Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kızlar bu arada bugün misafirlikteydim, birinin 6 yada 7 aylıkk bebeği karnında ölmüş sezeryanla almışlar, çok üzüldüm allah sabır versin, allahım bizim yavrularımızı bize bağışlasın, herkesin yavrusunu bağışlasın. ilk hamile olduğumu öğrendiğimde şu 3 ay geçsin rahatlicam diyordum, 3 ay geçti, 5 aylık olsun dahada rahatlicam diyordum, önümüzdeki hafta 4 buçuk aylık olucam, şimdide 7 ayı bitireyim rahatlicam diyorum, bugünkü olaydan sonra doğumdan önce rahat yokmuş diyorum. yani burdan şunu çıkardım hamileliğin hiçbir ayında rahata kavuşamıyor insan, hep birşey olmasın korkusu oluyormuş. yani doğurup kucağına hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde almadan rahat nefes almak yokmuş. allaha emanetiz rabbim kötü şeylerle karşılaştırmasın cümlemizi.

godesim ne yaptın tatlım transferin nasıl geçti çok merak ettim, çözülünce kaliteleri düşmemiştir inşallah. dediğin gibi allahtan hayırlısı olsun, inşallah bu sefer sımmmmsıkı annesine tutunacaklar:emir_bebek::emir_bebek: bizde seni çok seviyoruz canım sen bize az mı destek oldun dualarım seninle..:KK16:

Evet canım ya meraklandirma bizi:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

hadi hayırlısı canım ama iklim ismide güzel, hoş geliyor kulağa yani. ipek ismide çok güzel kibar isim, artık kandırdın kandırdın, kandıramadın iklimde çok güzel daha çok benimsersin zamanla.

dimi ama ya iklim olsun beğeni alınca beğeniyorum iklimi ama ne biliyim ya kızıma hiç bir ismi yakıştıramıyorum :KK1:

kızlar meraba pek müsait değilim haber verim die şeyettim..07.06.2011 akşam 22ç40 da suni sancı normal doğumla 3585 gr 49 cm lik ahmet selimimi doğurdum.ama bebim kakasını yapmış ve yutmuş.yoğun bakımda:KK43: nolur dua edin bben çıktım hastaneden elim boş döndüm...duanıza ihtiyacım var ...allaha emanet..bebişim çok tatlı:) bide damla zerre sütüm gelmedi çok moralim bozuk.ayrıntılı bilgi veririm sonra

hayırlı ömürlü olsun bebeğin bir an önce iyileşirumarım geçmiş olsun sen iyisin dimi

kızlar herkese meraba:KK16:
ben ikili test için annemlere geldim bikaç gündğr burdayım dün gittim ensesi iyi kan tatlilini yaptırdım haftaya sonuç alcam. inş. sorunsuz geçer

HAYALCİM öncelikle allah analı babalı büytüsün maşallah tosunuma çok güzel behlülüm ezelim:KK69:

GODES transferin hayırlı olsun inş. bu gece rüyamda gördüm seni sürekli test için bi yerlere gidiyorduk ben peşinde:)

herkesi çok öptümm

yine gelicem :KK16:

kızlar herkese meraba:KK16:
ben ikili test için annemlere geldim bikaç gündğr burdayım dün gittim ensesi iyi kan tatlilini yaptırdım haftaya sonuç alcam. inş. sorunsuz geçer

HAYALCİM öncelikle allah analı babalı büytüsün maşallah tosunuma çok güzel behlülüm ezelim:KK69:

GODES transferin hayırlı olsun inş. bu gece rüyamda gördüm seni sürekli test için bi yerlere gidiyorduk ben peşinde:)

herkesi çok öptümm

yine gelicem :KK16:

eliffff kızzz hani belli olmadı mı daha cinsiyeti, benim ikili test için usgden bakılırken söylemişti, bu ay tam olarak teyit ettik yüzde yüz olarak. yani hiç kıza veya erkeğede benziyor demedimi? bari benzetseydi bişeye yaa:84:

eliffff kızzz hani belli olmadı mı daha cinsiyeti, benim ikili test için usgden bakılırken söylemişti, bu ay tam olarak teyit ettik yüzde yüz olarak. yani hiç kıza veya erkeğede benziyor demedimi? bari benzetseydi bişeye yaa:84:

hayırrr:KK59: hiçbi şekilde göstermedi :KK59::KK59: tahmin bile etmediler:KK59:

of ya isim konuşunda eşimle çatışıyoruz onun dediklerini ben benim dediklerimi o istemiyor hala ismi yok bizim kızın :KK37:

of ya isim konuşunda eşimle çatışıyoruz onun dediklerini ben benim dediklerimi o istemiyor hala ismi yok bizim kızın :KK37:

iklim den güzel isimmi bulacaksın yaa
ben ayçayı beğenmedim:KK19:
iklim en güzeli ipekte güzel ama iklim kadar farklı deil

benim kızım olursa tek bi isim düşündüm BERRAK:KK69: başka bi alternatif yok ama erkek olursa işim zor

iklim den güzel isimmi bulacaksın yaa
ben ayçayı beğenmedim:KK19:
iklim en güzeli ipekte güzel ama iklim kadar farklı deil

benim kızım olursa tek bi isim düşündüm BERRAK:KK69: başka bi alternatif yok ama erkek olursa işim zor

iklimi daha çıkarken eşimle istemiştik minik bir hikayeside var hatta:) ama ne biliim cnm erkek olsa bizimde belliydi kaan idi.ama kız ismi bulmak daha zor bea mesela ayça yı ve ışılı eşim ısrarla istiyor:KK37:
duru masal ipek vs şeker isimleri ben istiyorum ısrarla .)
ve iki gurubuda ikimiz olur diyemiyoruz :)
birtek iklimde ortağız yalnızca bunda
ama onada çevremiz iklimde neymiş nası isim o diye karşı çıkıyor herkezin iklim deyince yüzü buruşuyo :KK43:
o yüzden ikimizde istiyor olsakta iklim tamm diyemiyoruuuzzz :2:

hayalbazz aldın yakışıklıyı sesin kesildi kıss gel çabuk anlat nası gidiyo minik nasıl sen nasılsın ağrın sızın varmı doğum hakkında bilgi ver bize :KK1: öpüyorum yakışıklıyı:KK69:

şaka gibi yahu yarısını yedim yarısı kaldı kurban bayramına gelicek inş bizim kuzu

Kızlar ve var ne yok?? Hayalcim oğluşun nasıl?? Benim Ablamın oğluda aynı senin oğlun gibi Kakasını yemişti.
Yoğun bakıma almışlardı. Çok şükür çabuk atlattı.
Ya kızlar geçenlerde aklıma geldi.. Ahukush diye bir arkadaş vardı, hani tüp bebek tedavisine başlamıştı.
O ne durumda bilen varmı? Godes biliyordur belkide..
Bu arada Godesim sen nasılsın??

Slm kizlar iklimcim sen nasılsın

Slm canımcım. Naber? Hayatım bir biz kaldık gibi görünüyor.. Herkes bişeyler yapıyor..
Senle ben seyrediyoruz öyle :KK6:
Ne durumdasın sen? Tedavi falan düşünüyormusun?
Birde Mutlu var şu an aklımda olan..

X