gitmicem hep başa sarıyoruz bi problem yok sürekli klomen iğne falan filan kalsın yazın dinleneyim biraz kafamı dağıtayım
bu sefer aşılama yaptırdığımı kimseye demiyecem ondan sonra sürekli arayıp beni sinir ediyorlar moralim bozuluyor olmayıncada bakalım tutarsada tutmazsada kendisi bilir velet alsanaalsanasmile hepimizin hakkında hayırlısı olsun :Saruboceq:

inşallah canım bende bunu denedikten sonra bi daha gitmicem hep başa sarıyoruz bi problem yok sürekli klomen iğne falan filan kalsın yazın dinleneyim biraz kafamı dağıtayım
bu sefer aşılama yaptırdığımı kimseye demiyecem ondan sonra sürekli arayıp beni sinir ediyorlar moralim bozuluyor olmayıncada bakalım tutarsada tutmazsada kendisi bilir velet alsanaalsanasmile hepimizin hakkında hayırlısı olsun :saruboceq:
evet canım hayırlısı.ben kimseye söylememiştim canım.bitek kızkardeşim biliyordu bide bizimle aynı kaderi paylasan bi arkasım biliyordu

selam kızlar

bende bu ay 3, aşılamamı oldum. beklemedeyim inş hepimizin olumlu sonuçlanır.

kızlar aşılama sonrası yattınız mı, doktor ne tavsiye etti.
benim aşılamamdan eşim dışında kimsenin haberi yok. izinde alamıyorum işe gelmek zorunda kalacağım.

aren cim aşılamadan sonra zaten 15- 30 dk arası yatıyorsun ilk bir kaç gün pek yorulmaman, ağır iş yapmaman ama en önemllisi kendini sıcak tutman söyleniyor. ben bunlara dikkat ediyorum

meraba hoşgeldin aramızaa ne zaman adet günün az kalmıştır hadi hayırlısıysa olsun inşallah darısı bizlere

inş iklimcim evet yeni katıldım aranıza daha doğrusu forumu hep takip ediyordum. hafta sonu aşılamam oldu. daha günüm var. tedavi gördümden bu yana adet günüm değişken oldu bakalım inş güzel haberler veririm

X