Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Elifcim iş görüşmem güzel geçti Canım.. Sonrada bir gün çalıştım, biraz ortama bakayım diye. Ama sonrasında anlaşamadık.
Para konusunda anlaşamadık canım. O yüzden olmadı. Nasip değilmiş.
Godesim ben senin o Avatarına kurban olurum
Elifin demesi gibi pozitif düşün, bebişin bu pozitif duyguları hissetsin ve sana sımsıkı tutunsun..

Godescim hep icimde his vardı anne olacağın inanıyorum hepimizde teker teker kalacgz
Canım çok teşekkürler yaaa. Canım sırası gelen bu güzel duyguyu tadiyor tatlım. İnşallah hepiniz bu güzel duyguyu yaşarsınız en kısa zamanda.
utandım
Darısı başınıza boncuğum benim.

canım çok sevindim değerinin artmasına. inşalah herşey iyi olacak bu sefer inanıyorum.sen güzelsin ne kadar güzel bir bebeğin olur. ısırırım onu.

günaydın kızlar
dün sabah adamlar geldi çalıştılar akşam gittiler bugünde burdalar kombi taktırıyoruz bebik üşümesin diye :)
ardındanda pazartesi badanacı gelicek evide boyatıcam her ne kadar renk konusunda kararsız olsamda :)
godes yazdığını okudun değerin artmış bundan sonra hiç korkma canım dualarımız senle herşey çok güzel olucak hhiihhii hazırlıklara başlarsın yakında
bu arada dün kendimi çok yordum bugün ruh gibiyim

sen temizliğe başlamışsın ne güzel
ben pislik içinde yüzüyorum:111:
annem gelcekte yapcaz die bekliyorum
benim doğumda aralık ortalarına geldiği için odayı strafor döşetcez üşümesin bebik:) off off çok işim vaa

evet canım başladım ama evi görsen şu an darmadağın heryer heryerde kombiciler bugün akşama gidicekler ardındanda badana başlıycak ama asıl temizlik haftaya perşembe falan başlıycak badanacıda gidince camlar yerler kapılar hergün bir oda puff

canım ne güzel ev hem yenileniyo hem temizleniyor bebişe hazırlıkda oluyor süper. İyi günlerde kirletin inşallah.
Canım biraz daha içim rahatladı tabikide. Herşey kısmet sonuçta inşallah hepde böyle güzel gider.

sen anlatırken ben şiştim:89:
allah kolaylık versin valla banada sanada herkeşlere
şu temizlik işi bitsin büyükk bi ohhh çekcem

canım evet öyle olucak inşallah ah bitse bi :)
senin adına çok mutluyum ben ya çok hakettin bu mutluluğu :)

Salı günü tekrar doktora gitmeye karar verdim
göstersin göstermesin pipiyi ben görcem bebeğimi özledim

canım evet öyle olucak inşallah ah bitse bi :)
senin adına çok mutluyum ben ya çok hakettin bu mutluluğu :)
Ay canımsın benim. Hepimiz hak ediyoruz tabikide bu güzel duyguyu yaşamayı. Allahım isteyen herkese versin inşallah. Bizim hamileleillerimizide hayırlısısıyla tamamlamamızı nasip etsin inşallah.
Yaaaaaaaa git tabi yaaaa. Yeter artık doktorada ısrar et yaaa iyice baksın.

sen anlatırken ben şiştim:89:
allah kolaylık versin valla banada sanada herkeşlere
şu temizlik işi bitsin büyükk bi ohhh çekcem

aynen cnm şişmeni anlıyorum :)
saol cnm seninkide biter inşallah
bu arada size soruyorum sizin ne renk boyanız fikir verin bana kızlarr benim kumbeji idi şimdi ne olmalı ya

oy oy pipilimi bakalım yoksa çiçeklimi
merak ediyorum ben seninkini :)
godesinde kız gibime geliyor ama bakalım
insan özlüyor bende cumartesiyi iple çekiyorum kızçe ne durumda bakalım

rendevumu aldım salı günü 13:30 da nihahahah bebik benden kaçamazsın görcem işte seni

canım benim kışın oturduğum oda lilaydı orayı şimdi sarı kum die bi renk var şampanyanın biraz koyusu ona boyucam

bide yazın şimdi oturduğum bi oda var orası çok büyük ve evlendiğimden beri boyanmadı açık mavi orayıda aynı sarıkum yapcam salonda aynı renk

bebeğimin ve benim odam lila kalcak

şimdi bebek odasında bi bilgisayar ve tek kişilik bi yatak var onu ne zman atsam diyorum bende??

bu yaz atsammı yoksa beşik gelincemi atsam kışa doğru?

burda bebek odası olcak bide pc kalsak sadece

siz nası düşünüyonuz?

kumbejinden bö geldi kaç senedir
açık renk olmalı
şimdilik vanilya çiçeği dedik ama kararsızım fikir bekliyorum sizdeeennnn

oy oy pipilimi bakalım yoksa çiçeklimi
merak ediyorum ben seninkini :)
godesinde kız gibime geliyor ama bakalım
insan özlüyor bende cumartesiyi iple çekiyorum kızçe ne durumda bakalım

evet pipimi çıkcak çiçekmi bakacukk

önceden pek merak etmiyordum ama şimdi zaman geçtikçe ne diye sevcem çocumuu yavrum yavrum baydı artık kızım veya oğlum demek istiyorum bende. çok şeymi istiyorum:84::84:

senin kızın ismi bellimi?

ben bi siteye daha üyeyim orda anket yaptım kız ismi olarak Nisanı erkek ismi olarak Alper ve Berat Özkanı seçtiler

kumbejinden bö geldi kaç senedir
açık renk olmalı
şimdilik vanilya çiçeği dedik ama kararsızım fikir bekliyorum sizdeeennnn

marsallın renk kataloğuna baksana cicim
reklam aralarında çok güzel renkler gösteriyorlar:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…