Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
canım teşekkür ederim allah razı olsun..
sorma ya ben çok yoruyorum kendimi artık eşim kızmaya başladı bana

Havalar ısındıkca daha çok yorulursun, ablamdan biliyorum, ayakları çok kötü şişiyordu. Tabiki bu illa her hamilede aynı olacak diye birşey yok. Aman dikkat edin kendinize..

kızlar benim kanamam hala durmadı az az geliyo, haftaiçi dra gittim, plesenta tarafından geliyor dedi, bebek sağlıklı çok şükür ama allah korusun risk yinede, sonuçta bebeğin içinde olduğu yer plesenta. 2. düzey usg çektiricem haftaya çarşamba günü. normalde 20. haftadan önce çekilmiyormuş ama böyle durumlarda çekiyorlarmış, orda bebek tepeden tırnağa inceleniyormuş. çapanın profu, lemi bey geliyormuş özel olarak bunu çekmeye hastaneye. anne karnındaki bebeklerin sağlığıyla ilgili bir usgymiş bu. neolur dua edin arkadaşlarım herşey yolunda gitsin diye.

canım benim sıkma canını inşallah bi sıkıntı yoktur.allah şifa versin..gebeliklerde kanama inanki sık gürünüyo baya insan kendi başına geldi mi daha iyi farkediyo.şu anda 3 yakın arkadaşım hamile 2sinde kanama var.sende dua et bol bol bebişin için..allah korusun ikinizide

geçmiş olsun canım hayırlısıyla gir çık güzel haberler ver bize.
kanaması olan çok gebe var dğer topiklerde yazıştığım ama bebekler maşallah iyi.
çok şükür benim başıma gelmedi hiç ama bulantılarda beni öldürüyo
kendine ve bebeğine ii bak bize sonucu yazmayı unutma

canım sakın moralini bozma canım benim çevremde kanaması olan duymadım bilemiyorum ama önemli olsa önüne geçerler demekki bebeğin çok iyi maşallah üzülme

sağolun kızlar, inşallah iyi haberlerle dönerim haftaya çarşamba çekilecek. sizde dualarınızı eksik etmeyin. sizlerde allaha emanet olun..

sağolun kızlar, inşallah iyi haberlerle dönerim haftaya çarşamba çekilecek. sizde dualarınızı eksik etmeyin. sizlerde allaha emanet olun..

hakkında hayırlısı canım allah korusun bebeğinide senide ne yapıcan doğurana kadar böyle şeyler yaşanabiliyor sağlıklı olsunlarda..
bende gece nefes alamadım istifra ettim paso bademcilklerim şişmiş sanırım ve halada nefes alamıyorum burnum tıkalı sıcak şeyler içiyorum geçsin diye

amin iklimcim, allah hepimizi ve yavrularımızı korusun. benim korkum bebeğime birşey olmasın diye yoksa kanama bilsem ki normal bünyemden kaynaklı umursamazdım bu kadar, çok şükür bebekte iyiymiş, ama işte o usgde tam herşey belli olacak tek tek organlarına bakılacak, ve kanamanın tam olarak nerden ve neden geldiği açıklanacak. bir de netten baktığım kadarıyla plesentadan gelen kanamalar devam edrse allah korusun erken zamanda erken doğumda oluyormuş, allahım korusun..
sanada geçmiş olsun canım, onlar hamilelikte olağan şeyler sakın kafana takma. bazen bende de çarpıntı oluyor ama inan bu kanamanın yanında onu düşünemiyorum bile. allah hepimizin sağlıcakla bebeklerimizi kucaklarımıza almayı nasip etsin.

Canım çok geçmiş olsun.. Tez zamanda düzelirsin inşallah

Canım benim inşallah güzel haberler verirsin bize. Allah senide yavrunuda korusun tatlım

canım sen moralini yüksek tut görüceksinki sonuç seni hiç üzmüycek bizimlede paylaş hemen bebişin çok sağlıklı merak etme hiç
saol canım geçicek inşallah inanılmaz yanıyor boğazım

geçmiş olsun bu arada canım inşallah geçer düzelirsin biran evvel:2:

iklim nerdeyse hamileliğin ortasına gelmişin maşallahhh

geçmiş olsun bu arada canım inşallah geçer düzelirsin biran evvel:2:

maşşallah geldik valla :) zaman nasıl geçiyor baksana hayalbaza doğurması an meselesi seninde azaldı maşallah hayırlısıyla dünyaya getirelimde
bu arada saol cnm hamileyken grip çekilmiyo hiç

HADİ AMA HERGÜN ELİFTEN SONRA YAZACAK İSME MERAKLA BAKIYORUM

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…