Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ALLAHIM beni yanlız başıma bırakma çünkü sen varislerin en hayırlısısın
ey RABBİM bana senin katından lutüf ve kerametinle tertemiz ALLAH ALLAH
diyecek evlat ihsan eyle muhakkak sen duaları işiten ve görensin amin
.............................................................................................................................
ay ay BUNLARDA HAMİLELERİMİZZ ALLAHIM NAZARDAN KORUSUN
1.denizim16 :CüvCüv: adetim bitsin dr gidiyim derken hamile olduğunu öğrendi :teytey: ..sat..24 nisan
opuyorumnanaktan
NİSAN AYININ AŞILAMA LİSTESİ

AŞILAMA YAPTIRMIŞ VE O GÜZEL GÜNÜ MERAKLA BEKLEYENLER
1.smsimay :ecrin_bebek:15 nisan aşılama 29 nisan mutlu haber inşallah
2.neyzen_x :ecrin_bebek:14 nisanda aşılama yaptırdı 2 mayıs adet tarihi
3.darling82 :ecrin_bebek:14 nisan aşılama oldu 28 sinde tahlili var
4.haticet :ecrin_bebek: 17 nisanda aşılama yaptırdı 3 mayıs adet günü
5.umudu_m :ecrin_bebek: 18 nısanda yapıldı, yarında test günü
6.sultanpendik :ecrin_bebek: 23 nisan aşılama günü, 5 Mayıs tahlil günü
7.cicvir41 :ecrin_bebek: 19 nisanda aşılama yaptırdı 3 mayıs tahlil günü
8.godes :ecrin_bebek: 26sında aşılama yapıldı 14 Mayıs adet tarihi
9.gulucum81 :ecrin_bebek: 28 inde çatlatma iğnemi yaptırdım. Normal yolla deniyoruz. 9-10 mayıs adet tarihim
10.elfkaya :ecrin_bebek: 05.05.2010 aşılama sat 5 hadi hayırlıısı
11.35deniz :ecrin_bebek: 27 nisan adet tarihi aşılama tarihi de8 ya da 9 mayıs.
opuyorumnanaktan
AŞILAMA İÇİN İĞNELERE YENİ BAŞLIYANLAR
1.iklim :emir_bebek: bu ay olmadı umutlar sonraki aya :teselli:
2.kayse :emir_bebek: iğneye 13 nisanda başladı
3.banusu :emir_bebek: iğneye 15 nisanda başladı
4.ankara_06 :emir_bebek: iğneye 4 nisanda başladı 2 nisan adet tarihi
5.35deniz :emir_bebek: 1 mayıs adet günü o zaman belli olucak aşılama tarihi
6.fatıma zehra :emir_bebek: bu ay olmadı sonraki aya kısmetse :teselli:
7.gulucum81 :emir_bebek: çok yakın zamanda aşılaması yapılıcak inşallah
8.bahar_81 :emir_bebek: bu ay olmadı ama umutlar sonraki aya :teselli:
9.zeynoperi :emir_bebek: bu ay olmadı ama umutlar sonraki aya :teselli:
10.aren :emir_bebek: 26nisanda klomene başlıycak çok yakındada aşılama
11.alaiye :emir_bebek: bu ay olmadı ama umutlar sonraki aya :teselli:
12.SMGE :emir_bebek: bu ay olmadı kısmet sonraki aya inş :teselli:
13.hayalbaz :emir_bebek: 26sında klomene başladı çok yakında aşılama sat 20 mayıs
14.ozlenen2010 :emir_bebek: puregon 75 le başladı sat 25 mayıs
15.sinem25 :emir_bebek: bu ay olmadı kısmet sonraki aya inş :teselli:
İSMİ OLMAYAN YADA DÜZELTTİRMEK İSTEYEN BİLDİRSİN KIZLAR...
opuyorumnanaktan
:lepi::lepi:

merhaba kızlar

bende bu ay 3. aşılamamı yaptırdım. kasık ağrıları bende de oluyor. sizlerde de aşılamdan sonra görülen adette şiddetli ağrı oluyor mu? müthiş kasılmalarım oluyor

ıklimcim benim sonuç tarihim 5 mayıs ama ben cuma günü test yaptırmayı düşünüyorum. Listende değiştirirsen sevinirim. Çünkü hiç umudum yok, o yüzden biraz daha bekliycem, belki adet olurum. Benim göğüs ağrım ve kasık ağrılarım yok gibi, tutsaydı devam etmez miydi. Öyle umutsuzum ki, moral yerlerde..

berbat durumdayım kızlar dün kırmızılar geldi yarın yine doktora gidiyorum .4 tane yakın arkadaşım nisanda doğum yatı 9 ay onların hamilelik gelişimlerini dinledim şimdi bebişleri seviyorum:KK43:gelinimiz 7 aylık evli 4 buçuk aylık hamile bir arkadaşım bir gece doğum kontral hapı almamış hamile bir arkadaşım istemio geçen hafta kürtaj oldu.biz n olucaz yaaaaaaaa eşime bibebek verememek beni deli ediyor kimseyi kıskanmıyorum ama içim yanıyo canım acıyo yine aşılama yaptırayımmı bilmiyoruuuum offfffff

iklimcim listeden silebilirsin senin için de hayırlısı olsun canım üzme kendini nasıl olsa ümidi kaybedip sonra tekrar ümitleniyoruz

berbat durumdayım kızlar dün kırmızılar geldi yarın yine doktora gidiyorum .4 tane yakın arkadaşım nisanda doğum yatı 9 ay onların hamilelik gelişimlerini dinledim şimdi bebişleri seviyorum:KK43:gelinimiz 7 aylık evli 4 buçuk aylık hamile bir arkadaşım bir gece doğum kontral hapı almamış hamile bir arkadaşım istemio geçen hafta kürtaj oldu.biz n olucaz yaaaaaaaa eşime bibebek verememek beni deli ediyor kimseyi kıskanmıyorum ama içim yanıyo canım acıyo yine aşılama yaptırayımmı bilmiyoruuuum offfffff

offff oofffffffff :sinifsinif: :sinifsinif: :sinifsinif:

offf ki ne off ya biride aramızdan cıkıp ben hamiişim desin ya yemin size kendim oldugu kadar sevinicem
bu aşılama işine inanmamaya başladım 2. aşılamayada başladım ve şimdidien başladım olumsuzluguga yaa off

İklimcim benim sonuç tarihim 5 mayıs ama ben cuma günü test yaptırmayı düşünüyorum. Listende değiştirirsen sevinirim. Çünkü hiç umudum yok, o yüzden biraz daha bekliycem, belki adet olurum. Benim göğüs ağrım ve kasık ağrılarım yok gibi, tutsaydı devam etmez miydi. Öyle umutsuzum ki, moral yerlerde..

CNM cuma karar veririz yinede silmiyim seni

offf ki ne off ya biride aramızdan cıkıp ben hamiişim desin ya yemin size kendim oldugu kadar sevinicem
bu aşılama işine inanmamaya başladım 2. aşılamayada başladım ve şimdidien başladım olumsuzluguga yaa off

olumsuzluğa kapılmak yok helede 2. ye başlamışsın olumlu düşün canım ii şeyler olsun bende başladım 2. ye bu sabah 5 te iğnemi vurundum yarın gidiyorum yaptırmaya dualarınızı bekliyorum hepinizin kızlarr :Saruboceq:

eveettt yaa birimizdende bişey çıkmadı bi arkadaşımız dışında
aramızda cenabetmi var yoksa kaydirigubbakcemile3

dün gene tahlili yeniledim ve 188,6 çıktı haftaya salı günü
keseye bakılacak inşaallah görünür

eveettt yaa birimizdende bişey çıkmadı bi arkadaşımız dışında
aramızda cenabetmi var yoksa kaydirigubbakcemile3

olabilir kızzz ay acaba ben miyim o cenabet eyvahedigeldismile
dermişiiiiimmmm sempatiksalakcinni

X