Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Oh oh kirkbin kere

günaydın kızlarrrr

kaç gündür yoktum biliyorsunuz tüp için istanbulda tedavi görmüştüm annemlere geçtim yine geçen hafta dr için dün geldim eşimle eve

godes ablamın yazdığı gibi bebeğin kalp atışlarını duyduk çok güzeldii
ben onu duyana kadar hala hamile olduğuma inanmıyordum ya neysee:)
mayısın 5 ine yine kontrol verdi ondan sona burda gebzede bi dr ayarlaycak bi daha o tarafa gitmeme gerek kalmaycakmış çok şükürr çünkü çok uzun yol benim için

hala iğne jel ve haplara devam dedi kızlarr ya 45inci iğnemi vuruncam vayy anasını yaa artık totom morarmıyo bile vuruna vuruna alıştı:94:

bebeğim iiyi olsunda katlanırım ben bişiycik olmaz dimi

benden bu kadar kızlarr
burdan godes ablama çok çok teşekkürlerimi iletiyorum 70 milyonun önünde
beni yalnız bırakmadığı için
o ikimizin bebeği kocam yoktu orda taaamm mı çalışıyordu ama ablam vardı o bizim hıhh

Son düzenleme:
iklimm oğlun olcakmış galibaaa Allah sağsağlim kucağına almayı nasip etsin sağlıklı olsunda inş.

bakalım benim aklımda hiçbişi yok yüzde elli elli hiç ayırt edemiyorum ve tahminde edemiyorum

sağlıklı olsunlar inş. hepimizinki

oh oh topik hamile doldu vallahadi bakalım durmak yok yola devam :)
sinemcim senin de olcek öle bi tane cimcime merak etme canım...:)
iklim şimdi cinsiyet netleşti mi kesin canım..oğluş geliyo demek..ikili test de inşallah çok güzel çıkar..
elif ben o kalp atışlarını hiç net bi şekilde duyamadım yok alet bozuktu şansıma falan felan ama bide hareketleri var yaaaa..bende hareketlerini hissedince anladım anne olacağımı..şimdi doğurunca hissedemicem die üzülüyom

godesss nerelerdesin sen yaaaa..ama anladım kocan işten çıktı ya tabi dondurulmuşlara iş bırakmadan önce bebiş çalışmaları yapıyosunuz dimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Oh oh kirkbin kere
saol canım darısı sana inşallah

hayırlı olsun elif iyiler hep seninle olsun
çok saol evet erkek dedi dr

yüzde yetmiş dedi cnm 2 hafta sonra kesin söylüycem dedi ama o şeyi gösterdi erkek dedi öyle işte bakalım biz inandık saol inşallah testte iyi çıkar

canım geliyom aslında ama karşılaşamıyoruz bir türlü. Evet kocam evde tatlım ama hiç bir çalışma yok bizde tüpe o kadar odaklanmışımki sanki normal hiç olmayacak gibi geldiği için saldım valla herşeyi
canım çarşamba sabahı histereskopi oluyorum bakalım sonuç nasıl çıkacak şimdide ona odakladım bakalım. Hayırlısı olsun eğer o da güzel çıkarsa önümüzdeki ay dondurulmuşlarım kavuşacağım.
Seni ve prensimi öpüyorum.

canım benim ne teşekkürü ayol ben senin yanında olmak istediğim için yanındayım. Evet dediğin gib o benimde bebeğim :) yerim ikinizde ben

bu aradaaa beni kutlamalısınızz

sigarayı bıraktımmmmmmmmmm

yani tiksindimm böğğ ben nası içmişim onuu ıyy

maşallah maşallah canım inşallah sonucuda çok iyi çıkar. yani enseyi ölçtüğünde o anda diyor mu sana kaç olduğunu? yoksa net olarak sonuçtamı belli oluyormuş.

maşallah maşallah canım inşallah sonucuda çok iyi çıkar. yani enseyi ölçtüğünde o anda diyor mu sana kaç olduğunu? yoksa net olarak sonuçtamı belli oluyormuş.

santimini söyledi ama aklımda kalmadı canım beklediğimden iyi dedi birde ..
teşekkür ederim canım seninkide iyi çıkar inşallah

bu aradaaa beni kutlamalısınızz

sigarayı bıraktımmmmmmmmmm

yani tiksindimm böğğ ben nası içmişim onuu ıyy

helalll valla eliffcimmmm yaa darısı başıma dicem ama maalesef bu saatten sonra da tiksineceğimi sanmıyorum. bilhassa bana daha çok karanfil gibi kokuyo o duman bir hoş geliyo tadı utanmasam yicem o sigarayı ne diyeyim valla inşallah tiksinirim bende er yada geç. artık umudum doğumdan sonraya bebeğimi görünce kıyamam belki emzirirken kıyamamda içmem inşallaaahhhhhh..
gerçi yine çok azalttım günde bir paket içiyordum şimdi ince sigaraya döndüm yarımda söndürüyorum hepsini, günde de en fazla 10 tane yakıyorum yarım şekilde ortalama 5 6 sigara ediyo işte, elimden gelen bu oldu...

iklimmmmmmmm sen ne yaptın canım kaç ttane içiyorsun günde.. inşallah sende azaltmışsındır.

içime dert olan bişeyi sordun şimdi bende 4.5 taneye indirdim rahat 20 idi eskiden şimdilik bu kadar napalım

içime dert olan bişeyi sordun şimdi bende 4.5 taneye indirdim rahat 20 idi eskiden şimdilik bu kadar napalım

ahhhhh ahh allah yavrularımızı korusun... insan vijdan yapıyo ama olmuyo işte olmadı yapamadımm

ahhhhh ahh allah yavrularımızı korusun... insan vijdan yapıyo ama olmuyo işte olmadı yapamadımm

üzülmeyin kızlar sizde bi paketten 4-5 e indirmişsiniz
ben zaten günde 4-5 tane iiçiyordum 1 haftadır kokusu midemi acayip bulandırıyo ortmada bile duramıyorum. bende tiksinmeseydim yine günlük 3-5 tane içerdim bırakmak çok zor çünkü
inş. bebeklerimize bi zararı olmadan atlatırız 9 ayı

bu gece rüyamda bebeğimi gördümm
çooooooooookkk güzeldiiiii
kimsenin kucağına bile vermek istemiyorum o kadar tatlıydı ki

yeni uyandım sölemesi ayıp
açlıktan ölüyom ama hiçbişii yiyesim yok
pastaneden poğaca börek alıııyım bari canım bişi istemiyo

Son düzenleme:

amin inşallah zararsız atlatırız allaha emanet yavrularımız.

QUOTE=elfkaya;18889188]bu gece rüyamda bebeğimi gördümm
çooooooooookkk güzeldiiiii
kimsenin kucağına bile vermek istemiyorum o kadar tatlıydı ki

yeni uyandım sölemesi ayıp
açlıktan ölüyom ama hiçbişii yiyesim yok
pastaneden poğaca börek alıııyım bari canım bişi istemiyo
[/QUOTE]

oyy oyyyyyy bende gördüm bu bir ay içerisinde birkaç kez o rüyadan, bir de şimdi tam biliçaltımızdaya bebeklerimiz ondanda böyle bu ara görücez daha çok bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…