Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

:))) evet canım öyle yeni topik açmışlar bende gördüm:)) olsun ne olacak sanki selam vermişsin işte ne güzel:90:

canım benim çok iyi düşünmüş drun en azından dediğin gibi bir tek o kalmıştı onunda merakından çıkarsın, bir ay geç olsun sonucu güel olsun hiç önemi yokk. inşallah herşey yolunda gider ve önümüzdeki ay bebişlerine kavuşursun tatlımm güzel haberlerini bekliyorum inşallah godescim, kocamann öpüyorumm herşey gönlünce olsun arkadaşım

oofff niye böle yapıp içimi mafffettiinn zaten hastayım

kız sinem bişecik olmas kısss...estğ. niye öle diyosun kedine..kızdım bak

Kizlar kendime kızmamın sebebi godes hayalbaz diye sizden bahsetmem kizlar itiraf edelim komik durum
Nese sizler nasılsiniz elifkaya nasıl fazla zamanım yok gecmise gidip tek tek okuyamiyorum

Hayalbaz nasılsın canım

sinem yani gördüm canım yaa kusra bakma..ya işte iyi diyelim iyi olalım..biraz moralim bozuk bi türlü iyileşemedim 15 gündür.antibiyotikte içiyorum ama sanki bana mısın demedi.zaten bebişe zarar verirse die korkuyorum..öle işte canım..sen nasılsın

çok geçmiş olsun allah şifanı versin hayalbazcım, yok yok korkma miniğine birşey olmaz allahın izniyle, ne ilaç kullananlar var ama dediğn gibi mutlaka korkar insan, allah korur yavrunuda. sende biran evvel iyileş canım inşallah. öpüyorum seni...

allah o kadar büyükki mutlucum ne olur üzülme er yada geç olacak bol bol dua et, sakın pes etme belkide hiç ummadığın anda bebeğin seninle olacak, bak benim nasıl ummadığım anda geldi mucizem.. inan aynı düşünceler bende de vardı ama şimdi şükrediyorum, kiii yinede allahım sonuna kadar getirip kucaklamayı nasip etsin, hamile kalmaktanda çok bu önemli.. her aşamada allahın dediği oluyor o yüzden ne hamileyim diye çok sevineceksin ne de neden olmuyo diye çok üzüleceksin.. bir gün gelecek seninde mucizen sadece böyle düşün canım...

iklimm bu arada ikili test nasıl oldu biraz bilgi verir misin banaaa??? hem kan alıp hem ultrasondan bakıp kıyaslanıyormuş galiba.. ense kalınlığı falan haftaya mı çıkacak sonuçları canım??

arkadaslar ben hep hamişleri görüyorum burda
aşılama yaptiracak olan yokmuuuuuuuu
ben adetimi bekliyorum 2 gün içerisinde olmam gerek ilk defa aşılama yaptıracam beni neler bekliyor bilmiyorum cok heycanlıyım

arkadaslar ben hep hamişleri görüyorum burda
aşılama yaptiracak olan yokmuuuuuuuu
ben adetimi bekliyorum 2 gün içerisinde olmam gerek ilk defa aşılama yaptıracam beni neler bekliyor bilmiyorum cok heycanlıyım

canım biz bu topikte geçen senenin aşılama adaylarıyız o yüsden genelde hamişler var.rabbim senin tedavini de hayırlı etsin

aaaa hic dikkat etmedim hahaha
ben en iyisi yeni bir konu acayımm
tskler hayalbaz

mayıs 2011 varmıydı cunku sımdı hesapladım ancak mayısta yapılacak benım asılamam
gerci bende actım bi tane

Ayy çok gecmis olsun canım Dr kontrolundeysen korkma derim

Bugün kayinvalimde misafir vardı ve 4 yaslarında kızı varda benimle evime gelmek istedi
Esime yemek hazırlıyorum bana yardım ediyo maşallah çok akıllı esimle birbirimize keske bizim olsaydi dedik durduk
Kısmet bakalım gel artık

iklimm bu arada ikili test nasıl oldu biraz bilgi verir misin banaaa??? hem kan alıp hem ultrasondan bakıp kıyaslanıyormuş galiba.. ense kalınlığı falan haftaya mı çıkacak sonuçları canım??

canım önce bebeğin burun kemiğine baktı herşey yolunda
sonra ensesini ölçtü harika dedi
sonrada pipiyi gördük
daha sonrada odaya aldılar beni kan verdim
hafta içi arar sonucu söyleriz dedi dr şimdi ondan güzel haber bekliyorum allahın izniyle ..
basit ve heyecanlı bir işlem
ama yan dönmedi 20 dk karnıma vurdu dr kıpırdasında enseyi ölçelim diye (geldi geçti güzeldi)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…