Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Arkadaşlar tedavimizin hayırlı olumlu sonuçlanması için allahın isimleri var "günlük" okunacak.sayıları yanında yazıyor sanırım ebced hesabına göre.iş yaparken bile okunabilir siz bilirsiniz

günlük okunacak

ya muhyi (68 kez)= can bağışlayan hayat veren.işlerin başarılı olması için
ya bedi (86 kez)= maddi manevi güzellik veren.allahın yardımına nail olmak için
ya mübdi (57kez) = varlıkları örneksiz yaratan.her işte muvaffak olmak için
ya vekil (66kez) =allahtan her türlü yardımı görmek için.
Ya latif (129kez) =dileklerin olması için
ya kayyum (156 kez) = allahın izniyle her isteği olur.
Ya semi (180kez) = işiten.duaların kabul olması için
ya bari (214 kez) = eşyayı herşeyin vucudunu birleşmesini uygun yaratan
ya rakib (312kez)= bütün varlığı gözeten,her işte allahın korumasında olmak için
ya hay (324kez) =diri.herşeye gücü yeten
ya halık(731kez) = varlığı yoktan vareden.üzüntü ve sıkıntıdan kurtulmak,başarılı olmak için
ya veliyy 2116 kez = her işte allahın yardımı için
ya muti veren ihsan eden.bunun sayısını bulamadım

allah kabul etsin

Canlarım...
Ne olur duanıza ihtiyacım var. Çok heyecanlıyım. İş Görüşmem var..:nazar:

hayırlıısıyla alırsın inş. işi zeynom Allah yardımcın olsun:KK16:
İnşallah Elifim.. Ama kafama takılmıyorda değil hani. Ben Çocuk Doktorunda Hemşirelik yaptım. Şimdi tekrar
Çocuk Doktorunda iş görüşmem var. Ama ne bileyim, Çocuk fikrine artık daha rahat bakıyorken, şimdi çocuklarla
çalışmak psikolojimi etkilemese bari. Allah hayırlısını nasip etsin..

godesin bugun 8 . günü
aslında test yapsa çıkar yaa:84:
ben heyecandan ölücüüüm burda

Kızlar artıkkın kadroluyum :)))))))))))))))))):KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:
canım gözün aydın hayırlı olsun
canım yazmadan edemedim duru ismi mütiş bir isim yaaa. Valla kızım olursa benim en favori ismim şuan :))))
saol cnm evet duru çok cici ama hala kararsısız
Canlarım...
Ne olur duanıza ihtiyacım var. Çok heyecanlıyım. İş Görüşmem var..:nazar:

hakkında hayırlısı canım bol bol şansın olsun inşallah

kızlar hava ne tuhaf sabah gök gürültüsüne uyandım ne kadar gürüldedi sonra yağmur ve sürüyor hala ara ara evimin içi karanlık içim sıkıldı

godeeeeeeesss anlatsana belirtilerin varmııı :)

iklimmmm bişey sorucam canım sen şeker yüklemesi tahlili yaptırdın mı? ben perşembeye randevu aldım yaptırıcam bakalım. bir de bu sağlık ocakları 5. ay tetanoz iğnesi yapıyorlarya onu benim drda kesinlikle öneriyorum dedi, onuda bi sonraki hafta yaptırıcam, sen sordun mu druna? bu arada bebişin kıpırtılarını her gün sıkça hissediyor musun? ben geçen haftalarda hemen hemen her gün az bi kıpırtı hissediyordum, bu ara çok nadir oluyo, sen başladın mı hissetmeye tamamen? gerçi ilk hamilelikte 22. haftadan itibaren ancak diyorlar ama ne bileyim yinede diyorum niye çok hissetmiyom diye:KK43:(

iklimmmm bişey sorucam canım sen şeker yüklemesi tahlili yaptırdın mı? ben perşembeye randevu aldım yaptırıcam bakalım. bir de bu sağlık ocakları 5. ay tetanoz iğnesi yapıyorlarya onu benim drda kesinlikle öneriyorum dedi, onuda bi sonraki hafta yaptırıcam, sen sordun mu druna? bu arada bebişin kıpırtılarını her gün sıkça hissediyor musun? ben geçen haftalarda hemen hemen her gün az bi kıpırtı hissediyordum, bu ara çok nadir oluyo, sen başladın mı hissetmeye tamamen? gerçi ilk hamilelikte 22. haftadan itibaren ancak diyorlar ama ne bileyim yinede diyorum niye çok hissetmiyom diye:KK43:(

mrb cnm
henüz şeker şeyini istemedi 25ini bekliyorum kontrol için haftaya bahseder dr.bu arada haftaya ayrıntılı var.
o aşıyı drum istersen vurdur bir zararı yok dedi ama ben korktuğum için bu hafta gitmem lazımken gitmedim korkuyorum valla :KK43:
hergün sıkça hissediyorum ama bn 12. haftadan beri hissediyordum zaten..
şu anda 18. haftadan itibaren sık sık 2 saatte bir hissediyorum uyuyup uyanıyor sanki his olayıda sadece pıt pıt şeklinde.kıpırtı değil henüz.
göbek derin kalınsa daha az hissedersin ..

Son düzenleme:
hamile kalmak isteyen herkezi bekliyorummmmm
En Büyük TÜRKİYE

En Büyük TÜRKİYE

TEDAVİYE BAŞLAYANLAR

1.GODES ...........5 nisan bat...7 nisanda tedaviye başlıycak (tüp bebek denemesi):nazar::nazar::nazar:
2.ARF:................4 nisan bat.. aşılamaya gerek kalmaz umarız :nazar::nazar::nazar:
3.leblebisekeri......aşılama tarihi 16 nisan test günüm 28 nisan...
4.waboose.............aşılama tarihi 18 nisan.test tarihi 2 mayıs ..
.
.
.
BEKLEMEDE OLANLAR
1.SiNeO : sat 8 mart nisanda tedaviye başlıycak
2.AREN:doğum kontrol kullanıyor 10 nisan gibi tedaviye başlıyacak
3.LANDARCH : tüp bebek için adetini bekliyor
4.ZEYNO_81 : ....zeynomuzda bekliyor....
5.SİNEM25:....... önce kilo vermeye niyet etti hayırlısı..
6.MUTLU80:.....sat:13 mayıs
7.
.
.

HAMİLELERİMİZ

1.HAYALBAZ: sat? :nazar: :KK49:
2.İKLİM: sat 24 ocak :nazar: :KK49:
3.BYYY : sat 8 şubat : :nazar: :KK49:
4.ELFKAYA .......sat 8 mart :nazar: :KK49:
:nazar:
:nazar:
.
.
... DOĞUM YAPAN CİCİ ANNELERİMİZ
1. GULUCUM81: 9 matta ECE kızına kavuştu :KK64::KK64::KK64:
2.HAYALBAZ: 7 haziran 2011de AHMET SELİM dünyaya geldi :KK64::KK64::KK64:
ismi olmayan bildirsin kızlar...

sat 8 haz canım değiştirebiliriz.
:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37: gıcık sat durmuyo durduğu yerde:)))))))

X