Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Valla dediğim gibi tam anlatmiyo soruyorum lafı degistiriyo anladığım kadarıyla ağzından bikere attı ciddi derecede tıkanıklık var Dr ondan cocuğunuz olmuyo demiş sinı tedavi edicem demiş
Bide esim bu konuda biraz hassas sorunun ondan olması bayaa üzer

byyy

önceden bi deri bi kemik olduğum için şimdi az çok belli oluyo karnım

biraz daha büyüsün bende öle çekip koymayı düşünüyorum

Canım çok gecmis olsun Allah başka bise vermesin sen yemeyi ver olup bitsin atlatirsin inşallah :)))))

byyy

önceden bi deri bi kemik olduğum için şimdi az çok belli oluyo karnım

biraz daha büyüsün bende öle çekip koymayı düşünüyorum

sende koy mutlaka bekliyoruz seninkinide ama gerçektende hafta hafta bile fark ediyo.

Sinemcim biz o kadar muayene oluyoruz, tedavi görüyoruz. Yok Hap, Yok İğne, Yok Ultrason vs.
Erkekler bunu düşünmüyor. Onlara göre amannn nolcak.. Ama iş kendilerine gelince stres yapıyorlar.
Benim Eşimde öyle, Doktor tekrar Spermiogram istedi, Ürolojiye görün dedi.
Ama o sürekli erteliyor. Tamam tamam diyor ama gitmiyor. Demekki Çocuk istemiyorsun diyorum ne alaka diyor..
Bu Erkeklerin bir kullanma kılavuzunu çıkarsınlar.

selam kızlar nasılsınız iyi gördüm sizleri
ya benim bugün ayrıntılım vardı ama iptal oldu dr aradı 4 doğumdan çıkmış halada doğumhanedeymiş haftaya yada hafta içi gel dedi bakıcaz artık pazartesi salıda badanacım gelicek onu bekliyoruz daha ama kombi işim bitti şükür..
birde yemek masamı attım yerine çok şık bir tv ünitesi aldım koçtaştan bebek komple değiştirdi herşeyi :)

canım bence çok şanslısın çünki sebebin belli oldu eşin hemen gerekli müdahaleyi olsun ayına kalırsın inşallah takma kafaya sakın önemli olan sorunun bulunması

canım çok geçmiş olsun allah yardımcın olsun bana daha bakılmadı ayrıntılı bile iptal oldu umarım şeker sorunun hallolur canım

Doğru diyosun şimdi sıra onda bakılsın bakiyim belki biseler olur

Kızlar o kadar üzgünüm kelimelerle ifade edeme şuan. Cumartesi akşamı kanamam oldu. Doktorum hemen düşük tehlikesi için iğne verdi ve hemen kesildi. Bugün içimde çok büyük korkuyla tekrar kan verdim ve değerim inanılmaz çok düşmüş.
Malesef bebeğim beni bıraktı. Çok kısa bir mutluluk yaşattı ve sonu gene hüsranla bitti.

canım ne diyorsun nasıl oldu çok geçmiş olsun çok üzüldüm allah sabır versin
sadece değerle mi anladın düştümü duruyormu bebek

Son düzenleme:

canım ne diyeceğimi bilemiyorum şok oldum. çok mu kanaman oldu. proluton depot mu verdi. doktora söyledin mi değerini o ne diyor. kanaman oldu da düştü mü ki hemen umudunu kesiyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
canım ne diyeceğimi bilemiyorum şok oldum. çok mu kanaman oldu. proluton depot mu verdi. doktora söyledin mi değerini o ne diyor. kanaman oldu da düştü mü ki hemen umudunu kesiyorsun.

Tatlim evet proluton verdi kanamam cumartesi oldu igne verdi hemen ve gecti. Fakat regli olacakmisim gibi cok agrim var. Bugun dayanamadim kan vetdim ve degerim 324 ten 87 ye dusmus carsamba randevum doktorla

Tatlim evet proluton verdi kanamam cumartesi oldu igne verdi hemen ve gecti. Fakat regli olacakmisim gibi cok agrim var. Bugun dayanamadim kan vetdim ve degerim 324 ten 87 ye dusmus carsamba randevum doktorla

canım arkadaşım benim, ne desem boş, böyle bir durumda teselli sözcükleri çok anlamsız gelir. bu bizim sınavımız öyle düşünüyorum, inşallah birgün bu sınavdan bizde geçeceğiz.
moralim anlatamayacağım kadar çok bozuldu. sana tek diyebileceğim umarım en kısa zamanda atlatırsın.

Boncuğum canım benim.. Ben değerlerden pek anlamam ama 87 Bebeğin düştüğünümü gösterir?
İnşallah yanılıyorsundur inşallah Bebişin hala seninledir.. Yarın Miraç Kandili, dua edicem canım..

ne diyeceğimi bilemiyorum
çok üzüldüm bugun evde duramadım çıktım dışarıya
canım ablam seni o kadar çok seviyorumki anlatamam senin bebeğin bizimde meleğimizdi....
ne desem boş...
Allah sana ferahlık ve huzur versin .....

günaydın kızlarr
dün boyacım geldi tüm tavanları bitirdi bugünde boyada sıra ustaları bekliyorum bakalım vanilya çiçeği nasıl durucak
sonrada komple bir temizlik veee soonn 20 temmuzdada eşimin izninde kısmetse tatile gidicez bir hafta bu yazda böyle geçicek inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…